Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

9 hours ago, ciao said:

Ja cu ponovo da budem optimista i da kazem da ce kroz sest meseci pandemija biti proslost koju ce ljudi zeleti da zaborave

Svi se nadamo, samo se bojim scenarija u kome brojke padaju u proleće i tokom euforije godišnjih odmora, pa onda vec pocetkom septembra mediji ponovo javljaju da su korona brojke u porastu...

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, MeanMachine said:

 

 

Koja tacno pravila? Ako premijer Australije kaze da moze da udje u zemlju pa kasnije kaze da ne moze posle dobijanja izvestaja o reakciji javnog mnjenja, pa krenu da vijaju tenisere koji su vec tu neko vreme da ne ispadne da eto samo Novak je problem, pa covece tu nema pravila.

 

I da kakva crna pravila kad oni vode politicki rat vakcinama? Zasto npr nece da priznaju Sputnik V? 

 

Ako se jelte borimo protiv virusa onda je svaka vakcina dobrodosla neke su manje efikasne neke vise, drzava moze da odluci da nabavi odredjene vakcine ali da zabranjuje ulazak ljudi koji su vakcinisani tom i tom vakcinom to je cista politika.

 

Meni je veci problem ovo Novakovo setkanje kad je vec zarazen. To je ozbiljan problem a i bezobrazluk a bogme i implicira da mozda i nije bio zarazen da je test lazan, jer ipak je ovo Srbija.

 

 

Pa da nije poslednjeg pasusa, on bi verovatno usao u zemlju. Moras znati da tamo ima mnogo Balkanaca i da pred izbore to nije najpametnije.

 

Ljudi se 2g tamo drze pravila i hebe im se za tenis, ali nece da budu budale. Mi u Serbistanu mozemo sve, ali izvan je druga prica.

 

Mislis da Ozije boli patka sta ce reci u Srbiji i neke osude javnosti? Oni su suverena drzava koja postuje glas naroda i zakon. To sto je on rekao pre, sigurno je promenjeno tim fake dokumentima.

 

Paralela je jasna, mene zanima koju budalu je Nole poslusao i doveo sebe u ovakvu situaciju. Australija prosto nije banana zemlja.

Link to comment
Share on other sites

O majko sveta, ovaj opet pise jedne te iste traktate.

Bukvakno cu morati po kafetin, post iznad mi je uzrokovao glavobolju.

Kao da je progutao kasetu i veze istu pricu nevezano za cinjenice i sta se desava...

Edited by Losmi17
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Mislim da grešiš. Ako postave standard da nema tamičenja bez vakcine, primiće je. To je na kraju krajeva i rekao jednom. Zato treba da se preseče i da se uvede obavezna vakcina za učešće na turnirima i problem rešen. Ovako će se stalno tražiti neka siva zona. Na kraju krajeva neko je dao podatak da je 90% top 100 igrača vakcinisano.
Ali ovde sada nije problem takmičenje nego ulazak u AUS. U propisima im piše da može da uđe i nevakcinisan ako ima infekciju 6 meseci pre ulaska i da se zato nije vakcinisao. Pri čemu im je postavka propisa idiotski nekonzistentna jer ATAGI daje jedan odgovor na upit TA a u propisima im piše nešto drugo.
Po Evropiu ne mogu ništa što se tiče ulaska jer on ima boravak u MC i ne mogu da mu zabrane da uđe bilo gde u EU samo zbog nevax statusa.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Losmi17 said:

Meni Tajli u onom intervjuu deluje kao vrlo nervozan covek. Preznojava se maltene a reporter sugerise da feds smatraju da je on kriv.

Vrlo zanimljivo ce biti koga ce izabrati za zrtveno jagnje.

meni je i zao coveka. mora da saradjuje s debilnim politicarima (a sad ne sme ni da pisne protiv njih jer mu od njih zavisi turnir) koji sad pokusavaju da ga bace lavovima kao krivca za haos (uz Novaka). Verujem da se covek bas trudi da dobro organizuje turnir, da obezbedi najbolje moguce uslove za tenisere.

deluje mi bas umorno i slomljeno.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Losmi17 said:

O majko sveta, ovaj opet pise jedne te iste traktate.

Bukvakno cu morati po kafetin, post iznad mi je uzrokovao glavobolju.

Kao da je progutao kasetu i veze istu pricu nevezano za cinjenice i sta se desava...

 

On 1/7/2022 at 7:28 PM, Losmi17 said:

Ajde da polozimo ovaj ispit!

 

Spoiler

ocjena-nedovoljan-jedan.jpg

 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Losmi17 said:

O majko sveta, ovaj opet pise jedne te iste traktate.

Bukvakno cu morati po kafetin, post iznad mi je uzrokovao glavobolju.

Kao da je progutao kasetu i veze istu pricu nevezano za cinjenice i sta se desava...

 

A njemu daj Snikers. 🤣

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Devil In My Pants said:

Paralela je jasna, mene zanima koju budalu je Nole poslusao i doveo sebe u ovakvu situaciju. Australija prosto nije banana zemlja.

