Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

1 minute ago, DJORDJE said:

Bio je inkognito, prerusen u staramajku Karter.

Sa staramajkom je bila cela ekskurzija - morali da ih najure posle nedelju dana iz hotela "Jugoslavija" (bio najblizi zgradi CK (Usce) i SIV)

:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Kronostime said:

Sa staramajkom je bila cela ekskurzija - morali da ih najure posle nedelju dana iz hotela "Jugoslavija" (bio najblizi zgradi CK (Usce) i SIV)

:default_coffee:

U Interkontinentalu su bili svi.

 

Bajden se sreo i licno s Titom na sahrani druga Bevca ( kaze tako Viki).

Link to comment
Share on other sites

...I sve samo zato sto se ponavlja ona mantra da srpski narod ne zasluzuje parizer vec mortadelu s pistacima - bednici jedni

 

Vučić: Došli su na ideju da me ubiju

 

 

:classic_ohmy:

Đilas je na mreži Iks podelio tekst iz Danasa o Vučićevom obraćanju, napisavši „Čoveče idi leči se.

Link to comment
Share on other sites

On 8/21/2024 at 2:55 PM, Don Dusko said:

Tacno mi naseg Acu zasluzujemo!Penzije lezu kad treba! Pa makar nemali vode ili struje!

Penzije su bitne!

 

Kako je nije sramota?

 

On 8/21/2024 at 3:09 PM, deez nuts. said:


Srbi su najgluplji narod u univerzumu, treba uvek ponoviti. 

 

Nije ona ni toliko naivna niti glupa koliko je zla i pokvarena osoba. To je onaj veliki deo Srbije koji nije otisao iz zemlje nikada i koji prezire svakoga ko zeli od zivota bilo sta vise od pukog prezivljavanja. Njena zelja je da svi budu beda, pa onda njena beda izgleda malo lepse. Zato oni vole Aciku, on isto mrzi pametne i sposobne , on je njihov bog. Zive da jedu, spavaju i ponekad se okupaju. Znam ih dobro i znam kako razmisljaju. 

  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, DameTime said:

O Srbijo, zemljo među fekalijama

 

 

 

Pa stvarno...ko još piški duže od 5 min ?  Pa ja kad popijem 10 piva (zidarskih) ne piškim toliko dugo. Mislim...stvaaarno...:classic_unsure:

E onda "dušebrižnici" kažu...ma ima posla, nego neće ljudi da rade...kako da ne. Ovo je samo jedan od tih i takvih uslova za posao. Mogli bi celu temu tome da posvetimo, o velikim srpskim preduzetnicima....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Imam drugaricu koja nikada nista pije, nikakvu tecnost samo da ne bi imala tu dosadnu potrebu za izbacivanjem vode.....

 

Takve bi trebalo zaposljavati. A ne ove koji se nalivaju svim i svacim posle umesto da rade sede po toaletima ili tome nalik....

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Constantin said:

 

Pa stvarno...ko još piški duže od 5 min ?  Pa ja kad popijem 10 piva (zidarskih) ne piškim toliko dugo. Mislim...stvaaarno...:classic_unsure:

E onda "dušebrižnici" kažu...ma ima posla, nego neće ljudi da rade...kako da ne. Ovo je samo jedan od tih i takvih uslova za posao. Mogli bi celu temu tome da posvetimo, o velikim srpskim preduzetnicima....

Meni su najgori ljudi koji kazi radi ma svugde je isto. Radi i ne kukaj.

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Don Dusko said:

 

Krv ti j....

 

Nema sta krv ti jebem. Cela ova kampanja ugrozenog Vucica i referenduma ZA/PROTIV Vucica je kampanja u vezi litijuma.  On zna da i medju SNSovcima ima deo clanstva koji nije za kopanje (uglavnom ljudi koji su u stranci iz interesa, ali nisu bas tolika debilana), tako da sad ovu pricu mora opet da progura kao borbu protiv njega uz cuveno: "Ne napadaju oni Srbiju zbog Milosevica, nego Milosevica zbog Srbije."

 

 

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kako su razni Informeri danas u punom gasu dok pljuju po Severini samo stati i gledati.

Em smo uhitili špijuna rvatskog, em Severinu rasturamo, ne može nam niko ništa.

Ova naša naseljena teritoriju zaslužuje rudarenje litijuma i u Jadru i po gradskim centrima, seču svih šuma po svim planinama i prodaju svih izvora vode Kinezima da hlade mašine.

I svako na glasačkom mestu da zaduži po kilogram nuklearnog otpada.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, fancy said:

Smo u srbiji... momak 29 godina, vozio bez vozačke dozvole, neregistrovani golf 2, pregazio i ubio čoveka i pobegao sa lica mesta... kad su ga uhvatili, imao 1,87 promila...

Kazna? 

Priznao krivicu, nagodio se i za ovakvo ubistvo dobio godinu dana nanogicu...

 

 

Kad mogu i sudije da dolaze na posao sa nanogicom, i to u sred istrage, svi tu mogu da se nagode. 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Molina23 said:

Kad mogu i sudije da dolaze na posao sa nanogicom, i to u sred istrage, svi tu mogu da se nagode. 

 

Obicno sam optimista, ali kad je rec o meni, potpisujem da se sa mnom ne bi nagodili vec bi me obesili na Terazije za primer.

 

 

Naravno svetina bi cutala i otisla na kafu posle toga. Iako dobro znaju da samo NEKI mogu da se nagode a jadna Mamamia, eno tamo visi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, fancy said:

Smo u srbiji... momak 29 godina, vozio bez vozačke dozvole, neregistrovani golf 2, pregazio i ubio čoveka i pobegao sa lica mesta... kad su ga uhvatili, imao 1,87 promila...

Kazna? 

Priznao krivicu, nagodio se i za ovakvo ubistvo dobio godinu dana nanogicu...

 

 

Da li je ovo moguće?  Recite mi da spavam i imam noćne more!?

 

 

Znači neko mi smeta, pregazim ga, blejim gajbi godinu dana i to je to?

Edited by Utopista
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Utopista said:

Da li je ovo moguće?  Recite mi da spavam i imam noćne more!?

 

Znači neko mi smeta, pregazim ga, blejim gajbi godinu dana i to je to?

 

Stvarno te ovo iznenadjuje? Ali zasto? Mislim kako mene ne iznenadjuje, svako sranje po srb i nesto sire mi je potpuno prirodno i ocekivano. Da se desava nesto normalno i bolje, tacno bih bilia sokirana.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...