Jump to content

AO 2022


Милица

Recommended Posts

pa najbolje se uce te fore i fazoni preko filmova , po preporuci maminoj ....

maratonce, obozavam :heart:

Quote

Pa neka ima, mora na nešto potrošiti 500 milijona. Skroman je u smislu da ne omalovažava nikoga, živi svoj život.

 

 

to sam i ja rekla , ali da ne omalovazava , razmisli malo ozbiljnije.

bas je onako pravi paketic :wink2:

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Ace Rimmer said:

Pa neka ima, mora na nešto potrošiti 500 milijona. Skroman je u smislu da ne omalovažava nikoga, živi svoj život.

Ma to je sve OK, ali kakve veze ima sa skromnošću stvarno ne znam. Pokazuje da nije razmaženo derište, što malo paradoksalno zvuči u njegovim godinama ali neki to nikad ne prevaziđu, a on to nikad nije ni bio i na tome mu svaka čast, mada nisam sigurna koliko je Tonijev način vaspitanja dobar za bilo koga.

Ako tako gledamo većina tenisera su skromni :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Quote

Ako tako gledamo većina tenisera su skromni 

 

skromni i sa jednom zenom poduze ....

 

 

 

 

danil :lol_2:

 

Quote

 

"I want to thank Tennis Australia, especially Craig. I think tennis tournament director is a tough job and I think this year was ... well, you tell me. "And last but not least, I want to thank ... my team again."

 

Edited by vanjabarsa
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Medvedev će se, od sada tj. od ove konferencije za štampu, na svakom turniru suočavati sa sve žešćim odijumom nevaspitane publike. Nije mogao da izabere gori trenutak da se ovako otvori: u situaciji kada preti rat između Rusije i NATO-a oko Ukrajine, on izjavljuje da će, od sada, radije igrati St. Petersburg nego Vimbldon. Očekujem početak jednog kvalitetnog razapinjanja prvo u medijima a onda i na turnirima, a intenzitet razapinjanja će zavisiti od uspeha na istim.

 

Žalosno je što se uspešni teniseri iz Istočne Evrope stalno suočavaju sa latentnim rasizmom, naročito anglosaksonske publike, ali to je jednostavno tako i ne vidim da će se to menjati u skorijoj budućnosti. I da, pošto mi sleduju Marat Safin i Ana Ivanović, prvi je igrao u drugačije vreme i bio dobar dasa, Ana je lepotica sa jednim slemom. A i videli bi kako bi prošli da su zaređali kao Đoković ili Monika.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, implant said:

Medvedev će se, od sada tj. od ove konferencije za štampu, na svakom turniru suočavati sa sve žešćim odijumom nevaspitane publike. Nije mogao da izabere gori trenutak da se ovako otvori: u situaciji kada preti rat između Rusije i NATO-a oko Ukrajine, on izjavljuje da će, od sada, radije igrati St. Petersburg nego Vimbldon. Očekujem početak jednog kvalitetnog razapinjanja prvo u medijima a onda i na turnirima, a intenzitet razapinjanja će zavisiti od uspeha na istim.

Ja stvarno ne mislim da će se iko posebno osvrnuti na ovo, mnogo bi gore bilo da je pobedio Rafu pa nešto tako rekao.

Kako će ga tretirati zavisiće od toga s kim će igrati pre svega, i naravno od rezultata i koliko će opštih ljubimaca da usput pričepi.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, alcesta said:

Ja stvarno ne mislim da će se iko posebno osvrnuti na ovo, mnogo bi gore bilo da je pobedio Rafu pa nešto tako rekao.

Kako će ga tretirati zavisiće od toga s kim će igrati pre svega, i naravno od rezultata i koliko će opštih ljubimaca da usput pričepi.

 

Videćemo, ja mislim da će se itekako osvrnuti, možda ne odmah...ali da će se ovakva izjava, kao municija za (po potrebi) građenje negativnog imidža zaboraviti, nema šanse.

Edited by implant
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, implant said:

Videćemo, ja mislim da će se itekako osvrnuti, možda ne odmah...ali da će ovakva izjava zaboraviti, nema šanse.

Verovatno neće, ali ne verujem da bi taj odijum kako ti kažeš bio išta manji i bez izjave, to može samo nekome da posluži kao racionalizacija što ga ne podnosi, nešto kao Novakovo cepanje majice.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, alcesta said:

Verovatno neće, ali ne verujem da bi taj odijum kako ti kažeš bio išta manji i bez izjave, to može samo nekome da posluži kao racionalizacija što ga ne podnosi, nešto kao Novakovo cepanje majice.

 

Ok, ali shvataš li ti o čemu mi pričamo? Maltene se podrazumeva da prema Medvedevu po difoltu postoji odijum - a zašto?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, implant said:

 

Ok, ali shvataš li ti o čemu mi pričamo? Maltene se podrazumeva da prema Medvedevu po difoltu postoji odijum - a zašto?

 

Ne znam, na W i na RGu nema, ali on je tamo poprilicno nebitan lik i nema neku sansu, dok je njujorsku publiku ipak preokrenuo i tamo nije toliki bad guy.

Ove godine jeste ovde bio glavni na udaru, ali mozda zato sto je bio jedini pravi protivnik Nadalu, a svi su hteli da vide taj 21. :smiley33:

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Boxy said:

 

Ne znam, na W i na RGu nema, ali on je tamo poprilicno nebitan lik i nema neku sansu, dok je njujorsku publiku ipak preokrenuo i tamo nije toliki bad guy.

Ove godine jeste ovde bio glavni na udaru, ali mozda zato sto je bio jedini pravi protivnik Nadalu, a svi su hteli da vide taj 21. :smiley33:

 

Preokrenuo zato što se očekivalo da će u finalu igrati protiv Đokovića, koga još više ne podnose 😉. Za W i RG se slažemo, tamo jednostavno nije faktor.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, implant said:

 

Preokrenuo zato što se očekivalo da će u finalu igrati protiv Đokovića, koga još više ne podnose 😉. Za W i RG se slažemo, tamo jednostavno nije faktor.

 

Ne, njegova svadja sa publikom u Njujorku je jos od 2019., kad je igrao finale sa Nadalom, ali su mu u prvim kolima bas zvizdali, on jos vise to trazio od njih, da bi na kraju navijali za njega. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...