Jump to content

Izbori 2022


Div

Izbori 2022  

135 members have voted

  1. 1. Za koga ćete glasati na predstojećim parlamentarnim izborima 2022 (anonimna anketa):

    • Zajedno možemo sve - Aleksandar Vučić
      5
    • Premijer Srbije - Ivica Dačić
      1
    • SRS - Dr. Vojislav Šešelj
      1
    • Ujedninjeni za pobedu Srbije (SSP, NS, DUVM - VMDK, & co.) - Marinika Tepić
      81
    • Nada za Srbiju (Nada, NDA, DSS, Monarhisti) - Dr. Miloš Jovanović
      3
    • Srpska stranka Zavetnici - Milica Đurđević Stamenkovski
      1
    • Moramo, Akcija, Ekološki ustanak, Ne Davimo Beograd - Ćuta i Nebojša Zelenović
      28
    • DJB, ZS, ŽZS - Suverenisti
      1
    • Srpski pokret Dveri, POKS, Patriotski blok - Boško Obradović
      0
    • Ajmo ljudi, SDS, NS & co. - Boris Tadić
      1
    • Neka od ostalih lista
      2
    • Izaći ću, ali ću poništiti listić
      1
    • Neću izaći na izbore
      10


Recommended Posts

3 minutes ago, Drug Crni said:

Ovi podaci Ipsosa deluju dosta deprimirajuce..nadam se da nisu tacni :classic_unsure:

Quote

Kako se radi o anketi sprovedenoj tri dana pre održavanja izbora, podaci predstavljaju procenu rezultata izbora agencije Ipsos Strategic Marketing.


Naručilac istraživanja je Srpska napredna stranka.

 

Edited by Del Piero
  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Evo cele emisije:

 

 

Pogledao sam samo Marinikine odgovore. Moram da priznam da, iako je naguzila Vesića, da mi se ne sviđaju nešto njeni odgovori. Očigledno je (ili se bar nadam) da priča ono što glasači žele da čuju i da bi, ako bi davala odgovore koje bih ja rado želeo da čujem, imala 0,2% glasova, to je surova realnost srpskog glasača, ali jbg, nisam oduševljen. Puno opštih mesta, izbegavanje da se jasno izjasni o osetljivim pitanjima i uglavnom poseravanje (opravdano) po aktuelnoj vlasti. Razumem da je to možda taktika koja kod prosečnog srpskog glasača donosi glas i da moram da glasam, verovatno bih i glasao za nju (na stranu što mi se sviđa žena, ima harizmu), ali jbg, imam pravo da ne budem baš zadovoljan onim što priča.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Drug Crni said:

Ovi podaci Ipsosa deluju dosta deprimirajuce..nadam se da nisu tacni :classic_unsure:

Radio sam ja kod njih, njihovi podaci su nerelevatni .

Zašto?

Zato što se ljudi plaše uvek da iskažu stav protiv vlasti, tako je bilo kada je i DS bio na vlasti, pa onda anketari  sami popunjavaju ankete usled želje da više naplate, itd, da vam je objašnjavam na široko...Tu su variranja do 10% najlaganije.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Super je Marinika, na stranu sto ja glasam za Moramo..a ko bi da cepidlaci, neka glasa ako mu je nesto bolje, ili najbolje da  ne izadje..ovde na N1, jedino je Bilja normalna..Bosko veci cirkuzant od Vacica, sunce ti jbm..ja sam antikomunista , ali ovo je pozoriste, vece od Nusica..Jovanovic, na guzicu bi progovorio..

Edited by Harmonika
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prvi put slusam malo duze ovog Jovanovica, prica kao Dejo Radonjic na konferencijama za stampu. "Potrebno je u datoj situaciji drzati se diskursa i ostalih stvari"

 

Nista ga ne razumem, jel on uvek ovako nemust?

 

Edit: ko god da je obukao Zanokticu, ne zeli joj dobro

Edited by pantelia
Link to comment
Share on other sites

Ja i ne trazim nekog idealnog vec samo da bude iole pristojan i hrabar da se uhvati u koštac sa ovom kriminalnom sektom. Sve dok su nam vlast psiho, gnjida, brnabič, gljivica i ostali ološi ne mogu da cepidlačim kod Marinike.   Ta hrabra Žena je svakodnevno izložena "toplom zecu" treba imati malo poštovanja za to.

Edited by Perkos2
  • Like 14
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, pantelia said:

Prvi put slusam malo duze ovog Jovanovica, prica kao Dejo Radonjic na konferencijama za stampu. "Potrebno je u datoj situaciji drzati se diskursa i ostalih stvari"

 

Nista ga ne razumem, jel on uvek ovako nemust?

