Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

5 minutes ago, dzoneee said:

I sta je sad od ovoga? :classic_biggrin:

 

Ja sam nisam izrazio dobro. Advokat kida, ali ovaj član zakona daje ogromnu prednost ministru, tako da deluje da advokat ima gotovo nemoguć posao. 

 

U suštini, on igra na tezu da ministar nije razmotrio kakav uticaj na antivaks sentiment može imati oduzimanje vize. Tačnije, da li to može naneti veću štetu nego Novakov ostanak u AUS. 

Edited by Tunji Awojobi
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Clash said:

Nista ako se ne pojavi neki zasticeni svedok sa pikselizovanom facom i izmenjenim glasom.

Ako to bude jedan indijanac koji jedva sklapa recenice na engleskom posle 20 godina na turu, svi cemo znati ko je taj odrpanko.

  • Like 2
  • Ha-ha 21
Link to comment
Share on other sites

Just now, momohyoideus said:

 

Ne bi bilo prvi put:

 

Da, na to sam misllo i ja i @KfJ

Malo je ovaj prenos zajeban za ljude sa OCD.

Trebaju sudije da budu gore u jednom redu, levo ovaj iz ministarstva a desno odbrana.

Nisu ovo poslozili kako treba.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Uzrok jacanja antivaks pokreta nije Novak i njegovi stavovi nego omikron koji hara po Australiji u kojoj je 93% stanovnistva vakcinisano. Kako sad da ih ubedis da prime i  trecu kad ni ove dve nisu primili sa zadovoljstvo.

Spoiler

Slicna situacija je kod mene ovde, 86% vakcinisano, skoro polovina od toga (44%) primila i trecu dozu i mislili da su bezbedni, kad ono banuo omikron i ni briga ga nije ko je koliko puta bocnut. Sad je pocelo negodovanje kod onih na koje je dosao red da prime trecu dozu pa je malo usporila vakcinacija. 

Ovo me danas bas nasmejalo

PoYC43q.jpg

Kako bi povecali broj vakcinisanih vlada se obratila ekspertima iz inostranstva :lol_2:

 

Link to comment
Share on other sites

Priznajem da ja nekako ne mogu da verujem da Novaku sude jer je antivakser - jel to zakonom zabranjeno? (na stranu sto ga i ne smatram za antivaksera nego kao nekog ko sebe nece da vakcinise  ali misli da drugi treba da se vakcinisu ako zele )

Edited by ciao
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, vanjabarsa said:

vrti se oko tih stavki zato sto je ministar to uzimao kao dokaz za deportaciju ....

 

Jeste malo smorio, ali nije to nuzno lose, verovatno hoce da usadi tih par stvari u glavu sudija. Nema on tu sta novo ni da prica, samo da sto uverljivije iznese svoje argumente. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Neme said:

 

Ako si stigao do šestog, sixpack je tamo nomenklatura. :default_coffee:

otvaram sesto, a ovu poslednju rec sad ne znam vise ni da izgovorim a kamoli da znam sta je 😄

Edited by n4l1m
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ako sam dobro razumeo, advokat nije osporavao pasus koji se odnosi na snimanje s Lekipom, i kad ga je sudija pitao zašto, on je odgovorio "zato što ne moram", i objasnio da je ono pomenuto samo kao dodatni faktor, uz primarni argument koji je "misquoted i recontextualised" intervju s BBC-ijem, što bi značilo da ako obore taj prvi argument, ovaj drugi automatski nije dovoljan da opravda odluku. I onda se pozvao i na neki presedan u vezi s tim. Ne znam da li će mu to proći, ali svakako deluje kao propust tužioca. 

Edited by Tunji Awojobi
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...