Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

25 minutes ago, wwww said:

ne verujem da je namerno lagao (koji bi bio motiv?), verovatno nije poslao ovima u TA podatke (lenjost, nemar, zaboravio?). ne znam kad tacno je taj dokument i popunjavan. ali to je sve irelevantno jer je morao makar onda kad je bio pred sluzbenikom da ispravi gresku.

 

Ja mislim da on uopste ne radi te stvari kao sto nije on taj (po meni) koji stavlja to sto ide na twiter, facebook, instagram, itd itd, neko ili neki mu rade takve stvari inace ode vreme samo na to, njemu samo kazu koji mu je raspored obaveza, mislim da je Elena dosta zaduzena za te stvari. Mislim da je to bilo i za test i resultate testa, da on nije ni znao da je pozitivan.

Ovo sa formularom je bas glupo i doslo kao kec na 11 vladi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bilo da on to sam radi ili ima ljude koji rade to za njega je krajnje nebitno. Imajuci u vidu kako se inace hendluju stvari u toj porodici, apsolutno nema nikakvo opravdanje, jer covek nije nasao za shodno evo ima vec 10 godina da angazuje ozbiljnu PR agenciju sa jakim vezama i reputacijom i izbegao bi 90% gluposti koje su mu se desile u karijeri.

 

Nije nasao za shodno cak ni da uzme neku marketinsku agenciju da mu vode drustvene mreze, nego to rade on i Jelena sami i mozda jos neko iz familije uskoci.

 

To je neozbiljno na toliko nivoa, cak je i cudo sto mu se tek sad desava PR fijasko ovih razmera.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

To se slazem evo da se slozim sa Mekom. Potpuno neozbiljno se to sve shvata a nedopustivo je obzirom na to sta je on. Konkretno sto se tice AO po meni je on je odlucio da ne ide onda kad je otisao na Kop, kad to bese? pozitivan test (ja mislim da se on redovno testira za razne stvari, to je mislim negde pisalo) je bio slucajan dogadjaj koji je preokrenuo situaciju i prelomio sto se tice AO a on raspustio tim otprilike. Ne opravdava ga to , platice cenu, da li ce se tu nesto promeniti to cemo da vidimo

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ciao said:

Ja mislim da on uopste ne radi te stvari kao sto nije on taj (po meni) koji stavlja to sto ide na twiter, facebook, instagram, itd itd, neko ili neki mu rade takve stvari inace ode vreme samo na to, njemu samo kazu koji mu je raspored obaveza, mislim da je Elena dosta zaduzena za te stvari. Mislim da je to bilo i za test i resultate testa, da on nije ni znao da je pozitivan.

Ovo sa formularom je bas glupo i doslo kao kec na 11 vladi

nije on popunjavo formular, ali je slao podatke TA (on ili verovatnije Elena), pa je neki njihov sluzbenik tamo to popunjavao. No, bez obzira na to, imao je obavezu da proveri sta su mu ovi popunili posto se na kraju takvog nekakvog dokumenta uvek nalazi nesto u stilu:

ovim potvrdjujem da je sve gore napisano tacno, i potpises se.

 

e sad, ako moze da dokaze da je on TA informisao o putu Beograd-Marbelja, onda valjda moze da se brani da je to sluzbenik pogresio u popunjavanju. No, ne znam da li se u tom elektronskom formularu otvara neko novo polje kada klikne na YES, gde se potom upisuje gde je bio. Ako je to slucaj, onda nema sanse da to nije mogao da primeti pri pregledanju dokumenta i potpisivanju.

 

sto se testa tice, tu je sad samo stvar toga kad je primio informaciju i kad ju je procitao. (pitala sam ranije koja je tacno procedura u Srbiji, pa je Uros objasnio. pitacemo ga danas jos jednom detalje, jer se danas testira. rekao je da se nekad desi da poruka zavrsi u spam folderu, ali da bi Novaka obavestili na mejl samo da je vakcinisan, posto bi tad bio u sistemu. Znaci morao je da dobije SMS poruku. I sad treba da objasni kad je dobio poruku, odnosno kad ju je procito.

Link to comment
Share on other sites

Gde ide ovaj svet i kakva je ovo histerija...Cuj nije nesto popunio na jebenom formularu i odmah intepol, swat, zatvor trte mrte...Uneredim se ja na takvu demokratiju...Demos -kratos...prevrcu se u grobu stari Grci...

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice testa, tu Australija ne moze puno toga da uradi, bilo bi natezanje da mu odbiju vizu zato sto neodgovorno ponasao tog 17.12 i 18.12., ali ovo oko popunjavanja obrasca je ozbiljan problem.

