Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

Ahahahahaha, kakva kurva! 

 

E to je slika i prilika opozicionašenja u Srbiji. Nisu oni protiv vlasti zato što su ideološki i principijelno protiv - već zato što oni nisu vlast i ne dele kolač. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Eddard said:

Ahahahahaha, kakva kurva! 

 

E to je slika i prilika opozicionašenja u Srbiji. Nisu oni protiv vlasti zato što su ideološki i principijelno protiv - već zato što oni nisu vlast i ne dele kolač. 

Pa kako ti misliš ? :whistling:

Ajd seti se, ne takodavno, kad su "žuti" bili na vlasti" a Radikali opozicija. Kad je Toma sedeo na stiropoL, pa kukao po Evropi kako su žuti krali izbore. E sad isti ti Radikali, koje su iznosili iz Skupštine, polivali vodom predsedavajuće sad se nešto zgražavaju nad ponašanjem opozicije. Sve je isto, samo je Kurtu zamenio Murta i pune se neki drugi džepovi. Mada je dosta istih džepova promenilo dres. Jedino što se razlikuje je to da većeg zla od ovijeh nema...to talentovano za zlo, koliko glupo, toliko obrnuto srazmerno bahato....ma znaš, što li ja trošim tastaturu...:smiley60:

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Constantin said:

Sve je isto, samo je Kurtu zamenio Murta i pune se neki drugi džepovi.

Nije. Kakvi god su bili žuti, izgubili su izbore i otišli. AV može samo da ode motkom. Suštinska razlika.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Eddard said:

Ahahahahaha, kakva kurva! 

 

E to je slika i prilika opozicionašenja u Srbiji. Nisu oni protiv vlasti zato što su ideološki i principijelno protiv - već zato što oni nisu vlast i ne dele kolač. 

 

Pa i nije tolika. On je samo deo estrade, baš kao Keruša, Arkanuša i slični. Evo, i njegov poslodavac koji je opoziciJono glasilo piše o Keruši: https://nova.rs/?s=karleuša

 

Taj radi za pare, nije političar i radi za onoga ko mu plati, baš kao i svaki majstor, taksista, pekar ili prodavac.

 

Malo veći problem su prave opoziciJone kurve – kmeče, dreče i vreče kod EU zbog izbora, a ovamo sarađuju sa Putlerovim kvaziekolozima. Vidim da kojekakve tuta-muta-ćute igraju kremaljsku igru, a ovi što navodno vole Evropu su i dalje sa njima u paketu. Baš me zanima šta će da se desi kad dobiju vlast u BG i koliko će im biti potrebno da se posvađaju. Ja već računam da će se pokačiti oko toga ako nešto javno napišu latinicom. Treba te desničare šutnuti tamo gde sunce ne sija, što je trebalo uraditi odavno, ali jok, njima su samo fotelje bitne, dok principe koje propovedaju mogu da okaće mačku o rep.

 

Taj Ivanović radi za pare i ništa ne propagira, već radi za onoga ko mu plati, a ovi bi da kroje sudbinu svih građana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, DJ_Vasa said:

Taj Ivanović radi za pare i ništa ne propagira, već radi za onoga ko mu plati, a ovi bi da kroje sudbinu svih građana.

 

Meh.... Vidim zaboravio si njegov spektakularni odlazak sa TV Prva. 

Link to comment
Share on other sites

1/1 Ivanović izlazi sa pričom - ništa ja i nikog nisam prod'o, ostajem isti, Telekom zajednička imovina svih nas građana a ne ljudi sa vlasti bla bla. I Bjela i ostali glumci su na Telekomu pa nikom ništa jelte. 

 

Previše dobro bolesnik poznaje ovaj pokvareni odron od društva. Od onog seljaka iz Pambukovice do voditelja krugodvojkaša. Nema iluzije o političkim principima, programu i odanosti, svakom koverta po glavi spram upotrebne vrednosti. Jedino dobro u svemu tome je da svakog izvede na svetlo i javno umaže govnima do čela. To mu je fetiš br 1. Nema milimetra vrdanja i inkognito služenja kao kod Sloboa i Koštunjavog.

 

Biće tu transfera, tek počinje. 17 milijardi kad krene da se deli, jedina opozicija biće njegov visok krvni pritisak. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, DJ_Vasa said:

Malo veći problem su prave opoziciJone kurve – kmeče, dreče i vreče kod EU zbog izbora, a ovamo sarađuju sa Putlerovim kvaziekolozima. Vidim da kojekakve tuta-muta-ćute igraju kremaljsku igru, a ovi što navodno vole Evropu su i dalje sa njima u paketu.

 

Sreća pa imamo Vučića da spreči kineske i ruske trovače i da dovede čistu industriju, Rio Tinto i Kushner Realty.

 

Edited by Div
  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kakvu on gledanost očekuju na blic TV. Meni ovo nema logike ama baš nikakve. Da je preleteo išao bi na neku gledaniju TV a ne na Blic. Ili je došlo do neke svađe ili će možda Blic da dobije onu zadnju nacionalnu frekvenciju a on to unapred zna. Ako je ovo drugo neće ga ni dunav oprati. Ako je neka svađa onda je ovo nažalost njegov kraj jer tamo će pasti u zaborav.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Eddard said:

 

Meh.... Vidim zaboravio si njegov spektakularni odlazak sa TV Prva. 

