Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

Just now, Romantik said:

Ima recimo mogucnost i da se on testirao i 17. ponovo, i bio negativan, te nastavio dalje sa aktivnostima, dakle da je 16. test bio lazno pozitivan, win-win situacija za njega.

 

Onda nema izuzece, nije bio pozitivan

Link to comment
Share on other sites

Pa ako je test bio lažno pozitivan onda nije imao kovid, puj pike ne važi.

Edit: brža Boxy

Mada bi u ovoj situaciji još i najmanja šteta bila da ponište to izuzeće, svakog minuta se pojavljuje nešto gore.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zvezdinho said:

Stvarno ima dunstere advokate, ma koliko poznata advokatska kuca bila.

 

Ovo kao u serijama: je l ima nesto sto treba da znamo, sto nam nisi rekao ili mozemo da izbacimo ovu informaciju?

Novak: bio kuci, mrdnuo nisam 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Boxy said:

 

Onda nema izuzece, nije bio pozitivan

 

On je imao papir da preda komisiji, oni nece istrazivati je li bio u karantinu posle toga ili nije, to nije njihova zona interesa zato sam i rekao da bi to bilo win-win.

Edited by Romantik
Slovo
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Boxy said:

 

Ovo kao u serijama: je l ima nesto sto treba da znamo, sto nam nisi rekao ili mozemo da izbacimo ovu informaciju?

Novak: bio kuci, mrdnuo nisam 

To mi je sad prošlo kroz glavu i ne mogu i dalje da verujem da je toliko glup :smiley5:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Boxy said:

 

Ovo kao u serijama: je l ima nesto sto treba da znamo, sto nam nisi rekao ili mozemo da izbacimo ovu informaciju?

Novak: bio kuci, mrdnuo nisam 

 

Nevezano samo za to , nego sto je pisalo na tviteru sta su podneli i na sta se zale.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, LordOfTerror said:

Moze jedno pitanje vezano za sam AUS open.

 

Koliko sam razumeo posto nece biti testiranja osim na insistiranje igraca.

 

Sta ce se deseti u slucaju da se neko prehladi,slini, sta god i u sansi je da ode daleko na turniru i naravno zeli da igra kroz to zbog novca, istorijske sanse za uspeh sta god iako je velika verovatnoca da ima koronu?

To smo vec apsolvirali, nije vazno da li si zarazen vazno je da li si vakcinisan - Shapovalov sedmog dana nakon zarazavanja (zarazio se tamo) igrao mec a Rafa sedam dana nakon zarazavanja leteo avionom u Australiju

Edit : vrlo je neobicno da je ovo procurelo dva dana pre procesa.

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

Ja i dalje ne mogu da verujem koliko je uspeo da se ukanali, sve se nadam da će se na kraju ispostaviti da nešto od ovoga nije tačno.

Ako je sve tačno, ovo može da mu potpuno sabotira ostatak karijere, hoće li ga pustiti na AO i šta će tamo uraditi ako ga puste sad uopšte više ne izgleda važno. A nisam sigurna ni koliko je posle svega bezbedno da ga puste u Melburn :classic_ninja:

Edited by alcesta
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Vidio sam da je bio u istom ovom outfitu kao na ovoj slici kad se slikao sa igracem kriketa Kevin Pietersonom, 15.12.2021... Tad je Pieterson bio u posjeti BG i Novakovoj akademiji

Sumnjam, nema Novak sta da obuce, pa nosi svaki drugi dan istu garderobu.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Miki28 said:

Vidio sam da je bio u istom ovom outfitu kao na ovoj slici kad se slikao sa igracem kriketa Kevin Pietersonom, 15.12.2021... Tad je Pieterson bio u posjeti BG i Novakovoj akademiji

 

Film će se snimiti, to je jasno, a scenaristi će posjetiti ovo virtualno mjesto, u to sam siguran :classic_biggrin:

Edited by svi pjevaju
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...