Sada se i to razvlaci po svim medijima i kako ce Australija da izgleda, ako dozvoli nekom da ostane koji je lagao na takvom nekom obrascu.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, McLeod said:

Bilo da on to sam radi ili ima ljude koji rade to za njega je krajnje nebitno. Imajuci u vidu kako se inace hendluju stvari u toj porodici, apsolutno nema nikakvo opravdanje, jer covek nije nasao za shodno evo ima vec 10 godina da angazuje ozbiljnu PR agenciju sa jakim vezama i reputacijom i izbegao bi 90% gluposti koje su mu se desile u karijeri.

 

Nije nasao za shodno cak ni da uzme neku marketinsku agenciju da mu vode drustvene mreze, nego to rade on i Jelena sami i mozda jos neko iz familije uskoci.

 

To je neozbiljno na toliko nivoa, cak je i cudo sto mu se tek sad desava PR fijasko ovih razmera.

 

Slažem se s tobom oko svega sem oko ovog bolda. S obzirom na to da mi je bliska oblast Social Media, u poslednje vreme je jako poželjno da selebriti sami sebi vode SM kanale, a da agencija bude angažovana ako je brend u pitanju. Prosto fanovi se osećaju bliži toj osobi, deluje prirodnije itd.

 

Naravno, podrazumeva se da ima PR-a koji usmerava šta se objavljuje a šta ne, i da vremenom stekne neku svest o tome.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Boxy said:

Sto se tice testa, tu Australija ne moze puno toga da uradi, bilo bi natezanje da mu odbiju vizu zato sto neodgovorno ponasao tog 17.12 i 18.12., ali ovo oko popunjavanja obrasca je ozbiljan problem.

Sada se i to razvlaci po svim medijima i kako ce Australija da izgleda, ako dozvoli nekom da ostane koji je lagao na takvom nekom obrascu.

ma on nema sanse da ostane i igra turnir, ne znam kog djavola trenira, umesto da sedi s advookatima i smisli najbolju strategiju kako da se nagodi s vlastima Australije. i to sto pre. sto se ovo duuze bude razvlacilo sve ce biti gore. zato je bilo bolje da je u ponedeljak posle sudjenja (i pre svih ovih stvari koje su isplivale) lepo izasao s izjavom da je zadovoljan presudom suda, ali da se zbog celokupne situacije povlaci s turnira jer nije u potrebnom fizickom i psihickom stanju (ma koliko to bilo daleko od istine) da se takmici, da zeli puno uspeha turniru, a gradjanima Australije da uzivaju u tenisu, dobro zdravlje bla-bla-bla, eventualno da kaze da ce doci u neka bolja vremena, pa da ode u taj regularni smestaj, prespava, rezervise prvi avion za nazad i cao-zdravo.

 

nije valjda mislio da je "pobedio" Australiju?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, wwww said:

u svakom slicaju je morao da tu informaciju promeni pre leta, a najkasnije u Melburnu (razumela sam da je to moguce),

Ako je mogao u Melburnu a nisu mu dali dovoljno vremena da prikupi sve informacije to će opet advokati od $50k na dan da razbucaju

Edited by Nicklord
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTIme said:

 

Slažem se s tobom oko svega sem oko ovog bolda. S obzirom na to da mi je bliska oblast Social Media, u poslednje vreme je jako poželjno da selebriti sami sebi vode SM kanale, a da agencija bude angažovana ako je brend u pitanju. Prosto fanovi se osećaju bliži toj osobi, deluje prirodnije itd.

 

Naravno, podrazumeva se da ima PR-a koji usmerava šta se objavljuje a šta ne, i da vremenom stekne neku svest o tome.

 

Bliska je i meni, cak mi je i sto se posla tice jedno od zaduzenja, mada ne primarno, vise sam konsultant u toj oblasti, kad zagusti.

 

Dakle, u pravu si. U teoriji i u globalu.

 

U praksi to izgleda tako da marketinski tim pomenute zvezde kreira bukvalno scenario po kojem ce se ta zvezda obratiti, dok tekstualne objave uglavnom takodje ne pisu sami.

 

Bitno je da se odrzava privid da to oni rade zbog licnog brendinga. Naravno, ekscentricni likovi poput na primer Kirjosa rade to sami, ali onda treba postaviti pitanje koliko je to dobro i pozeljno.

 

Slicno kao i za Djokovica.

Edited by McLeod
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezdinho said:

A ko garantuje da lik koji je popunjavao namerno nije stavio da nije bio u drugim drzavama zadnjih 14 dana.

mora onda da dokaze nameru.

u svakom slucaju je on odgovoran za sadrzaj tog formulara, sto potvrdjuje potpisom na kraju.

