Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

Najgore mi je sto se psiho javio i pruzio podrsku. Ovo je posao za ministra spoljnih poslova, diplomate i ministra sporta ali koji ce nam kurac sve to kada mi imamo psiha 3u1.

 

Razlika izmedju nas i Australije je sto oni imaju novac a mi ne. Inace isti politicki i birokratski haos. 😅

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, berti said:

Oglasili se Čanak, Jadranka Kosor... Čekamo Čedomira

sta ocekivati od tog autosovinistickog i ustaskog olosa sa crvenim korenima ....................... dakle 10.sijecanj je dan D za srpski tenis .................

Edited by jevrem69
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, berti said:

Oglasili se Čanak, Jadranka Kosor... Čekamo Čedomira

Kad vidiš šta pišu ti antisrbi, onda ti je valjda jasno koja strana je pravedna i ispravna. Pojedinci koji su protiv Novaka neka se zapitaju malo, šta koji k oni pišu i rade. 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Boxy said:

 

Kako mozes da znas da je ovo clear case i da je mnogo vise argumenata na njegovoj strani?

 

Kako ti mozes da tvrdis da mu je suplja dokumentacija?

Pa nije je on pravio, nego 2 panela.

I jos su potvrdili neki ljudi.

I odjednom ne valja kad je sleteo..

Link to comment
Share on other sites

Sad stvarno navijam da ga pošalju kući, šta ima da ih moljaka tu. Nije svestan i dalje kako će ga svi na nož dočekati ako ostane. 
Nikakva titula nije ovoga vredna.
 

Jedino, ako odluči da sav prihod od titule, da nekoj dobrotvornoj organizaciji u Australiji, sa rečima:"I just came to this trophy, thank You." :)
Link to comment
Share on other sites

 
Ovo sam se i ja zapitao - ako je izvadio "pogresnu" vizu, zasto ne bi skoknuo kuci, trazi po nekom ubrzanom postupku (uz urgiranje ambasada i drzavnika) "ispravnu" vizu i vratio se? 
 
Nisam pratio bas sve detalje, svasta se pise. 
Zato što mu treba otrilike 3 dana u kojima bi morao da preseda ko zna koliko puta i ko zna koliko pcr testova da uradi, ceka rezultate itd. i verovatno ne bi imao vremena ni da spava. I to u idealnim uslovima da se ne otkazuju letovi i slično.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

 

19 minutes ago, ChrisJudd said:

 

Ne, i sada ako odluči da ode pre suđenja neće biti zabrane.

 

1 minute ago, Tomiprunet said:

Znaci vrsi se pritisak da odustane, jer znaju da ce izgubiti

 

otkud vam ovo? koliko sam ja shvatila 3 godine zabrane ulaska nije automatska kazna, vec treba da se dokaze namera da se na prevaru udje. a proces pred sudom sigurno moze samo da pomogne da mu ovi ne odrezu kaznu "za primer", vec ce valjda sudija da sudi po zakonu a ne za politicke poene. a sudjenje moze da se nastavi i u odsustvu.

 

ne znam kako bese kod aplikacija za druge vize, u drugim drzavama (npr. USA, UK) da li ono bese mora da se napise da li vas je ikada neka druga drzava odbila za vizu ili deportovala? u svakom slucaju sve ovo moze imati mnogo ozbiljnije i dalekoseznije poseldice nego sto je igranje na ovom AO.

 

a mislim da bi i onako najbolje bilo da u ponedeljak kad se zavrsi sudjenje, kakva god da bila odluka, on se lepo spakuje i vrati nazad. On definitivno tada nece biti ni u psihickom ni u fizickom stanju da igra GS (koliko sam shvatila u tom hotelu ne mogu da se otvore prozori i pusti svez vazduh unutra, plus je pitanje kakva hrana ce mu biti dostupna, a da ne govorimo o tome da nema pristup nikakvim pomagalima za trening, niti mu je na raspolaganju fizio za tretiranje misica itd.. Ovo je manje vise gore nego onaj totalni lockdown koji su prosle godine imali igraci koji su bili proglaseni za kontakt (ovde nema nikog da mu doturi spravice za vezbanje niti bolju hranu). jos ako mu ne ispostuju rezim ishrane (a sigurno nece, to je centar za deportaciju, one izbeglice drze zakljucane vec 9 godina)...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, alcesta said:

Sad stvarno navijam da ga pošalju kući, šta ima da ih moljaka tu. Nije svestan i dalje kako će ga svi na nož dočekati ako ostane. 

Nikakva titula nije ovoga vredna.

 

 

Ta bi bila najslađa.

 

Mada imam neki osečaj da bi se na kraju ispostavilo da je australska publika dosta razumnija i da to nebi bilo baš toliko na nož koliko svi očekuju i koliko mediji to žele da prikažu.

 

3 minutes ago, Valensija said:

Nije stvar moljakanja vec principa. Nazalost, ovaj svijet je davno posao u krasni….

 

 

 

Tačno tako. Ja mislim da dosta ljudi pogrešno gleda na celu tu situaciju od starta. Nije taj turnir od organizatora, pa da on ima pravo da izbacuje i ubacuje koga hoče. Taj turnir je od igrača, a organizator samo dobija pravo (i čast) da to sve priredi kako treba. 

A kada krene da izvodi ovo što ove godine radi AO, treba mu uskratiti tu privilegiju da organizuje turnir koji donosi pobedniku 2000 bodova na ATP listi.

 

Naravno, od toga nema ništa. Ali tako bi po mom mišljenju trebalo da bude.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Losmi17 said:

Kako ti mozes da tvrdis da mu je suplja dokumentacija?

Pa nije je on pravio, nego 2 panela.

I jos su potvrdili neki ljudi.

I odjednom ne valja kad je sleteo..

 

Ja ne tvrdim to, ja sam prenela tvit gde pise da nije imao potpunu dokumentaciju, tj. imao je izvestaj samo od jednog lekara, a ostali koji su usli su imali od vise njih.

Ali vecina vas ovde se ponasa kao da su bili na aerodromu i tacno znaju sta pise u tim dokumentima, a i sta je pisalo kod ovih koji su vec usli.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...