Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

7 minutes ago, ciao said:

potpuno se slazem sa tobom ovog puta, tu sam i prestala da citam tu temu a ti pogledaj ko je to napisao ako te interesuje

 

Prvo dok nadjem temu, jer sam ja samo ovde :classic_biggrin:

Jedino sto odem do dela sa filmovima i serijama, da pokupim neku preporuku :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Del Piero said:

DC537353-EBF1-4582-9F0F-AA222734F8A8.thumb.jpeg.bee1e43f5acb52d14f5e15ddbe7a35c2.jpeg.2bd90c03ecb2dca36a2166bf9ea6d99f.jpeg

 

🤡

Pederko ili glupson koji misli da su svi ovce... 

Ljudi traze iglu, izvrcu... A ja Nole bezgresni... Iako je pozitivna spoznaja da ne mogu svi da ga vole, nastavak neprihvatanja odgovornosti je genijalan.

I naravno, veliko hvala za podrsku protestima, ali spin-odgovor na pitanje mu je bzvz.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Harmonika said:

Da, od protesta dan kasnije, od spota posle nekoliko nedelja:classic_biggrin:

Ja ne vidim ovde ogradjivanje od spota. Samo kaze da nije video, niti se ogradio od njega niti od snsa. Brze bolje je presao da prica o necem drugom.

 

A na kraju je bilo smesno kako izjavljuje kako zagadjenje vazduha nije problem vlasti, pa kako jeste ipak problem vlasti, ali ne iskljucivo ove vlasti. Ne daj boze da neko pomisli da je rekao nesto na racun snsa. A geniju neka neko dostavi podatke o zagadjenju sad i ranije.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Geronimo said:

Pederko ili glupson koji misli da su svi ovce... 

Ljudi traze iglu, izvrcu... A ja Nole bezgresni... Iako je pozitivna spoznaja da ne mogu svi da ga vole, nastavak neprihvatanja odgovornosti je genijalan.

I naravno, veliko hvala za podrsku protestima, ali spin-odgovor na pitanje mu je bzvz.

vidi se da je pohadjao sns skolu izvrtanja

Link to comment
Share on other sites

Mislim, proš'o voz odavno, ali da otkucam:

 

komšija, penzioner, posumnjao da ima kovid19. Otišao kod doktora (u petak ili subotu), uradili mu antigenski i PCR test. Antigenski dobio odmah (negativan), a popodne mu stig'o SMS da je gotov i PCR i da na sajtu Ezdravlje mož' da pogleda rezultate pod tim i tim JMBGom i inicijalima (čovek me zvao da mu pomognem da vidi rezultat). Kada je radio PCR tražili su mu samo broj telefona. Nije vakcinisan, nije dosad bio bolestan. Ja ga pitao da li je ostavio i neki mejl, kaže niko mu nije tražio.

 

Sve u svemu, nisam uspeo da mu pomognem jer nema kako da se vidi PCR na sajtu (treba registracija i 48 sati da se aktivira), a na mejl nisu poslali ništa jer ga nemaju (pa je ili će da ode da ga uzme oflajn).

 

Probaću baš da simuliram situaciju ko sa NĐom i da ga nakon (otprilike) 10ak dana registrujem pa da "povučem" rezultat PCR testa i sa sajta, pa se javljam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

inace:

 

https://www.theepochtimes.com/australia-scraps-visas-of-climate-protestors-after-major-disruptions-to-busiest-port_4358716.html

 

Australia Scraps Visas of Climate Protestors After Major Disruptions to Busiest Port

 

Australian Immigration Minister Alex Hawke has cancelled the visas of two German climate change activists following three days of protests which disrupted the country’s busiest port.

At the same time, New South Wales (NSW) police have launched a strike force to deal with further unauthorised protests, which have caused millions of dollars in lost economic value thus far.

 

Minister Hawke cancelled the visas of Tom and Arno on “good order grounds” under Section 133C (3) of the Migration Act—the same power used to cancel the visa for tennis star Novak Djokovic.

 

 

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...