2 minutes ago, Nicklord said:

Ako je mogao u Melburnu a nisu mu dali dovoljno vremena da prikupi sve informacije to će opet advokati od $50k na dan da razbucaju

ovog puta ce se drzava Australija mnooogo bolje pripremiti, sigurno nece dozvoliti da se dva puta blamira.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Zvezdinho said:

A ko garantuje da lik koji je popunjavao namerno nije stavio da nije bio u drugim drzavama zadnjih 14 dana. Koliko sam shvatio nije Djokovic licno popunjavao taj obrazac.

 

Zvezdinjo, nema razlike. Kada ti popunis neki obrazac/prijavu/bilo sta, ti si odgovoran. Znaci administaciju ne zanima da li je neko to radio u tvoje ime i za tvoj racun. To je nebitno.

 

Zamisli lose popunjena poreska prijava, ojadis drzavu za neke pare, drzava pokrene postupak a tebi je odbrana - e bas sam nesto bio zauzet, pa moj mali bratanac popunjavao i pogresio jebi ga, ne zna dete, nije me dobro shvatilo.

 

A drzava kaze sve ok onda brt, teraj.

 

Mislim... dajte da se ne zajebavamo 😄

 

moguce je samo ovo sto kaze wwww, da dokazes nameru i gresku. Ali to je prakticno nemoguce ako klik na yes otvara nove opcije, a 99% sam siguran da to mora da bude slucaj. Znaci nema sanse. Isto kao i vadjenje tipa nisam video da sam pozitivan, ko ce da ti veruje?

 

I ako je tacno, opet si ispao vrhunski neodgovoran.

Edited by McLeod
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, wwww said:

 

ovog puta ce se drzava Australija mnooogo bolje pripremiti, sigurno nece dozvoliti da se dva puta blamira.

To svakako, samo kažem da Đokovićeva odbrana bukvalno ima presudu da im nisu dali dovoljno vremena da srede papire

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Post ,,autsajdera" sa PPP sa mojim komentarom: ,, razumnom dovoljno".

"U lancu događaja koji je sam pokrenuo on je prva, trula karika i zato nikakvo divljenje za bilo šta što sada radi tamo ne dolazi u obzir. Lažnim PCR nalazom ili zujanjem po BG-u dok je bio zaražen pokazao je da je nespreman da snosi posljedice svog izbora da se ne vakciniše.

Onaj jučerašnji detalj kada Đokovići uz osmijehe prekidaju konferenciju za novinare u trenutku kada novinarka pita za 17. decembar pokazuje da odlično znaju u šta su se upleli, ali da ne mare jer im se može, barem ovdje."

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Jedna od vrlo mogucih varijanti je i da Jelena tu radi dosta stvari tipa gledanje njegovog maila i da nije kontrolisala njegov mail tog dana - ubedjena sam da on nije znao da je pozitivan, da jeste ne bi isao na ono slikanje sa decom a i nije idiot zna da se to proveri vrlo lako i zna da je na tapetu (bar se nadam da mu je jasno). E sad uzmimo varijantu da je taj mail naprimer Jelena zaboravila da pogleda tog dana i sta sada - da kaze - moja zena je kriva za sve? 

A za ostajanje u Australiji posle procesa, ja sam bila za to da odmah ode, mislim se da je mozda moguce da je prelomio Tajli da on ostane, cinjenica je da je Tajli prevrnuo nebo i zemlju da on dobije vizu za AO i ucestvuje na turniru, i Tiley se nasao jako gadnoj situaciji (i jos je verovatno, mislim da ce ga ovo kostati mesta direktora AO) i da mu je Tajli rekao ili zajedno - kad smo vec toliko usvinjili a dobro se zavrsilo ajde da bar igras da znamo zbog cega smo se toliko mucili i zahebavali i ja sa pravilima i ti sa zatvorom itd. Sve u svemu jedna totalna neorganizacija na tim svim nivoima, sto rekosmo koliko god ima tim vrhunski sto se tice tenisa, toliko mu je sve ostalo ocajno blago receno

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, wwww said:

pogledaj pod 2:

FIx73nnVcAEKedl?format=jpg&name=medium

 

 

Svakako teško da će vlasti let u Španiju koji je bio tipa 5 dana pre sletanja u Melburn računati u putovanje u Australiju.

 

Pritom postoji let Beograd - Dubai, odakle je poleteo za Australiju.

 

Reklo bi se da je na ovo mislio onaj potpredsednik vlade što ga je novinar BBC svetskog radija ispreskakao i da oni sad bukvalno grozničavo kopaju da nađu što više prljavštine kako bi opravdali isterivanje, do kojeg će svakako doći u narednih nekoliko dana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...