Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

10 minutes ago, Gistro Bančo said:

A trebali smo znati kad je @McLeodrekao da ce ga pustiti, sta ce da se dogodi. 😁

ne zamjeri morao sam…teniski forum bez tebe je taraba ma sta neko mislio 😉

Novak je more bit’ june sto se vakcine tice ali ovo jeste brljotina AO a bogami i Aus vlasti jer pazi..cas viza cas dokumentacija. Glupost je zaliti se..odjebati AO i cao. Ne bih isao u neke teorije…steta ali sta je tu je.

 

Stvarno sam mislio da ce da ga puste. Jbg.

Link to comment
Share on other sites

Just now, 033zero330 said:

 

Onda, po drugi put, objasni zašto su teniseri dobili izuzeće?

 

Ne znamo koji su to teniseri. Koliko je procurelo (i ko zna koliko je to tacno) broj je jednocifren, a obuhvata i clanove timova. Znaci moze da bude jedan, uz troje clanova timova. Ne znamo ko su i ne znamo zasto.

 

A ako je Djokovic zaista prilozio kao dokaz da ne moze da se vakcinise jer je alergican na gluten (ja stvarno ne mogu da poverujem u to) ne znam koja je to "dupla" komisija koja je tako nesto inicijalno odobrila jer je stvarno smehotres.

 

Druga stvar, ako ne znamo sve podatke potpuno je bezvezno raspravljati o tome, niti mozemo znati ko je u pravu (u tom medicinskom smislu). Niti je svaki razlog isti, niti su sve okolnosti iste. Ako ne znamo detalje, ne znamo ni koji su parametri prilikom odluke (vrlo su uopsteno definisani) i ne mozemo doneti zakljucak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, McLeod said:

 

Stvarno sam mislio da ce da ga puste. Jbg.

 

A tvoje predikcije  tako i rade, jel da?

 

Ako stvarno misliš onda ispadne kontra? :classic_biggrin:

 

Ništa ostaje da zaključimo da je Mek pokopao Novaka :lol_2:

Edited by CheshireCat
Link to comment
Share on other sites

jednostavno, prestani da seres, ides ljudima na ganglije vise, da li si razumeo poruku ........................... pozdravi one tvoje govnare iz antifa ..........................
Ovakvi postovi se tolerišu ovde?
Na šta ovo liči?


Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Just now, CheshireCat said:

 

A tvoje predikcije  tako i rade, jel da?

 

Ako stvarno misliš onda ispadne kontra? :classic_biggrin:

 

Ne ispada uvek, vi to tako pamtite.

1 minute ago, implant said:

 

Svi su mislili. Šta god neko pričao ili mislio o Đokoviću, ovo je skandal za koji je najveći krivac država Australija.

 

Slazem se.

 

U Australiji je generalno "ratno" stanje, ne samo zbog korone. Oni su u vrlo zategnutim odnosima sa Kinom, imali su neke spijunske afere, oni su, objektivno, mnogo blizi otvorenom ratu sa Kinom nego sto su SAD i SSSR (Rusija) ikada bili.

 

Njihovi politicari vise ne znaju gde udaraju i svaka afera im se obija o glavu. Uopste me ne cudi ovaj cirkus balkanskog tipa, samo sto sam mislio da ce na kraju da ga puste da igra i da je dovoljno da pokazu da su trenirali strogocu, sto rade vec godinu dana u ovoj pandemiji.

Link to comment
Share on other sites

Citava situacija zaudara, i odvratno je sto se desava, ali su se karte tako slagale da ni jedna strana jednostavno ne moze da popusti bez velike stete za sopstvenu reputaciju i imidz. 

