Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

14 minutes ago, Don Radonja said:

Novak nije kriv sto ce kreten ostati na vlasti samo ne treba da mu pomaze da ga ovaj koristi.

 


Pa ja bih pre rekao da se oni sasvim lepo uzajamno koriste… nije Novak glup tj. jeste glup u globalu ali kad dodje do projekata sa drzavom i gradnje po dobrim lokacijama, tu se sasvim lepo snalazi. Koliko god sve ovo bljutavo izgledalo vecini ovde, sasvim logican biznis potez od strane Novaka jer ako se Beograd izgubi ko zna sta ce biti… mozda neki novi ludaci na vlasti kazu da treba zadrzati spomenik i zelenu povrsinu na 25. maju.

 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

NIje valjda da neko ozbiljno ocekuje da se Novak ogradi od ovog spota?

Pa sve da je milion puta apolitican (bio), od depotrovanja iz Australije je imao licnog razloga da "ucini" preCedniku i pojavi se u predizbornom spotu. Do tad je i mogao da se vadi na to da nece da se mesa u politiku, ma kako privatno glasao.

I da se ne lazemo, mnogi od onih koji su opozicija AV&SNS su godinama (+- deceniju) pisali protiv NDj (pocev od Pescanika preko svih drugih). Ako se ne varam ti neki su ga kritikovali i kad je podrzao proteste protiv Rio Tinta (koliko sam ispratila). Prema tome, zasto je sad cudno da ovaj na ovaj nacin "ucini" vlasti. J* ga, AV-u ne smeta sto on prica vise stranih jezika i podrzava hrvatski fudbalski tim ako ce mu ovaj  podrzati kampanju, a drugima smeta sto ovaj "srbuje" &Co. A i ovih dana su se svesrdno potrudili da pripomognu kampanji stranih medija oko Novakovog pcr testa (ono sto sam ispratila na twiteru).

Tako da... to je to.

 

 

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Tako je to kad hoces da gradis poslovno stambeni kompleks pod geslom teniskih terena u Kragujevcu u zasticenoj zoni, pa te isteraju, pa pokusas isto u Subotici pa te opet isteraju, e ali onda se fokusiras na Beograd i dobijes teniske terene na koriscenje za dzabe, pa ne treba ni da ih gradis, samo da ih odrzavas i sredis (sto je takodje veliko pitanje kako radis), tu taman zasticena zona da se sagradi poslovno stambeni kompleks, ali to ima svoju cenu, koju sada vidimo.

 

Posto je tatko pristao na to drage volje, sada vidimo kako se i Nole pridruzuje.

 

Nista cudno niti nenormalno, ne mozes doveka glumiti da nemas nista sa mutnim poslovima familije i zenine familije, ma koliko promovisao zdrav zivot, amor i paz i grlio drvece.

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, alcesta said:

Ja i dalje ne mogu da verujem da je do svega ovoga došlo u roku od mesec dana, samo da ne bi primio vakcinu. Potpuno nadrealno, još ne mogu da se opasuljim.

 

Ne znam zasto vam je to nadrealno, iskreno.

 

Ja sam o njegovim druzenjima i njegovim stavovima o zivotu, zdravlju i drugim stvarima pisao ovde ima 10 godina skoro. Naravno, onda sam bio hejter koji je iskompleksiran zbog uspeha Djokovica, koji ga iracionalno mrzi i samo gleda da mu nadje manu.

 

Pa je bilo kakve veze ima te gluposti koje radi koje mu pomazu na terenu, ako veruje u to i pobedjuje, ko sam ja kao njegov fan da ga kritikujem, neka ide u koje hoce piramide da meditira i hoda bos i pase travu ne zanima me.

 

Problem je sto te smesne stvari nikada ne idu same. Sve to ide u paketu sa ozbiljnom antinaucnom i anticivilizacijskom sektom koja te uvlaci sve dublje i dublje.

