Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

6 minutes ago, Zvezdinho said:

Nega ce da chereche kako god okrenes, tako bolje da igra.

To jr tacno, ali sada je sve vruce. Kasnije moze diplomatski da kaze da ne zeli vise o tome da prica, da je pod velikim pritiskom resio da ode iz Australije, da je to za njega gotova priča i da se okrece novim izazovima. Uvek ce imati korak prednosti jer je ispao žrtva. 

Ovako ce mentalno da pukne, a to najdirektnije utice na njegovo ponasanje na terenu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dracarys said:

Pa naći će mu uvek neki problem, reci mi na kom slemu u poslednjih pet godina i više je prošao u miru?

 

Kada bi razmišljao na tvoj način, završio bi karijeru.

pa super, nek onda ostane i nek mu onda izreknu zatvorsku kaznu jer su nasli da je na dokumentu popunjeno pogresno (tj. da je lagao).

 

je li neko uopste poslusao ono sto sam ostavila par postova ranije?

Link to comment
Share on other sites

Novak je tip koji kuka na negativnu reputaciju ali mu je ona u biti i najveci motiv...Terala ga je da se takmici sa svoja dva rivala, sad kad je njih prestigao, motiv mu je da se takmici sam sa sobom...Da je drugacije, ostao bi simpaticni, talentovani mladic koji je eto imao nesrecu da igra u eri dva najveca igraca svih vremena...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ZiS said:

Novak je tip koji kuka na negativnu reputaciju ali mu je ona u biti i najveci motiv...Terala ga je da se takmici sa svoja dva rivala, sad kad je njih prestigao, motiv mu je da se takmici sam sa sobom...Da je drugacije, ostao bi simpaticni, talentovani mladic koji je eto imao nesrecu da igra u eri dva najveca igraca svih vremena...

kapiras da mu preti zatvorska kazna? kakvo bre vise takmicenje!

ovoga puta ce se dobro postarati da sve odrade po propisima i da ga oonda osude. ovo je izgubljen slucaj. treba li jos da zavrsi u zatvoru?

 

ponekad je bolje povuci se, nego sve vreme udarati glavom u zid.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Zvezdinho said:

Nega ce da chereche kako god okrenes, tako bolje da igra.

Na stranu sada da stavimo datum testiranja i dobijanja rezultata. Sada je iskopano da je u deklaraciji potvrdio da nije putovao nigde 14 dana pre odlaska u AUS, a navodno je isao iz BG u Marbelju...  

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, wwww said:

pa super, nek onda ostane i nek mu onda izreknu zatvorsku kaznu jer su nasli da je na dokumentu popunjeno pogresno (tj. da je lagao).

 

je li neko uopste poslusao ono sto sam ostavila par postova ranije?

To su gluposti, jer iz Srbije nema direktan let za Australiju. Novak očigledno nije pazio prilikom pregleda dokumenata.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, berti said:

To jr tacno, ali sada je sve vruce. Kasnije moze diplomatski da kaze da ne zeli vise o tome da prica, da je pod velikim pritiskom resio da ode iz Australije, da je to za njega gotova priča i da se okrece novim izazovima. Uvek ce imati korak prednosti jer je ispao žrtva. 

Ovako ce mentalno da pukne, a to najdirektnije utice na njegovo ponasanje na terenu.

 

Ne. Uvek ce ga pitati za 17.12 i 18.12 i ako bude pobegao izgledace jos krivlje. Sad kad su izasli datumi  jednostavno nije moguce zabiti glavu u pesak kao noj , kao sto vi predlazete .

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

oni ga ne zele tamo, samo se trazi nacin kako da ga izbace a da Vlada izgelda u najboljem svetlu. Bolje mu je da sam ode. Sutra u 10:30 ima let Emirata do Dubaija, nek sad lepo bukira karte i baj-baj zemlja kengurova. Pa nek onda vide koga ce da cerece.

U medjuvremenu s nekim profesionalcem da sastavi izjavu, procita pred kamerama i okaci na svojim SM i cao.

(kog djavola je i pokusavao da igra tamo kad se nije vakcinisao)

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Ne. Uvek ce ga pitati za 17.12 i 18.12 i ako bude pobegao izgledace jos krivlje. Sad kad su izasli datumi  jednostavno nije moguce zabiti glavu u pesak kao noj , kao sto vi predlazete .