Kao najbolji teniser u istoriji, koji iza sebe ima ogroman broj ljudi i strucnjaka, i uz savete sa njima, sigurno je poslusao medinisko osoblje koje je zasluzeno za izdavanje izuzeca. Vidis da su par puta ponovili da su 2 odvojena medicinska tela dala dozvolu da moze. Znaci, nije poslusao komsiju ili bilo kog drugog. Toliko turnira ima iza sebe, pa niko nije naivan.  E sad, sto su se umesali politicari, bas kada je dosao, a ne kada je dobio izuzece, druga je stvar i pitanje za njih, 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Većina anketiranih čitalaca ovog tviteraša ne misli da je Đoković najbolji ni najveći teniser u istoriji, ali misli da primarna krivica za ovo sranje koje se trenutno događa nije na njemu i da on na kraju neće zaigrati na AO.

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Predragdjape said:

Kao najbolji teniser u istoriji, koji iza sebe ima ogroman broj ljudi i strucnjaka, i uz savete sa njima, sigurno je poslusao medinisko osoblje koje je zasluzeno za izdavanje izuzeca. Vidis da su par puta ponovili da su 2 odvojena medicinska tela dala dozvolu da moze. Znaci, nije poslusao komsiju ili bilo kog drugog. Toliko turnira ima iza sebe, pa niko nije naivan.  E sad, sto su se umesali politicari, bas kada je dosao, a ne kada je dobio izuzece, druga je stvar i pitanje za njih, 

 

Inace je Djokovic poznat kao neko ko uz sebe drzi vrhunski PR tim, psihologe poput Pepe Imaza i nutricioniste i zdravstvene strucnjake poput Davida Avokado Vulfa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, erwin said:

RTS1 će izgleda prenositi sudski postupak, najavili su specijalku za večeras u 23.35.

Po mogucstvu dovesti onu zenu koja je simultano prevodila Seseljevo sudjenje u Hagu da se lakse uzivim.

 

Ipak se i ovde radi o zlocinima protiv covecnosti.😶

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, McLeod said:

 

Inace je Djokovic poznat kao neko ko uz sebe drzi vrhunski PR tim, psihologe poput Pepe Imaza i nutricioniste i zdravstvene strucnjake poput Davida Avokado Vulfa.

Ma tog Pepea Imaza kontam i da ne slusa vise. Ako je i dalje tu, verovatno je zbog Jelena 😄  Ali, niko ne moze da ospori da ima najbolje ljude oko sebe, a rezultati to govore.. 😄 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Losmi17 said:

O majko sveta, ovaj opet pise jedne te iste traktate.

Bukvakno cu morati po kafetin, post iznad mi je uzrokovao glavobolju.

Kao da je progutao kasetu i veze istu pricu nevezano za cinjenice i sta se desava...

Pa i ti vrtis istu pricu bez cinjenica. Fake dokumenti  i carinik video i tu je bio stop. Ne znam sta tu treba da ne bude jasno. Masoni Australije naredili da Novak ne moze uzeti desetu titulu. Stvarno svasta pisete i opet me prozivas i ocrnjujes pred clanovima foruma, sto nije korektno sa tvoje strane. Imamo cak i isto ime

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, erwin said:

Većina anketiranih čitalaca ovog tviteraša ne misli da je Đoković najbolji ni najveći teniser u istoriji, ali misli da primarna krivica za ovo sranje koje se trenutno događa nije na njemu i da on na kraju neće zaigrati na AO.

 

 

 

 

 

 

 

 

A ovo je inace jedino relevantno u toj goat raspravi. Anketa u zapadnim zemljama daje tu preciznost bez imalo omrazenosti.

Kao kada bi u Srbiji bila anketa bila: Da li je Novak najbolji sportista u univerzumu, ako ne glasate za Da, docice vam Srki na adresu da vas ubedi da je tako.

 

Nemoj molim te da kacis vise ove budalastine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Predragdjape said:

Ma tog Pepea Imaza kontam i da ne slusa vise. Ako je i dalje tu, verovatno je zbog Jelena 😄  Ali, niko ne moze da ospori da ima najbolje ljude oko sebe, a rezultati to govore.. 😄 

 

Niko ne kaze da nema odlican trenerski tim sa kojim je kliknuo na svim nivoima, ovo je nesto drugo.

 

Pa evo ti pre nekoliko stranica neko postovao da Djokovicev PR tim nece davati izjave, ljudi komentarisu sokirani da on ima PR tim uopste.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, McLeod said:

 

Niko ne kaze da nema odlican trenerski tim sa kojim je kliknuo na svim nivoima, ovo je nesto drugo.

 

Pa evo ti pre nekoliko stranica neko postovao da Djokovicev PR tim nece davati izjave, ljudi komentarisu sokirani da on ima PR tim uopste.

U PR timu Kostunica i Marko Djuric. I oni bi bolji posao radili.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, erwin said:

 

Nije relevantno u GOAT raspravi nego pokazuje da i oni koji očima ne mogu da ga vide misle da nije on napravio sranje.

Samo treniraju strogocu, a Djokovic im je dobro dosao jer je veliko ime. Da su to uradili nekom slabije rangiranom teniseru, bila bi frka ali ne tolika. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...