 

Dokle god Djokovic nije javno promovisao taj drugi aspekt svog zivota, pa i nekako da kazes - ok, bar ne zaludjuje druge svojim glupostima, mada to opet nije tacno, jer danas je sasvim dovoljno da samo postujes slike na drustvenim medijima i koristis kljucne reci kao holisticko, meditacija, duhovno isceljenje i slicno da te odvede duboko u rabbit hole i utice na druge ljude koji ga vole i postuju, jer tako se i sire antivakserske i druge gluposti i teorije zavere, tako sto vidis nekoga da tvrdi/radi nesto sto je nekonvencionalno i onda krenes da istrazujes po netu o tome.

 

Ali ajde, da kazemo da nekako moze da se opravda.

 

Sada, kada ulaze/otvara kliniku za "kvantnu" medicinu, on je krenuo putem bez povratka i stao rame uz rame sa belosvetskim hostaplerima koji rade isto i truju/lazu ocajne ljude koji se hvataju za slamku i uzimaju im masne pare.

 

Ovo sa Vucicem je tresnjica na torticu.

 

Nista on nije, ni luk jeo ni luk mirisao, zdrav zivot, amor i paz je sve sto promovise, a to sto ulaze u industrije koje se bave prevarom, unistavanjem zivotne okoline, podrzava tako apolitican diktatora na izborima, to nije on, to je njegova shauma.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ni posle ove podrške Tadiću pred izbore 2012. koju je Srđan dao u ime cele porodice se nije ogradio. Toliko o apolitičnosti. Čovek je oportunista kao i tata mu.

 

Bitno da se uredno ogradi od svake građanske inicijative koja pomisli da se malo očeše o njegovu popularnost radi dobrobiti svih.

Edited by erwin
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jurgen said:

Moram priznati da čak ni ja nisam očekivao od Nola da će glumiti Buleta Goncića u SNS predizbornom sportu. 

 

Doduše jedan bajopik u kojem Bule Goncić glumi Noloa bi bio baš po mjeri ovog koji je na poziciji Nolovog BFF-a zamijenio Pepu Praseta Imaza, Nestorovića i, lastbatnotlist, Mister Sam Osmanagicha, razumese i Srbije kakvom je on oblikuje.

Biković da glumi Nikija Pilića u flešbeku na Vimbledon 1972. kao preteča sunca jednog svetskog, ne srpskog, u borbi za bolji svet i slobodarske narode Južne Amerike i Južne Afrike, a evo i njihov brigadni general, nešto kao Džovan krstitelj u odnosu na Džizusa.

I naravno, u ulozi Srky Boya, po prvi put na velikom platnu, specijalni gost iz Italije, sramno pokraden na tamošnjim izborima za precednika, gospodin Rocco Siffreddi.

Edited by Beonegro
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, McLeod said:

 

Ne znam zasto vam je to nadrealno, iskreno.

 

Ja sam o njegovim druzenjima i njegovim stavovima o zivotu, zdravlju i drugim stvarima pisao ovde ima 10 godina skoro. Naravno, onda sam bio hejter koji je iskompleksiran zbog uspeha Djokovica, koji ga iracionalno mrzi i samo gleda da mu nadje manu.

 

Pa je bilo kakve veze ima te gluposti koje radi koje mu pomazu na terenu, ako veruje u to i pobedjuje, ko sam ja kao njegov fan da ga kritikujem, neka ide u koje hoce piramide da meditira i hoda bos i pase travu ne zanima me.

 

Problem je sto te smesne stvari nikada ne idu same. Sve to ide u paketu sa ozbiljnom antinaucnom i anticivilizacijskom sektom koja te uvlaci sve dublje i dublje.

 

Dokle god Djokovic nije javno promovisao taj drugi aspekt svog zivota, pa i nekako da kazes - ok, bar ne zaludjuje druge svojim glupostima, mada to opet nije tacno, jer danas je sasvim dovoljno da samo postujes slike na drustvenim medijima i koristis kljucne reci kao holisticko, meditacija, duhovno isceljenje i slicno da te odvede duboko u rabbit hole i utice na druge ljude koji ga vole i postuju, jer tako se i sire antivakserske i druge gluposti i teorije zavere, tako sto vidis nekoga da tvrdi/radi nesto sto je nekonvencionalno i onda krenes da istrazujes po netu o tome.

