Jump to content

Izbori 2022


Div

Izbori 2022  

135 members have voted

  1. 1. Za koga ćete glasati na predstojećim parlamentarnim izborima 2022 (anonimna anketa):

    • Zajedno možemo sve - Aleksandar Vučić
      5
    • Premijer Srbije - Ivica Dačić
      1
    • SRS - Dr. Vojislav Šešelj
      1
    • Ujedninjeni za pobedu Srbije (SSP, NS, DUVM - VMDK, & co.) - Marinika Tepić
      81
    • Nada za Srbiju (Nada, NDA, DSS, Monarhisti) - Dr. Miloš Jovanović
      3
    • Srpska stranka Zavetnici - Milica Đurđević Stamenkovski
      1
    • Moramo, Akcija, Ekološki ustanak, Ne Davimo Beograd - Ćuta i Nebojša Zelenović
      28
    • DJB, ZS, ŽZS - Suverenisti
      1
    • Srpski pokret Dveri, POKS, Patriotski blok - Boško Obradović
      0
    • Ajmo ljudi, SDS, NS & co. - Boris Tadić
      1
    • Neka od ostalih lista
      2
    • Izaći ću, ali ću poništiti listić
      1
    • Neću izaći na izbore
      10


Recommended Posts

Ja ne znam sto ste pali, ovo je mnogo bolje nego sto je moglo da se ocekuje. Na opoziciji je da prebroji sve i obara ovo ako ima sta da se obara.

 

Beograd je izgubio. Predsednicki je nebitno koliko je uzeo, jer nije bilo sanse da bude drugog kruga. U parlamentu, po njegovim najboljim projekcijama, mozda ima 125 poslanika.

 

Da vas neko pita pre nedelju dana, svi bi potpisali ovo.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, McLeod said:

Ja ne znam sto ste pali, ovo je mnogo bolje nego sto je moglo da se ocekuje. Na opoziciji je da prebroji sve i obara ovo ako ima sta da se obara.

 

Beograd je izgubio. Predsednicki je nebitno koliko je uzeo, jer nije bilo sanse da bude drugog kruga. U parlamentu, po njegovim najboljim projekcijama, mozda ima 125 poslanika.

 

Da vas neko pita pre nedelju dana, svi bi potpisali ovo.

 

Kako nebitno ako je imao čovek 2.3M glasova, katastrofa.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Sad će Gljivica da ima orgazam uživo, ponovo... 

 

Mene ovo ništa ne čudi. U firmi u kojoj radim, sve intelektualci i dobro stojeći ljudi, sam jedini za građansku opciju. Njih desetak, sve desničari koji Vučiću zameraju samo Rio Tinto, pa su zato sad glasali za DSS i zaludnike... Inače AV im je skroz ok opcija, da nije RTa, svi bi glasali za njega... Desničari i rusofili... Ljudi sa preko 1k eura platom...

 

Nema nam spasa dok ovaj truje sa RTSa i Pinka, i dok ima para koliko hoće... 

Link to comment
Share on other sites

Живимо у земљи где се лични интереси стављају испред колективних, будућих. Живимо у земљи где ћу гласати за кога ми кажеш, јер ми инспекција неће куцати на врата сваки час, јер ћу упасти на тендер за масне паре, јер ће ћерка коначно добити посао, јер ће зет добити дозволу за хотел, јер ће син постати нотар, јер ће баба добити 100€, јер је сад мојих 5 минута да искористим власт да зарадим, после ћу лако, јер ћу пречицом да добијем субвенције за зелену енергију, јер ми жена неће добити отказ.

 

Није овај народ профашистички, већ недовољно информисан, необразован, сиромашан искуством и материјално. Јесте ово доба интернета, али како се интернет користи? Фејс и порнићи и оспкурни канали који ти само усађене идеје о злу са запада подгреју на максимум?

Стварно мислим да се систематски радило на уништавању свих вредности у овој земљи, само не од стране запада, већ од стране претендената на власт. 

 

Вучић је последица народа, народ је последица Вучића.

