Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

2 hours ago, alcesta said:

Pa zar nije u Francuskoj hakovan sistem i nađeno sto hiljada ili više stotina hiljada lažiranih propusnica?

Jeste laznih a najvise tj naveci hit je bio da ti se na laznoj propusnici pojavi Makronov kod koji je bio njegov pravi kod a ne lazni - sve se moze

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

Ako ovo citaju kovid redari najebali smo.

Kad u kafani pocnu forenziku da rade kada ocitaju QR kod.

A sto ti je ID ovako nizak?

A sto ti je timestamp ovakav, tada Slavica pije kafu, nije mogla izdati potvrdu.

Podji sa nama i ne pruzaj otpor.

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alcesta said:

Kod nas su navodno pojačane mere a mene još nigde niko ništa nije pitao. Što je najbolje par puta se nisam setila ni potvrdu da ponesem, Rotenberg bi me već u zatvor strpao :classic_biggrin:

Je li ta bitanga prelezala kovid, zna li se...

Link to comment
Share on other sites

U ova teska vremena za nas tu i tamo se tako lepo nasmejem citajuci upise a tu i tamo i takodje nestane smajlica , koristim priliku da se za par poslednjih smejanja zahvalim @Clash :classic_laugh:

a i zahvaljujem ne znam kom modu za tu i tamo iznenadnu pojavu ponekog smajlica onda kad nestanu :classic_laugh: svasta se ovde generise i unistava i prepravlja vidim pocev od smajlica 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ciao said:

U ova teska vremena za nas tu i tamo se tako lepo nasmejem citajuci upise a tu i tamo i takodje nestane smajlica , koristim priliku da se za par poslednjih smejanja zahvalim @Clash :classic_laugh:

a i zahvaljujem ne znam kom modu za tu i tamo iznenadnu pojavu ponekog smajlica onda kad nestanu :classic_laugh: svasta se ovde generise i unistava i prepravlja vidim pocev od smajlica 

 

Ma ja sam skontao da je stvar u  tome da imaš tipa 40 (ili 30) smajlića koje možeš dodijeliti unutar zadnja 24 sata. Nije nikakva smiley zavjera hahaha.

 

Edit: dakle od 20:15 jučer do 20:15 danas se računa u trenutku pisanja ovog posta

Edited by svi pjevaju
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, svi pjevaju said:

 

Ma ja sam skontao da jestvar u  tome da imaš tipa 40 (ili 30) smajlića koje možeš dodijeliti unutar zadnja 24 sata. Nije nikakva smiley zavjera hahaha.

Tako je i Srdjan mislio dok nije provalio zaveru.

Pametnom dosta.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Juan said:

Misliš - je stvar.

 

😝

 

Ko čeka i ko je dokon, dočeka. 🤣🤣🤣

 

On 1/9/2022 at 10:44 PM, Don Juan said:

Kiribati delimično kao Novi Zeland, Fiđzi sat iza.

U svakom slučaju NZ pre kengura 😁

 

Editirao sam svoj post odmah a ovaj tvoj i nakon edita još uvijek bode oči.

 

Nismo isti.

 

Spoiler

:classic_biggrin::classic_tongue:

 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, svi pjevaju said:

 

Ma ja sam skontao da je stvar u  tome da imaš tipa 40 (ili 30) smajlića koje možeš dodijeliti unutar zadnja 24 sata. Nije nikakva smiley zavjera hahaha.

 

Edit: dakle od 20:15 jučer do 20:15 danas se računa u trenutku pisanja ovog posta

Ali vidis nestanu mi smajlici onda na par postova pokusam da stavim smajli i ne ide ali ja i dalje pokusavam sa sledecim postom (hvala bogu ima ih ) i onda odjednom nicim izazvan posle nekih ne znam koliko recimo pet neuspesnih kliktanja na smajlic na narednom postu se pojavi smajlic pa onda opet ne moze vise :classic_laugh: majku mu sta se sve ovde generise :classic_laugh:

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, svi pjevaju said:

 

Ma search opcija čuda radi :classic_biggrin:

 

Btw, tvoj like mi je zadnji dodijeljeni i to u 20:21, trenutno ih imam 2021 (da nije zavjere smajlića dobio bih još jedan minutu kasnije :classic_biggrin:)

Evo ti još jedan da ispadne da ne govoriš istinu 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...