 

Ima fore dotle da smisle nesto, izdaju zvanicno nekakvo saopstenje i kaze da time stavlja tacku na sve to. Ovako vrele glave i kada ima naspram sebe gomilu krvozednih medija,  sve ce izgledati grozno.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, wwww said:

kapiras da mu preti zatvorska kazna? kakvo bre vise takmicenje!

ovoga puta ce se dobro postarati da sve odrade po propisima i da ga oonda osude. ovo je izgubljen slucaj. treba li jos da zavrsi u zatvoru?

 

ponekad je bolje povuci se, nego sve vreme udarati glavom u zid.

Na osnovu čega mu preti zatvorska kazna?

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Dracarys said:

To su gluposti, jer iz Srbije nema direktan let za Australiju. Novak očigledno nije pazio prilikom pregleda dokumenata.

iz Srbije ima direktni let do Dubaija, a odatle do Australije (i sad je isao preko Dubaija)

 

1 minute ago, berti said:

Ima fore dotle da smisle nesto, izdaju zvanicno nekakvo saopstenje i kaze da time stavlja tacku na sve to. Ovako vrele glave i kada ima naspram sebe gomilu krvozednih medija,  sve ce izgledati grozno.

a kao do sada je ova taktika bila uspesna? i ko ce da mu smislja to nesto? Srdjan? :classic_rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, wwww said:

iz Srbije ima direktni let do Dubaija, a odatle do Australije (i sad je isao preko Dubaija)

 

a kao do sada je ova taktika bila uspesna? i ko ce da mu smislja to nesto? Srdjan? :classic_rolleyes:

Pa Đjordje,  onako elokventan...

Vracaj se Rio Tinto, sve ti je oprošteno...

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam ja procitala, TA svima popunjava taj obrazac, ali neki odatle je izjavio da oni to rade po uputstvima koje dobiju od igraca.

Lici da oni sad njega pokusavaju na tehnicke stvari da izbace, kao sto je on njih dobio na sudu, samo sto je ovo ozbiljan prekrsaj.

Link to comment
Share on other sites

Ne vidim stvarno potrebu da sad napušta zemlju brže bolje, kao neki kriminalac.

 

Čovjek trenira i sprema se za turnir. Na vlastima je, ako ga već ne žele tamo i ako smatraju da im je to generalno dobar potez, da prečešljaju sve dobro i tu deportaciju uviju u što više detalja koji su protiv njega. Da će da ga zatvore, zaista mi djeluje maksimalno suludo, eventualno mogu da zamislim plaćanje neke novčane kazne (što je skroz okej ako je napravio propuste).

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Pita novi čuvar zatvorenike zbog čega su u zatvoru.

 

Odgovara prvi zatvorenik: Ja sam pokušao da opljačkam banku, međutim me je sustigla policija i nažalost, uhvatili su me. Imam još 3 godine robije.

 

Novi čuvar: A ti, šta si ti radio (obraća se drugom zatvoreniku)?

 

Zatvorenik br. 2: Eto, pretukao sam ženu, uhvatio sam je sa švalerom na našem bračnom krevetu. 

 

Novi čuvar: Pa ti si je birao, a ti Novače, šta ćeš ti ovde?

 

Novak: Nisam ispravno popunio dokumenta!

 

Novi čuvar: Fuj, ološu jedan!

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, wwww said:

trenira na praznom stadionu (pretpostavljam jer predstavlja opasnost po okolinu) - bas onako da uziva u tenisu...

 

tamo ce da bude haos za 7 dana, mozda ih sve zatvore na 2 meseca. Bolje mu je da sto pre bezi odatle.

 

Zar isto Nadal nije pre neki dan trenirao na praznom stadionu.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dracarys said:

Pita novi čuvar zatvorenike zbog čega su u zatvoru.

 

Odgovara prvi zatvorenik: Ja sam pokušao da opljačkam banku, međutim me je sustigla policija i nažalost, uhvatili su me. Imam još 3 godine robije.

 

Novi čuvar: A ti, šta si ti radio (obraća se drugom zatvoreniku)?

 

Zatvorenik br. 2: Eto, pretukao sam ženu, uhvatio sam je sa švalerom na našem bračnom krevetu. 

 

Novi čuvar: Pa ti si je birao, a ti Novače, šta ćeš ti ovde?

 

Novak: Nisam ispravno popunio dokumenta!

 

Novi čuvar: Fuj, ološu jedan!

Da nisu prva dva zatvorenika Mujo i Haso?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...