 

 

 

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, medobrundo said:

 

Kako nebitno ako je imao čovek 2.3M glasova, katastrofa.

 

2.250.000, i to je projekcija. Ne verujem da je imao 2.000.000 iskreno.

 

Ovi rezultati sasvim sigurno nemaju pojma, ali kad nemaju kontrolore i ne mogu da izbroje cak i na svojim izbornim mestima tu nema pomoci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prema podacima iz Svrljiga, na 13 od 42 biračka mesta, građani su kompletni idioti.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Niste vi skoro ili nikad prošli kroz Svrljig kada vas ovo iznenadjuje...tamni vilajet. Milošević je tamo imao po stodvajs posto.

Sent from my Lenovo TB-8505F using Tapatalk

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

pa koliko juče svi smo ovde bili uvereni da dobija predsedničke i da ce imati najvise na parlamentarnim izborima. za beograd ce se još ganjati ali tu očekujem neke pregovore pošto mora obe opcije da da prave koalicije. dobri rezultati stranaka i kolicija za koje se verovalo da ne mogu u parlament( dveri, dss, zavetnici) pokazuju da ima još ljudi u Srbiji koji necr za AV ali ih se mora nečim pridobiti da glasaju za one opcije koje su vecini ovde na forumu najblize. evo i sad kad se pokazuje da dss ima dobar rezultat i da ce mozda biti presudan faktor mnogi su odmah izričito protiv njih. sve ja to razumem ali ovde je takvo glasačko telo i da bi se jednog dana srušili ovi sektaši mora se ulaziti u šire koalicije ili stalnobiti najača opozicija.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam u šoku.

Jebo mater, putujem, mnogo, baš, cene manje više u prodavnicama kao u Švabiji, Francuskoj....Dodjem ovde, svi se žale na plate, svi kukaju.... Nekretnine kao u Kanu, izbori, brda omladine, glasa se do 21:30, Rik ne postoji, opozicija ćuti, ovaj se poredi sa Pašićem...

Pa sve ga nejebalo možda je ovo zaista zemlja nekih umobolnih psihopata zapravo, a mi smo ovde greška u sistemu i ne pripadamo ovde, ne umemo da realno procenimo svoju ulogu i sopstveno okruženje?

  • Like 10
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, McLeod said:

Ja ne znam sto ste pali, ovo je mnogo bolje nego sto je moglo da se ocekuje. Na opoziciji je da prebroji sve i obara ovo ako ima sta da se obara.

 

Beograd je izgubio. Predsednicki je nebitno koliko je uzeo, jer nije bilo sanse da bude drugog kruga. U parlamentu, po njegovim najboljim projekcijama, mozda ima 125 poslanika.

 

Da vas neko pita pre nedelju dana, svi bi potpisali ovo.

Dokle cemo se zadovoljavati malim stvarima. Tim tempom nece pasti do kraja zivota

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

 

Na osnovu njegovog govora. Beograd maltene nije pomenuo. Jedino ako Jovanovic bude gradonacelnik, a onda je zavrsio svoje, u stilu Sapica.

 

Šta imamo mi od toga? Jovanovićeva uloga je i bila ovo što ćemo gledati... DB igrač... Pravljen je za ovo... Vučić se više nervira što će morati da namiruje više usta nego što je očekivao...

Link to comment
Share on other sites

Just now, JohnnyDragon said:

Ja sam u šoku.

Jebo mater, putujem, mnogo, baš, cene manje više u prodavnicama kao u Švabiji, Francuskoj....Dodjem ovde, svi se žale na plate, svi kukaju.... Nekretnine kao u Kanu, izbori, brda omladine, glasa se do 21:30, Rik ne postoji, opozicija ćuti, ovaj se poredi sa Pašićem...

Pa sve ga nejebalo možda je ovo zaista zemlja nekih umobolnih psihopata zapravo, a mi smo ovde greška u sistemu i ne pripadamo ovde, ne umemo da realno procenimo svoju ulogu i sopstveno okruženje?

Isto se pitam...meni je ovo nerealno...

 

Da mije upoznati likove koji su glasali za Misu Vacica 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • A sad unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...