 

Ali ajde, da kazemo da nekako moze da se opravda.

 

Sada, kada ulaze/otvara kliniku za "kvantnu" medicinu, on je krenuo putem bez povratka i stao rame uz rame sa belosvetskim hostaplerima koji rade isto i truju/lazu ocajne ljude koji se hvataju za slamku i uzimaju im masne pare.

 

Ovo sa Vucicem je tresnjica na torticu.

 

Nista on nije, ni luk jeo ni luk mirisao, zdrav zivot, amor i paz je sve sto promovise, a to sto ulaze u industrije koje se bave prevarom, unistavanjem zivotne okoline, podrzava tako apolitican diktatora na izborima, to nije on, to je njegova shauma.

Pravo da ti kažem ja i dalje ne vidim kakva je tu direktna povezanost sa time što mu se familija u svaku vlast fino ušemila i toga što on živi kako živi, nije kao da su u SNS-u ili familiji Đoković svi vegani koji se bave nju ejdž trendovima i kvantnom medicinom pa to neminovno dovodi do uništenja Srbije. Đoković svoje pare baca u tu kompaniju, nije kao da će od nje videti neke koristi. 

A to što zbog tih uverenja nije primio vakcinu nije ni moralo da se završi ovako. Mogao je da sedi kod kuće, ili da se na aerodromu okrene nalevo krug umesto što je pustio da ga tamo razvlače, ili i da završi karijeru, trenutno izgleda da bi šteta bila manja u svakom slučaju.

 

Ne znam otkud očekivanja da se ogradi od spota, da hoće da se ograđuje ne bi kod Vučića ni išao. A išao je da mu izrazi zahvalnost, pa kakva bi to zahvalnost bila da se sad ograđuje, jelte :classic_ninja:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Novak je prilicno pomagao u borbi protiv korone, mnogo vise od mnogih koji su se, eto, vakcinisali. Time je spasio ko zna koliko života. A bas da ima onih koji se nisu vakcinisali zbog Novaka.... Budalastine.

Ko ga je mrzeo ranije, sada likuje i ubedjuje druge i sebe da je, eto, bio pravu. I njihovo misljenje niko ne moze da promeni. Ne, to nema veze sa navijanjem za druge... Kako da ne!

Pa mnogi su likovali zbog njegove deportacije.

Edited by berti
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Novace, pizdo... 

(karakterna osobina, sto bi Rambo rekao)

 

Da se lomim sta je bolje, da je znao da je zarazen i isao medj decu i novinare ili da je krivotvorio test. Da se lomim sta je bolje, da je ucenjen (npr. testom), da je kupljen (npr. tatinim biznis poduhvatima), ili da je glup (da nije svestan kakvo zlo i lopina je Vucic). Da se lomim da li sam nepravedno strog prema Novaku sto se ne vakcinise. Da pokusam da razumem. Ne, ne vredi...

 

On je u Vucicevom predizbornom spotu?!?!

 

Novace, pizdo.

Edited by Geronimo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oko Ibada said:

od trenutka kad vidim da je erwin autor posta pa do trenutka kad browser ucita tweet je kao onih pola sekunde kad se negde jako udaris/opeces pa do kad stvarno krene nesnosan bol :cigar:

Mene uhvati panika i pomislim imali li kraja

Link to comment
Share on other sites

Ipak se bio ogradio od Srđanove predizborne podrške Tadiću rekavši da ne želi da se njegovo ime povezuje ni sa jednim političarem, ali je za Vučića godinu dana kasnije pričao da ima poverenje u njega i da je vrlo sposoban.

 

5.9.2013.

Quote

 

NAJBOLJI svetski teniser Novak Đoković, pozdravio je dolazak vaterpolo asa Vanje Udovičića na mesto ministra omladine i sporta, ali je istovremeno istakao i da je Aleksandar Vučić, prema dosadašnjem učinku, „pokazao da je veoma sposoban“.