 

Edit: ko god da je obukao Zanokticu, ne zeli joj dobro

Voli covek da prica, ali ipak nije dovoljno elokventan..vise voli pricati, nego leba jesti..vise prica nego bilo ko iz opozicije koja je prvi put na RTS posle jedne decenije..a on se ne skida sa TV,a prica najvise..Milica sad isprica sve sa cim se slazem, zabrinuh se za sebe..mislim, znam ja zasto ona to sve prica..

Edited by Harmonika
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Perkos2 said:

Ja i ne trazim nekog idealnog vec samo da bude iole pristojan i hrabar da se uhvati u koštac sa ovom kriminalnom sektom. Sve dok su nam vlast psiho, gnjida, brnabič, gljivica i ostali ološi ne mogu da cepidlačim kod Marinike.   Ta hrabra Žena je svakodnevno izložena "toplom zecu" treba imati malo poštovanja za to.


Imam, bez pogovora, čak sam i ženu uspeo da preobratim nakon što su je u Srbiji sa Marinikom upoznali rečima “ma ona Rumunka”. Govorim o nekom idealnom scenariju, ne o trenutnoj neophodnosti. Kao što rekoh, shvatam i prihvatam i verovatno bih i glasao za nju, ali ne dopadaju mi se odgovori. Verujem da bi se deo tih odgovora i promenio na način na koji ja to želim, kada bi došla na vlast, ali da u ovom trenutku srpski glasač to ne želi da čuje.

Link to comment
Share on other sites

A mozda i  stvarno tako misli, jbg, svetu se ne moze ugoditi:classic_biggrin:..ja prvi ne bih na vlasti nekoga ko misli identicno kao ja..inace, ja sam njenim nastupom prezadovoljan..ako sam ja, koji ne glasam za Ujedinjene na parlamentu zadovoljan, glasaci treba da je kuju u zvezde..najiskrenije, zao mi je sto ne mogu po dva glasa da dam, na oba polja, i Ujedinjenima, i Moramo, i Bilji i Ponosu, eto toliko su vecim delom, dobar utisak ostavili..

Edited by Harmonika
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Harmonika said:

A mozda is tvarno tako misli, jbg, svetu se ne moze ugoditi..ja prezadovoljan..ako sam ja, koji ne glasam za Ujedinjene na parlamentu zadovoljan, glasaci treba da je kuju u zvezde..najiskrenije, zao mi je sto ne mogu po dva glasa da dam, na oba polja, i Ujedinjenima, i Moramo, i Bilji i Ponosu, eto toliko su vecim delom, dobar utisak ostavili..

Isto tako, ali se nadam dobrom rezultatu prvenstveno na parlamentarnim izborima i na lokalu i za Moramo i UZS.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Eddard said:


Imam, bez pogovora, čak sam i ženu uspeo da preobratim nakon što su je u Srbiji sa Marinikom upoznali rečima “ma ona Rumunka”. Govorim o nekom idealnom scenariju, ne o trenutnoj neophodnosti. Kao što rekoh, shvatam i prihvatam i verovatno bih i glasao za nju, ali ne dopadaju mi se odgovori. Verujem da bi se deo tih odgovora i promenio na način na koji ja to želim, kada bi došla na vlast, ali da u ovom trenutku srpski glasač to ne želi da čuje.

Sigurno ima dosta toga što bi mogla da koriguje i poboljša međutim trenutno je bukvalno jedina nada da nešto može da pokrene kod uspavanog srpskog glasača. Ne ocekujem da će dobaciti do glava onih koji su glasali za sns,sps,srs ali ako probudi one koji "nemaju za koga da glasaju" uradila je dobru stvar. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Perkos2 said:

Sigurno ima dosta toga što bi mogla da koriguje i poboljša međutim trenutno je bukvalno jedina nada da nešto može da pokrene kod uspavanog srpskog glasača. Ne ocekujem da će dobaciti do glava onih koji su glasali za sns,sps,srs ali ako probudi one koji "nemaju za koga da glasaju" uradila je dobru stvar. 

Pa, nekog ona, nekog Moramo..ko je hteo nova lica, Moramo im nije losa opcija..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, JohnnyDragon said:

Radio sam ja kod njih, njihovi podaci su nerelevatni .

Zašto?

Zato što se ljudi plaše uvek da iskažu stav protiv vlasti, tako je bilo kada je i DS bio na vlasti, pa onda anketari  sami popunjavaju ankete usled želje da više naplate, itd, da vam je objašnjavam na široko...Tu su variranja do 10% najlaganije

 

Jbg njima vecina opozicionih spusti slusalicu. Zato ce opoziciju uvek spusti ti par procenata. Kompromitovani su kao I faktor Vucic Stankovica. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...