Jump to content

Izbori 2022


Div

Izbori 2022  

135 members have voted

  1. 1. Za koga ćete glasati na predstojećim parlamentarnim izborima 2022 (anonimna anketa):

    • Zajedno možemo sve - Aleksandar Vučić
      5
    • Premijer Srbije - Ivica Dačić
      1
    • SRS - Dr. Vojislav Šešelj
      1
    • Ujedninjeni za pobedu Srbije (SSP, NS, DUVM - VMDK, & co.) - Marinika Tepić
      81
    • Nada za Srbiju (Nada, NDA, DSS, Monarhisti) - Dr. Miloš Jovanović
      3
    • Srpska stranka Zavetnici - Milica Đurđević Stamenkovski
      1
    • Moramo, Akcija, Ekološki ustanak, Ne Davimo Beograd - Ćuta i Nebojša Zelenović
      28
    • DJB, ZS, ŽZS - Suverenisti
      1
    • Srpski pokret Dveri, POKS, Patriotski blok - Boško Obradović
      0
    • Ajmo ljudi, SDS, NS & co. - Boris Tadić
      1
    • Neka od ostalih lista
      2
    • Izaći ću, ali ću poništiti listić
      1
    • Neću izaći na izbore
      10


Recommended Posts

Е, да, што неки пишу за Морамо да их боли дупе сад, ушли су у парламент, ето пара? Какве паре добијају парламентарне странке? Поред плата, добијају још нешто?

Link to comment
Share on other sites

Znaci pušiona i za Beograd.

Đilas na konferenciji samo što ne zaplače.

Ja ne znam koliki redovi treba da budu pa da ovaj mentol padne makar u BGDu? Jedino ako su svi isli da glasaju za Zakletnike i Govnojovanovica.

 

Sto je najgore ne verujem da je vucic prelio glasove malim fasistima, mislim da im je samo ugurao lovu za kampanju. Postoji onih 5% glasova koje je Šapić osvojio prošli put, a koji sada nisu otisli SNSu, nego oko 2.5% Nadi i po 1% Zametnici i Boškiću, od strane ljudi desnicara koji misle da su oni prava opozicija.

 

Ćulibrk kaze kako se Dacic nesto smorio na konfereciji iako ima 100k glasova vise, jer je slusao vucica.

Ipak, verovatno ce ga Vucic uzeti i u Vladu jer bez njega ne moze da dobije Beograd.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Klotzen said:

Vučić poručio Dačiću da SNS sa mađarima ima dovoljno za vladu 🙂

Pa mora tog ruskog placenika da otkaci da bi uveo sankcije Rusiji, sta je tu cudno? Ako je muckanje zbog takvih stvari, pod uslovom da je bilo znacajnog muckanja, ako je. Onda dva spomenika da se naruce, jedan levo a drugi desno od Nemanje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Milenko Puzigaca said:

Ako to uradi onda je trebalo za njega da se glasa. Jos kad bi nagazio nogom na grkljan sve ove sa svih patrijotskih portala, i odmah da mu se naruci spomenik pored onog Nemanje, samo veći.

Milenko, da hoće, ja bih prvi glasao za njega.Da hoće da nema više priče o Rusiji, da više ne vidjam crne i karirane kačkete po gradu, da ne moram svaki dan kad sednem u auto da mislim hoće li neko da me polupao u autu na semaforu npr, da me niko ne zakona u nabavci, da me pandur poštuje na ulici, bi, glasao bi ja prvi za SNS, ali neće Milenko, on i ako im opali sankcije biće više štete nego koristi, jer će on da obezbedi dodatne privilegije za sebe i drugare, jer je EU go kurac očigledno, i nema nikakvu moć da ukroti majmuna.

Link to comment
Share on other sites

Rezultati u BG su skroz u liniji sa ovim odvaljivanjem na predsednickim i parlamentarnim. Tesko je jako da opozicija dobije BG, a da izduva ovoliko jako na predsednickim i parlamentarnim. 
 

S obzirom da je i crta objavila slicno, a da opozicija cuti, dakle ili nam je to to i mnogo smo poremeceniji nego sto smo mislili, ili se ozbiljno manipulise trenutno projekcijama da bi bilo prostora za dekranje (pre svega za BG).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, jedibojan said:

Na prvi utisak depresivno.

Na drugu loptu, dosta zajebana pozicija za Vucica. Ako nastavi sa Ivicom kajace se, ako odjebe Ivicu kajace se

 

Dobro si primetio. Zapad sasvim dobro zna da su on i Julin ruske ekspoziture. Možda je baš zato i spomenuo formiranje vlade sa Mađarima. A biće veooooma nezgodno uvoditi sankcije Rusiji sa ovom dvojicom u vladi.

Link to comment
Share on other sites

Just now, djole said:

S obzirom da je i crta objavila slicno, a da opozicija cuti, dakle ili nam je to to i mnogo smo poremeceniji nego sto smo mislili, ili se ozbiljno manipulise trenutno projekcijama da bi bilo prostora za dekranje (pre svega za BG).

Pre će biti ovo prvo. Opozicija bi prva nadala dreku da su ih zavrnuli za glasove.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Što se tiče sankcija Rusiji, to je sad kasno. Sad nismo ni tamo ni ovamo, kad uvedemo sankcije svejedno nas neće gledati blagonaklono sa zapada, a Rusija će zameriti. Opet promašaj.

Bar ću se smejati ovim kretenima koji ga podržavaju, i brata mu Putina.

Link to comment
Share on other sites

Neko upitao kako je po mesnim zajednicama, ja cu vam reci, katastrofa. Krade se naveliko i ono je cirkus. Ovi rezultati Vucka me nimalo ne iznenadjuju. Sve dok se ne bude uvela zatvorska kazna za ovakve vidove prevara, izbori u Srbiji ce da funkcionisu na ovaj nacin. Nije bitno kako se glasa, vec ko broji.

 

Nema uopste toliko jaku podrsku Vucic u vidu stvarnih glasova, koliko na osnovu kradje glasova.

Edited by Dracarys
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, McLeod said:

Eto da se slozimo.

 

Najveci problem u ovoj zemlji, a i to sam pominjao ranije je da je omladina prilicno retardirana. To sto su matori retardirani vidimo i u Americi, a nece kod nas.

 

Omladina je problem.

Vredelo je deliti onih 100e....

Link to comment
Share on other sites

Just now, jedibojan said:

Na prvi utisak depresivno.

Na drugu loptu, dosta zajebana pozicija za Vucica. Ako nastavi sa Ivicom kajace se, ako odjebe Ivicu kajace se

 

Verujem da će rešiti to, namiriće se svi. Ukoliko ne izgubi Beograd, uprkos ovolikoj izlaznosti, to je realno katastrofalan i depresivan rezultat.

 

Opozicija sada priča neku blabla truć priču.

 

Očigledno su ti korumpirani Cesid i Ipsos 10x sposobniji od Crte i opozicije. Imali su rezultate već u 21, pa Vučić malo pregovarao da vidi da li moze odmah da ide vatromet ili ne.

 

Sa druge strane, šta da je opozicija i ranije saznala - šta da kažu, ne ide ni da slažu i napale narod na rezultat koji nije istinit.

Link to comment
Share on other sites

  • A sad unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...