- Pratim naravno sve što se dešava u Srbiji. Vanja je izuzetan momak i sportista. Čestitam mu, dobio je odgovoran zadatak. Divio sam mu se kada je kao kapiten predvodio vaterpoliste do mnogih uspeha. Ubeđen sam da će odgovoriti izazovu. Znam da ga je predložio Vučić i to mi uliva još više poverenja. Jer, Vučić je po onome što je dosad uradio pokazao da je veoma sposoban - istakao je Đoković, koji je time, praktično, prvi put javno pokazao simpatije prema nekom domaćem političaru.

Pohvale koje mu je uputio prvi reket sveta počastvovale su Vučića. On, za „Novosti“, kaže da je ponosan što „jedan izuzetni sportista i čovek iznosi takve ocene“:

- To je, istovremeno i veliki teret za mene. U svom daljem radu trudiću se da ne razočaram ni Novaka Đokovića ni svakog građanina Srbije. Uz to, zahvalan sam mu na svemu što je učinio, što čini i što će ubuduće činiti za našu državu.

Ovakav stav našeg šampiona predstavlja priličan zaokret u odnosu na njegove ranije izjave. Naime, Nole se nikada nije oglašavo o bilo kom političaru, a povodom nastupa njegovog oca Srđana na mitingu DS i podrške Borisu Tadiću čak se i javno ogradio.

- Kao što sam rekao toliko puta dosad, moram još jednom da ponovim svoj stav, a to je da sam potpuno apolitičan. Ne želim da se moje ime povezuje uopšte sa politikom, ni sa jednom političkom partijom ili političarem. Svaki put kada igram, to radim za Srbiju i to ću činiti sve dok sam profesionalni sportista - poručio je tada Đoković, čime je i demantovao svoju navodnu podršku jednom od predsedničkih kandidata, na dan samih izbora.

Sa druge strane, naš as je uvek poštovao predsednika Srbije, i sve institucije države, što je prema Tadiću pokazao u više navrata na brojnim zvaničnim susretima, kao i prema Tomislavu Nikoliću na Vimbldonu ove godine. Sa prvim čovekom Republike, naime, rukovao se uoči samog izlaska na teren u finalu koje je igrao protiv Endija Mareja, što je bilo van uobičajenog protokola.

 

https://www.novosti.rs/vesti/naslovna/politika/aktuelno.289.html:452498-Djokovic-Vucic-sposoban-Vucic-Trudicu-se-da-ne-razocaram

  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Cigani, grobari i ostali đavoli meraklije... Ne smeta vam sto vam klubovi ne bi dva dana opstali da vam drzava, a to je sada ovaj kreten, ne sipaju pare i pare u klubove. Zvezda je zivot, ostalo su sitnice. Ne smetaju nam sitnice u vidu duha koji lebdi, ne smeta nam sto nam je rukovodstvo fk podguzna muva diktatora, sto nam navjaci postadose biznismeni zahvaljuci kretenu. 

Za sve se navija, Partizan se voli. Ne smeta vam sto brdo para ulazi u vas klub, sto sns bagra vedri i oblaci, sto vam navijaci bivaju kretenovi telohranitelji, sto vam general ide na sns hepeninge.

Nista to ne smeta, klub se voli i dalje. A smeta Novak jer se sastao sa idiotom, a plus se nije vakcinisao.

Licemerje u rangu tzv boraca za zivotinje koji oko vrat okace lisice i nose tasne od krokodilove kože.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, alcesta said:

Ja i dalje ne mogu da verujem da je do svega ovoga došlo u roku od mesec dana, samo da ne bi primio vakcinu. Potpuno nadrealno, još ne mogu da se opasuljim.

 

Ćuti, tek treba da objasni šta se desilo u Australiji, za neki dan. Ja čekam to obraćanje da vidim da li je baš potpuno odlepio ili samo malo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...