 

A sve je moglo sa dogodi znatno tise - kao sto se odvija sa 10 drugih igraca za koje nemamo pojma ko su... Da je Djokovic otisao u Australiju bez naglasavanja da je dobio izuzece, usao bi u zemlju, niko se ne bi bunio, niko ne bi znao da li je usao na osnovu statusa vakcine ili izuzeca - sve bi bilo drugacije. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, deez nuts. said:


Dobili su zato sto:

 

 

 

 

 

A zar nije logično da se takve stvari traže i završavaju u procesu pridobivanja tog medical exemptiona, a ne na granici?

 

3 minutes ago, McLeod said:

 

...

 

A ako je Djokovic zaista prilozio kao dokaz da ne moze da se vakcinise jer je alergican na gluten (ja stvarno ne mogu da poverujem u to) ne znam koja je to "dupla" komisija koja je tako nesto inicijalno odobrila jer je stvarno smehotres.

 

...

 

Smehotresno je što dupla medicinska komisija odobrava, a nije smehotresno što carinska služba obara?

 

Mada, jesi u pravu da je takva zbrka oko svega ovoga i da nam nedostaje 90% informacija šta se ovde stvarno izdešavalo, da bi ozbiljno mogli da komentarišemo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, McLeod said:

 

Ne znamo koji su to teniseri. Koliko je procurelo (i ko zna koliko je to tacno) broj je jednocifren, a obuhvata i clanove timova. Znaci moze da bude jedan, uz troje clanova timova. Ne znamo ko su i ne znamo zasto.

 

A ako je Djokovic zaista prilozio kao dokaz da ne moze da se vakcinise jer je alergican na gluten (ja stvarno ne mogu da poverujem u to) ne znam koja je to "dupla" komisija koja je tako nesto inicijalno odobrila jer je stvarno smehotres.

 

Druga stvar, ako ne znamo sve podatke potpuno je bezvezno raspravljati o tome, niti mozemo znati ko je u pravu (u tom medicinskom smislu). Niti je svaki razlog isti, niti su sve okolnosti iste. Ako ne znamo detalje, ne znamo ni koji su parametri prilikom odluke (vrlo su uopsteno definisani) i ne mozemo doneti zakljucak.

tesko da je samo jedan jer je direktor AO rekao da je razovarao s nekoliko tenisera koji su dobili ovo izuzece i vec su u Australiji i treniraju, znaci koristio je mnozinu.

 

pa majku mu, valjda te dve lekarske komisije, sastavljene od medicinskih strucnjaka, bolje znaju da li su razlozi koje je naveo validni ili ne od nas internet komentatora i granicne kontrole/policije. ovo je definitivno sprdnja i s medicinskim strucnjacima u toj komisiji. pored sve bruke australijskih vlasti koja nije mogla da se odluci da li nije aplicirao za pravu vizu ili nema ubedljiv razlog za izuzece.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Jurgen said:

Iz nepotvrđenih izvora se spominje da su ga pitali zbog čega je dobio exemption, nije umeo ili nije želeo lepo da im objasni, zatim je počeo da spominje nekakvu prljavu vodu, pa su se granicari uplašili i pozvali policiju da ga privede.

 

9 minutes ago, gggggggg said:

vreme je da poseti onog kriminalca i da meditira na piramidi. cujem da ima dve nedelje slobodno

spacer.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jedino tragicnije od australijskih cobana su ovi likovi kojima je Nova Godina i neulazak Djokovica u Australiju podjednako praznicno veselje. Koliko je ustvari lako devojkama kada biraju muskarce, jbt kompleksi sami izviru, nemoguce ih je sakriti.

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, L' Imperatore said:

 

A zar nije logično da se takve stvari traže i završavaju u procesu pridobivanja tog medical exemptiona, a ne na granici?

 

 

Smehotresno je što dupla medicinska komisija odobrava, a nije smehotresno što carinska služba obara?

 

Mada, jesi u pravu da je takva zbrka oko svega ovoga i da nam nedostaje 90% informacija šta se ovde stvarno izdešavalo, da bi ozbiljno mogli da komentarišemo.

Nema ti on vremena sad, gleda maznuti film i navija za pravni poredak

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...