Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

6 minutes ago, Magia said:

 

Ocigledno ne citas politiku, tamo je puno ovakvih bisera i tolerise se dosta dugo (stoga sam prestao i da citam taj deo foruma).

 

 

Istina, slabo zalazim tamo gore. Eventuelno banem na vox populi, da pročitam komentare, kad se desi nešto zanimljivo i to je to.

 

Hvala na informaciji. Da znam gde da ne idem :thumbsup:

 

ps. opet bez lajkova 😔

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gaga said:

 

Nista manje ni Hrvatska.


Apsolutno. Niti bilo koja od ostalih balkanskih bestragija. Samo, ti si iskoristio priliku da pljucneš po Hrvatskoj, a ja da konstatujem da su sve države (države!) Balkana manje-više rupčage. A s obzirom da je Srbija (još uvek) moja država, imam pravo da je nazivam i šupkom ako mi se ćefne. Vi Australiju, koju ste (uglavnom) najbliže videli na razglednici, odnosno njen narod, nemate. Toliko je jednostavno.

Edited by Eddard
  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Eddard said:


Apsolutno. Niti bilo koja od ostalih balkanskih bestragija. Samo, ti si iskoristio priliku da pljucneš po Hrvatskoj, a ja da konstatujem da su sve države (države!) Balkana manje-više rupčage. A s obzirom da je Srbija (još uvek) moja država, imam pravo da je nazivam i šupkom ako mi se ćefne. Vi Australiju, koju ste (uglavnom) najbliže videli na razglednici, odnosno njen narod, nemate. Toliko je jednostavno.

Nemas pravo.

  • Like 9
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devil In My Pants said:

PREMIJER AUSTRALIJE;

 

Kod nas je jednostavno, ako ste dva puta vakcinisani i imate vizu, slobodni ste da uđete. Ako niste dva puta vakcinisani, morate imati dokaz zbog čega niste kako bismo vam dopustili da uđete. Nije mogao da pruži dokaze i nije mu odobren ulazak.

 

Preuzeto sa Tvitera---ENDE

 

 

Jedino sto bi bilo tacno (ako je stvarno bilo tako) da Nolo nije poneo papir. Ako jeste onda premijer prica gluposti, jer ostali teniseri koji su usli a imaju izuzece su valjda samo pokazali taj papir od dve australijske nezavisne lekarske komsije. 

 

Ako je pak Nolo njima pokazao papir a granicari rekli a to ne vazi nego ajde ti nama lepo daj svoj zdravstveni karton da to pregledamo e onda je to sve samo postovanje zakona a to me ne bi cudilo zbog svega sto se desava u Australiji.

 

Edited by MeanMachine
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alcesta said:

Ako ništa drugo barem smo privukli članove sa drugih delova foruma kao tokom olimpijade, očigledno ne može to bez nekog skandala :classic_biggrin:

Aktuelnist teme je privukla sve nas sto nismo ovde redovni.

Zato bi i novopeidosli forumasi a i moderacija mogli malo vise da ispostuju ovo igraliste gde do sada nije bilo ovakvih trvenja i bilo je jedno od primernijih sportskih tema.

Oce reci da ne budemo stoka kakva smo inace na politici, kosarci, fudbalu nego da se malo prilagodimo postojecim obicajima.

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Boxy said:

Joj ovaj Srdjan, on ga bas ukopava sa ovim izjavama

 

 

Quote

World number one men's tennis player Novak Djokovic should be deported from Australia if he has not told the truth about his exemption from vaccination rules, the deputy prime minister says.

Kako bre sad je li rekao istinu ili nije rekao istinu? Pa neka pitaju te svoje komisije što su mu izdale odobrenje, nisu mu ga valjda izdali na časnu reč.

Quote

Mr Morrison said contracting Covid-19 in the past six months was not among federal criteria for one.

Mr Morrison had initially said he accepted the Victorian government's decision to grant Djokovic and other tennis players medical exemptions.

