Jump to content

Izbori 2022


Div

Izbori 2022  

135 members have voted

  1. 1. Za koga ćete glasati na predstojećim parlamentarnim izborima 2022 (anonimna anketa):

    • Zajedno možemo sve - Aleksandar Vučić
      5
    • Premijer Srbije - Ivica Dačić
      1
    • SRS - Dr. Vojislav Šešelj
      1
    • Ujedninjeni za pobedu Srbije (SSP, NS, DUVM - VMDK, & co.) - Marinika Tepić
      81
    • Nada za Srbiju (Nada, NDA, DSS, Monarhisti) - Dr. Miloš Jovanović
      3
    • Srpska stranka Zavetnici - Milica Đurđević Stamenkovski
      1
    • Moramo, Akcija, Ekološki ustanak, Ne Davimo Beograd - Ćuta i Nebojša Zelenović
      28
    • DJB, ZS, ŽZS - Suverenisti
      1
    • Srpski pokret Dveri, POKS, Patriotski blok - Boško Obradović
      0
    • Ajmo ljudi, SDS, NS & co. - Boris Tadić
      1
    • Neka od ostalih lista
      2
    • Izaći ću, ali ću poništiti listić
      1
    • Neću izaći na izbore
      10


Recommended Posts

1 minute ago, MetalHead said:

Napraviti aplikaciju za mobilne telefone (ili jos lakse sajt optimizovan za mobilne) gde ce se unositi podaci sa mesta koje su uzorak = 2 dana posla jednog prosecnog programera. 

 

A ja cujem jos uvek neke na BM kako javljaju telefonom. Ne znam da li je bio iz CRTA-e, ali svejedno, stoneage. 

 

Ma obrukali su se. I nije prvi put. Smaraju sa nekim glupostima, ko je šta slikao telefonom i jeo na BM (svakako treba da dokumentuju, ali ništa sada bitno da bi to bile udarne vesti) - a nikakvih ažurnih informacija o izlaznosti nema. Žali pare koje im EU sipa.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MetalHead said:

Napraviti aplikaciju za mobilne telefone (ili jos lakse sajt optimizovan za mobilne) gde ce se unositi podaci sa mesta koje su uzorak = 2 dana posla jednog prosecnog programera. 

 

A ja cujem jos uvek neke na BM kako javljaju telefonom. Ne znam da li je bio iz CRTA-e, ali svejedno, stoneage. 

Imali smo, ko se seća, izbori.live ali nije bilo nikoga ko je hteo da nastavi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Mama_mia said:

 

Nisam cula za umereni optimizam, sta je to?

Sigurno nista drugo do najobicnija skepsa zbog nesigurnosti i nedovoljne pripremljenosti.

 

Inace nevidjeni redovi na glas. punktovima po bg. To znaci da moze slobodno da se bude neumereno optimistacan, ne izlaze ljudi zbog ava ili zbog ovih drugih koji su isto umereni po svakom pitanju pa i optimizmu, vec zato sto osecaju da otkucava ona naprava za protok vremena, rok trajanja istice, klatno ubrzava tika-tak-tika -tak, smucio se ljudima i av i njegovi odvratni poltroncici.

 

A sigurno da nisam fascinarana kandidatima kao sto je marinka i njena ekipa niti imam iluzije oko njih.

Samo ne zelim da topim sneska i busim balone dok traje ovaj umereni optimizam ...i opet sve to zahvaljujuci avu koji ih je pogurao.

Mislim pogurao je opoziciju bez obzira ne njen kvalitet, time sto je samim sobom umorio i komedijase i ozbiljne ljude i sto osim onih profi preletaca i uvlakaca on nema nikoga. Drugo, cak i ako pobedi pa sta? Sateran je uza zid. Meni se cak cini da on i zeli da neko drugi preuzme vruc krompir...

