Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

Naši ljudi generalno potcenjuju značaj PR segmenta za javne ličnosti, ali kad neko većinu života provodi u inostranstvu, a pogotovo s ovakvim medijskim iskustvima kao Đoković, prosto je neverovatno da još nije shvatio koliko mu je potreban tako neko tim. Rekla bih da je problem što on neće da mu drugi diktiraju šta da radi i govori, hoće da ostane "autentičan" i najdalje što je dospeo u tom segmentu je da se ne izjašnjava, pa ni to mu ne ide. I onda dobijemo ovo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Vidim da su Jurgen i Malkolm vec tu i brane najveci sport od najezde ovih sakala :default_2guns:

 

34 minutes ago, Zvezdinho said:

 

I da objasne sto je najvise doping afera u biciklizmu. Secam se jos kad sam bio klinac da je jos tada bilo, kada je cika Lance posteno pobedjivao.

 

U kratkim crtama ono sto je Jurger vec rekao, zato sto se oni jedini stvarno i bore protiv dopinga.

 

Secam se da je pre nekih 10-15 godina neko od dopingovanih u jednom intervjuu rekao u stilu "Na pocetku karijere nisam ni pomisljao da cu koristiti doping ali nakon nekoliko godina u vrhu gde mi je uvek malo falilo da budem najbolji jednostavno sam poklekao na tu opciju da postoji nesto sto ce mi pomoci da budem bolji za tih 5% koji mi fale da pobedjujem". 

 

p.s. Zli jezici bi dodali, primeni tu logiku i na tenis pa vidi ko najbolje potpada u taj opis :innocent:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jurgen said:

 

Da, traže. Lensu Armstrongu je USADA poništila svih 7 TDF-a (Tur de Frans), zatim je austrijska policija uhapsila na licu mesta austrijske nordijske skijaše tokom SP u Zefeldu pre 3 godine, španska policija je sprovela Operaciju Puerto u kojoj su pali neki od najvećih biciklista tih godina... 

 

Generalno se slažem, ali čisto istine radi, u ovom španskom slučaju sudija je naložio da se dodatni dokazi o sistematskom dopingu ne objave zbog, parafraziram, nepopravljive štete koju bi to moglo izazvati španskom sportu. Kao upleteni pominjali su se Nadal, najbolji fudbalski klubovi (najviše se pominjao onaj čuveni Sosijedad) i slično...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Darth Steva said:

Vidim da su Jurgen i Malkolm vec tu i brane najveci sport od najezde ovih sakala :default_2guns:

 

 

U kratkim crtama ono sto je Jurger vec rekao, zato sto se oni jedini stvarno i bore protiv dopinga.

 

Secam se da je pre nekih 10-15 godina neko od dopingovanih u jednom intervjuu rekao u stilu "Na pocetku karijere nisam ni pomisljao da cu koristiti doping ali nakon nekoliko godina u vrhu gde mi je uvek malo falilo da budem najbolji jednostavno sam poklekao na tu opciju da postoji nesto sto ce mi pomoci da budem bolji za tih 5% koji mi fale da pobedjujem". 

 

p.s. Zli jezici bi dodali, primeni tu logiku i na tenis pa vidi ko najbolje potpada u taj opis :innocent:

 

Stevin upis na temi GOAT-a ovog nebitnog sporta, sa sve mašnom

 

Spoiler

52519740.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Nicklord said:

Bukvalno svaki vrhunski sportista se dopinguje, nisu svi ekstremni kao Lens pa da između etapa budu remontirani kao roboti ali mnogo stvari se uzima koje nisu dozvoljene. Neke su legalne pod nekim uslovima i onda pola sportista ima astmu 😄

 

Podsetio si me na jednu od najjacih slika

 

nintchdbpict000408892373.jpg

  • Like 2
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Dzep said:

 

Generalno se slažem, ali čisto istine radi, u ovom španskom slučaju sudija je naložio da se dodatni dokazi o sistematskom dopingu ne objave zbog, parafraziram, nepopravljive štete koju bi to moglo izazvati španskom sportu. Kao upleteni pominjali su se Nadal, najbolji fudbalski klubovi (najviše se pominjao onaj čuveni Sosijedad) i slično...

 

the-office-bow.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Dzep said:

 

Generalno se slažem, ali čisto istine radi, u ovom španskom slučaju sudija je naložio da se dodatni dokazi o sistematskom dopingu ne objave zbog, parafraziram, nepopravljive štete koju bi to moglo izazvati španskom sportu. Kao upleteni pominjali su se Nadal, najbolji fudbalski klubovi (najviše se pominjao onaj čuveni Sosijedad) i slično...

Siroti Rafa, pa ne bi on nikada.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, vanjabarsa said:

idemo na nesto konkretno, dosta je bilo truckanja, vreme je da se radi 

 

 

 

1 minute ago, vanjabarsa said:

 

FIzUPTMVcAA90yX?format=jpg&name=small

 

@JeddZetzer

Novak Djokovic is currently training on Rod Laver Arena with 18-year-old Australian James McCabe.

 

Zanimljivo je da AO na Tviteru i dalje brižljivo izbegava svaki spomen imena branioca titule, a kamoli sliku da postave da je i kad trenirao. Pretpostavljam da je tako i na ostalim njihovim nalozima, što bi značilo da ni blizu nije još sigurno da će ga pustiti da igra.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, alcesta said:

Ništa ne pratim i ne razumem se pa ne kontam šta se ovo događa na slici :smiley33:

Froome (na slici), koji je osvojio TdF 4x, izmedju ostalog, je godinama optuzivan za doping, naravno bez bilo kakvih dokaza, kako to obicno biva.

 

E onda su ga jednom ulovili sa solidnom kolicinom salbutamola u organizmu na Vuelti 2017. a on se vadio i izvadio na akutni napad astme sa kojom inace ima problema. Naravno, ceo taj slucaj je bio dosta kontroverzan i puno ljudi nije kupilo tu pricu. 

 

Onda se na narednom gran turu (Giro 2018.) pojavila ova legenda da ga troluje ovim dzinovskim inhalatorom.


Da, i da stvar bude jos zanimljivija, bas na ovoj etapi gde se desila ova scena, Frum je imao solo beg od 80 kilometara, sto je podiglo jos kontroverze oko njegovog dopinga, poredili su ga sa Lendisom koji je uhvacen 2006. da se dopingovao posle jednog slicnog solo bega od 100+ km.

Edited by Malkolm Brogdon
  • Like 2
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, vanjabarsa said:

al,i kad vidim one vrtiguze na pedalama  na eurosportu, i to traje satima,danima, pa jos ovde :lol_2:

Uvek se setim kad sam studirala pa došli neki Italijani u Studenjak i pričamo mi tako, a ja kažem kako mi ide na živce onoliki biciklizam na TV-u i kako je dosadno. Kad ono ispalo da su oni biciklisti koji su u Beograd došli zbog nekog takmičenja :classic_biggrin:

  • Like 2
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...