Lud zbunjenog, danas jedno, sutra drugo. I sad je Novak kriv što ne umeju sami sa sobom da se dogovore.

 

Ne vidim ovde šta je Srđan tačno rekao, ali i bolje.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Quote

According to a person close to the tournament with direct knowledge of the sequence of events, Djokovic followed every step of the country’s visa process properly. Moreover, the person said, Djokovic’s medical exemption was granted with all identifying information redacted, ruling out the possibility of favoritism.

But in the view of the person close to the Open, Australian authorities “did an about-face” on Djokovic’s status after his disclosure of being granted a medical exemption to coronavirus vaccination requirements sparked outrage in Melbourne and throughout the country from citizens who have been subjected to exceedingly strict protocols for nearly two years.

“He did everything correctly,” the person said. “But the goal posts have been changed — for him.”

https://www.washingtonpost.com/sports/2022/01/05/novak-djokovic-medical-exemption-scott-morrison/

Edited by erwin
Link to comment
Share on other sites

Da li je Tili izjavio bilo sta u vezi sa ovim? Nekako je sve vreme tj poslednjih par meseci on bio taj koji je najcesce pominjao Novakov dolazak i otprilike se on trudio i nadao iz sve snage i bilo mu stalo da Novak dodje, sad nista ne kaze?

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, erwin said:

 

“We have all been through lockdowns, restrictions, home schooling and made countless changes to our lives, so don’t tell me that Djokovic is oblivious to what Australians have been through,” former player Sam Groth.

 

Zabole ga nevakcinisana patkica za vašu bol. Ovo je stvarno neki novi level samosažaljevanja.

 

Pa oni su kompletno otišli u klinac. Alo batice, pa nije vam Nolence nametnuo lokdaune i ostalo nego vaša vlada, al' zato i imate 6 puta manje umrlih od korone od brojčano četiri puta manje Srbije.

 

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Eddard said:


Apsolutno. Niti bilo koja od ostalih balkanskih bestragija. Samo, ti si iskoristio priliku da pljucneš po Hrvatskoj, a ja da konstatujem da su sve države (države!) Balkana manje-više rupčage. A s obzirom da je Srbija (još uvek) moja država, imam pravo da je nazivam i šupkom ako mi se ćefne. Vi Australiju, koju ste (uglavnom) najbliže videli na razglednici, odnosno njen narod, nemate. Toliko je jednostavno.

Rekoh ja, autosovinizam je ok izgleda ovde.

Ovo nesto kao crnci jedni druge smeju da zovu crncuga, a belac ako kaze 'onaj crni' dobije etiketu.

I jos nesto, i ti ako sam ispratio takodje ovu zemlju vidis na razglednici, pa ti paralela bas ne pije vodu. Izvinjavam se ako sam pomesao.

Uglavnom nisu ljudi odavde ludi i znaju ko ih jase 30god, znaju u kakvoj imitaciji od zemlje zive, samo mnogi nisu bili dovoljno srecni ili vicni da odu na bolje.

Edited by Cavani
  • Like 10
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stray_cat said:

 

“We have all been through lockdowns, restrictions, home schooling and made countless changes to our lives, so don’t tell me that Djokovic is oblivious to what Australians have been through,” former player Sam Groth.

 

Zabole ga nevakcinisana patkica za vašu bol. Ovo je stvarno neki novi level samosažaljevanja.

 

Pa oni su kompletno otišli u klinac. Alo batice, pa nije vam Nolence nametnuo lokdaune i ostalo nego vaša vlada, al' zato i imate 6 puta manje umrlih od korone od brojčano četiri puta manje Srbije.

 

 

 

 

 

Jok oni su ubedjeni da svi treba da ih sazaljevaju, I jedan od uslova za svakog tenisera je da kuka nad Viktorijanskom sudbinom. 

Ne mozes toliko dugo da budes izolovan I zakljucan a da ne ostavi posledice. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...