Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

Bas steta, velika steta.

 

Ne mogu ni da pretpostavim buduci razvoj dogadjaja, mozda u ovom momentu ovo i bude dobro po njega, u smislu, kad se slegne prasina, odredjeni ljudi postanu svesni svog ponasanja.

 

Pretuzno je sto su ga tretirali kao da je pocinio neki zlocin ne dao Bog, i iskreno se nadam da moze da izadje mentalno jak iz svega ovoga.

 

Ono sto je mene najvise iznenadilo, je reakcija stanovnistva u Australiji.

Ali kao sto mozemo da svedocimo, na zalost, psiholosli uticaji nakon maltretiranja, proizvedu uglavom isti produkt: onaj koji je bio maltretiran, nastavice da maltretira druge. Pa zato u devijantnim porodicama, dobijamo isti rezultat. Mozda nama, koji zivimo normalno, deluje da bas takve osobe kad se izvuku iz svega toga, treba da shvate da je takvo ponasanje pogresno i za svaku osudu, ali evo i na ovom slucaju mozemo posvedociti, da to ipak nije tako.  

 

Prosecan Australac se ipak odlucio da i sledeca individua prozivi isti vid maltretiranja, kao sto je i on. I to je definitivno, za mene porazavajuca cinjenica.

 

Nadam se da ce oni ljudi u imigracionom pritvoru resiti svoj status uskoro, ali jedno su nade, a drugo realnost.

 

Za mene je Nole svakako veliki covek i veliki sportista i to ce zauvek ostati tako ❤

 

Edited by BojanaCZV
  • Like 10
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, stray_cat said:

Znači, to što je Noksici (neverovatno velikoj) budalici ukinuta viza nije zasnovano na iracionalnostima i nije bez ikakvog razloga, znači postoji nekakva opasnost po državu Australiju ako on ostane, OK.

ne, nije se uopste raspravljalo o razlozima koje je Ministar naveo da mu ukine vizu, vec samo da li je njegov postupak ukidanja vize bio po zakonu. Zato je sudija rekao da uopste nije bitno da li je Ministar imao ikakav dokaz za ono sto tvrdi, vec smao da je eto on tako mislio.

sto ce reci da moze da radi sta hoce, ne postoji pravna instanca u Australiji koja moze u tome da ga spreci (dok taj clan zakona postoji).

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Imigranti Australije odredjuju ko je imigrant...

Kao i svaka kuga naselili su australijski kontinent i oterali starosedeoce, zauzeli drzavu, uzgred dovukli sav sljaam i olos koji je danas osnova te kulture i drustva.

Bolesni umovi su na svakojaki nacin uticali i na eko sistem, ono sto su radili sa zecevima, lisicama, skakavcima, zabama..gore je od genocida i danas takvi upiru prstom, sude, hapse...

Australija je privatna drzava, ovo je njihov poraz, vlada ce im pasti...

Ovo je velik dan za Novaka, ovim zapravo ulazi u legendu.

 

 

Mnogo kenjam, znam.

Edited by Crni
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Protojevrej Staford said:

Neverovatno mi je kako neki zapinju da se Novak vakcinise iako je prelezao koronu. Evo recimo premijer Viktorije danas to stavlja u prvi plan, ali i masa drugih ljudi, kako sirom sveta, tako i ovde na forumu nazalost. A ja iskreno pitam sve ljude koji ovo citaju da mi odgovore da li mi ovde iskreno govorimo o imunizaciji kao oruzju protiv korone, u ovom slucaju prirodnoj imunizaciji kod njega, ili govorimo o agendi vakcinisanja po svaku cenu pa makar ti bio prirodno imunizovan i pun antitela koliko hoces?Jer ako tebe neko tera da se vakcinises po svaku cenu iako si prirodno imunizovan, onda meni logika govori da tu nesto nije uredu. Ili je to klasican cin pokoravanja, ili je prosto koriscenje te osobe kao primer drugima, da i oni moraju da slusaju. Ja ne znam kako bih to drugacije opisao zaista. Pusti ga da prodje 6 meseci pa mu meri antitela. Ako ih nema smatrace se nevakcinisanim, i kraj price. Meni je to zapinjanje za vakcinu nakon prelezanog kovida kao da jedem krompir pire i neko mi kaze "hoces da ti doodam i malo pomfrita preko toga?". Mislim gubi se poenta zaista. A poenta je imunizacija.

 

Ako je to stvarno poenta, onda su mnogi potezi totalno nelogični. Tako da može biti i da nije to baš glavna poenta.

 

Ovo što se desilo danas je velika sramota pre svega za sport. Kao što često pišem, od političara ne treba očekivati mnogo. Oni su kakvi jesu. Ali da ATP ni u jednom momentu ne stane iza igrača u ovakvoj situaciji, je po  mom mišljenju skandalozno. I samo potvrđuje da je bio u pravu Novak što je osnovo PTPA i da ATP i njihov sindikat ne služe qrcu

  • Like 11
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

ko sto sam bio kazao i u prvom izlaganju na ovu temu pre 20 dana, planirano izivljavanje i demonstracija sile pred celim svetom, kako ce prolaziti "neposlusni"(po bilo kom pitanju)

prvo su ga bez ikakvog osnova spakovali u bajbokanu na 5 dana, gde se posle ispostavilo da je sve po propisu..

a posle toga vise ih nije ni bilo briga sta je racionalno a sta iracionalno, pa je tako iz zemlje, gde je 93% vakcinasano(nisu vakcinisani fazon tipa samo mladji od 4 godine) izbacen covek(koji je donirao preko 3m eura za ovu pandemiju)i koji je zdraviji od cele australije zajedno, posto je opasnost po zdravlje australaca i da ne bi uticao na misljenje beba koja treba da se vakcinisu, jelte..

 

ma serem vam se u usta, stoko jedna bezrepa!

gori od ove proklete bande koji su ga izbacili, su samo ove ovce koje sada likuju, kako je toboze pravda zadovoljena.

stidite se guzice, kad obraza nemate.

Edited by n4l1m
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Kosjan Willavić said:

Jedino dobro u svemu ovome je to sto je cirkus konacno gotov. A sto se tice AO, nadam se da ce Medo ili Zverev osvojiti isti jer su se poneli ljudski prema svom rivalu. 

I da ce odrpanko ispasti na prvoj prepreci! :))

Edited by Don Radonja
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Jedino dobro u svemu ovome je to sto je cirkus konacno gotov. A sto se tice AO, nadam se da ce Medo ili Zverev osvojiti isti jer su se poneli ljudski prema svom rivalu. 
Ja se iskreno nadam da zverev neće osvojiti ništa. I cicipas isto.

Medo nek nalupa nadala u finalu, eto, meni bi to bilo lepo.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...