 

...pisem ovo a sve zamisljam (prokleti optimist) kako vidim Ponosa nocas na balkonu

 

 

Gurao ih namerno najverovatnije nije..tesko da su Djilas i Moramo njegovi..vas neprezaljeni Ceda, jeste..a inace, on bi da vlada dozivotno, i to ne da zeli, nego je opsednut time..jer ako padne, mora da odgovara, smao obo sto se zna, a sta se tek en zna, da je radio..ni ja ne obozavam Djilasa, jeremica, ali bih menjao jednog Djilasa za milion Canaka, Ceda, Lecica, Kelera..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Harmonika said:

Zavisi koga pitas..ako pitas forumase, internet, birace, ogromna, ako pitas cesid i Rik malkice veca nego inace

evo poslednjih, zvanicnih info:

https://rs.n1info.com/izbori-2022/izbori-u-srbiji/


Djeluje obecavajuce. Mislim da bi opozicija mogla imati jako dobre rezultate ako bi izlaznost bila 60+%. Drugi krug predsjednickih bi u tom slucaju takodjer bio vrlo moguc. Kako god puno vam srece zelim.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uvrnuto said:

Nikad više postova i storija na instagramu od prijatelja koje pratim o tome da se izađe na izbore i sl. I to neki pokazatelj. 😄

 

Al' ćemo se skenjati, jao. Jebem ti ovu euforiju. 😄

Sto je veca euforija to je jace razocarenje, :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uvrnuto said:

Nikad više postova i storija na instagramu od prijatelja koje pratim o tome da se izađe na izbore i sl. I to neki pokazatelj. 😄

 

Al' ćemo se skenjati, jao. Jebem ti ovu euforiju. 😄

 

Znaci samo umeriti ocekivanja. Ponavljaj u sebi 'dosta je i 60 mandata, dosta je i 60 mandata, dosta je i 60 mandata'

Link to comment
Share on other sites

Kakvo je smece b92. Prva udarna vest: Pretucen poslanik SNS-a. 

 

Udjes na vest, vidis da je hronoloski prikaz izbora, i prelazeci "apdejtove" vidis jedan od 13h gde pise napadnut poslanik SNS-a, a u samoj vesti napisano kako je vredjan...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Horium said:

Kakvo je smece b92. Prva udarna vest: Pretucen poslanik SNS-a. 

 

Udjes na vest, vidis da je hronoloski prikaz izbora, i prelazeci "apdejtove" vidis jedan od 13h gde pise napadnut poslanik SNS-a, a u samoj vesti napisano kako je vredjan...

Samo nastavljaju da probijaju dno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Stiletto said:

CRTA upravo objavila "do 16h izlaznost 42.1%".

 

To je po meni tempo za oko 60% na kraju. 

 

Možda i više, ako ostane sličan tempo (5 procentnih poena na sat vremena) + još je verovatno između 19 i 20h jači procenat

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Horium said:

Kakvo je smece b92. Prva udarna vest: Pretucen poslanik SNS-a. 

 

Udjes na vest, vidis da je hronoloski prikaz izbora, i prelazeci "apdejtove" vidis jedan od 13h gde pise napadnut poslanik SNS-a, a u samoj vesti napisano kako je vredjan...

Ja se jako nadam da će kerove neko da ukine kada se promeni sve.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Harmonika said:

Kljucna rec dana: nikad veca guzva..bez zezanja..da sam radio drinking game svaki put kada procitam tu recenicu i slicne, bio bih mrtav vec u 15 h..najkasnije..

 

Zamalo sam se mimoišao sa pravom glasa 2000. tako da to ne znam, ali nisam video ovakvu gužvu ni na jednim izborima. To je naravno lokalna anegdota i možda i ima veze sa usporenim procesom, ali opet...

Link to comment
Share on other sites

Just now, handys said:

 

Zamalo sam se mimoišao sa pravom glasa 2000. tako da to ne znam, ali nisam video ovakvu gužvu ni na jednim izborima. To je naravno lokalna anegdota i možda i ima veze sa usporenim procesom, ali opet...

Brate, bar 90% ljudi po forumima to pise..treba neki hashtag, ili kako se  vec to kaze da stoji, ozbiljno..

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Harmonika said:

ni ja ne obozavam Djilasa, jeremica, ali bih menjao jednog Djilasa za milion Canaka, Ceda, Lecica, Kelera..

 

ne radi se o tome ko je kao lik simpatican/antipatican,

vec o politici za koju se zalazu sasvim svejedno kako se prezivaju

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • A sad unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...