 

Sve je to običan estradni štos na nivou Žikine dinastije i ništa više. Niti je televizija sada više bitan medijum, niti se od estrade može očekivati da radi za slavu i pohvale. I obična pevaljka u šatri peva i za leve i za desne, za crne i crvene, za Kurtu i Murtu, tj. za svakog ko joj plati. Nije on političar koji je juče bio za kraljevinu, danas za samoupravni socijalizam, sutra za EU, preksutra za BRICS, već običan zabavljač koji radi za pare.

 

2 hours ago, Div said:

 

Sreća pa imamo Vučića da spreči kineske i ruske trovače i da dovede čistu industriju, Rio Tinto i Kushner Realty.

 

 

Misliš, sreća što imamo opoziciJonara koji bi samo nastavio saradnju sa kineskim i ruSSkim firmama? Koliko se sećam, protiv njih su se bunile neke lokalne inicijative, a kvaziekologa ni od korova. Ako pogledam vesti, ima više izjava protiv uvođenja sankcija Putleru, kosovarenju i slično nego nekih drugih akcija. Evo, idu beogradski izbori, a nisam čuo ni reč o električnim autobusima, o tome što se za grejanje u kućama koristi kojekakvo đubre da štipa oči kad prođeš, o Smederevu, Pančevu ili Kostolcu, a oni rade sve u šesnaest. Koliko vidim, isti takvi u inostranstvu se bave takvim stvarima. Više imam poštovanja za one ludake koji se lepe za slike po muzejima jer se bar drže svojih (iščašenih) principa nego lažne ekologe koji bi samo da nastave sa sviranjem Kaljinke.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nešto nisam vide masovnije proteste ni u Smederevu ni u Boru, Kostolcu, Pančevu, Zrenjaninu. Za Bor, Smederevo i Kostolac, kao i za Obrenovac, imam objašnjenje, veliki broj stanovnika živi od rudnika, topionice, železare, rafinerije TE, doduše i umiru od njih, ali su spremni da trpe da ne bi pogoni bili zatvoreni. Ćuta je bio u Petrovnu ili Žagubici gde se priprema teren za eksploataciju zlata, pokušao je da uđe na sednicu SO, sukobio se sa obezbeđenjem, dobio i malo batina, ništa ozbiljno. 

Ti električni autobusi se pune strujom proizvedenom od blata u Obrenovcu, nisu neka ekološka prednost kada se uzme u obzir i sama proizvodnja, proizvodnja i odlaganje baterija to je samo preseljenje problema sa jedne na drugu lokaciju.

Opet, Ćuta ne nabavlja ni dizelaše ni električne, ne sprečava nikog da se usprotivi, pobuni, ne krade izbore, ne uzurpira televizije i sve institucije, ali ništa novo, lopove tolerišemo, nalazimo manu onima koji ukažu na krađu, šta baš sad, što nije i druge krađe otkrio, za koga li radi...

 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Lepo je to što konstatuje da je mleko belo i da je voda mokra, a ovi primeri koje si dao su odlični, najozbiljnije.

 

I u svetu se proizvodi struja i prerađuje gvožđe, ali postoje i filteri i razni drugi načini zaštite, plus i drugi načini dobijanja struje. Niko ne kaže da železaru treba sravniti sa zemljom, ali evidentno je da se baš i ne drže propisa. Pitaj ljude koji žive na teritorijama opština Smederevo, Smederevska Palanka ili Velika Plana kako dišu, koliko je astmatičara i koliko umiru, pri čemu mislim na one koje železara ugrožava zbog lokacije. Tačno je i za struju, tj. za sagorevanje uglnja, a mogao bi neko da se i time malo pozabavi. Video sam više nekoliko godina da je rumunski deo Đerdapske klisure pun vetrenjača jer na onim planinama ima stalno vetra, pa računam da ljudi od toga proizvode struju. Nije to svemirska tehnologija, može se postaviti naspram rumunskih, a siguran sam da ima dosta mesta kod nas gde ima vetra i gde bi se isplatile. O filterima da i ne govorimo.

Link to comment
Share on other sites

On 3/13/2024 at 5:08 AM, Darko said:

https://www.facebook.com/share/v/a1FSDCPc9WLxJXJ9/?mibextid=w8EBqM

 

Ćerka Milana Gutovića i šta se desilo na samrti oca. Da sumiram, usmeni ostavinski postupak pod respiratorom, gde se ćerke lišu bilo kakvog nadsledstva. Sounds legit.

 

Ne znam da li je za ovaj topik ili Gadost Dana.

 

Nisu mogli da snime telefonom ostavinsku izjavu?

Link to comment
Share on other sites

Jebeni Ivan Ivanovic, jebeno.nebitan lik. Postoji li jedna osoba koja je promenila svoj stav i glasala protiv sns bande zbog emisija i baljezgarija Ivana Ivanovica. Naravno da ne, kao i zbog Kesica. Hleba i igara, samo sa ove strane.

Veci je problem u mučnoj opoziciji. Veci je problem  Milos Jovanovic koji je juče primao nekakav mač sa Sandrom Božic, a sada je preko noci na pravoj strani. A sutra ce ocas posla da opali počasno đule sa Stašom. Šta ce Dobrica i još jedan u nekakvom privremenom nadzorno organu, odboru, kako se vec to sranje zove, grada Beograda. Sa sns bagron nema sedenja u istom timu, makar se svet rušio. Da asteroid gadja Srbijom, sa sns nema ičega zajednickog, nikakav odbor, organ, nikakva saradnja. Ne postoje nikakvi najveci drzavni interesi koji mogu da nateraju na saradnju sa sns. Ni smak sveta, ništa. Šta on tamo radi? Koja su mu ovlascenja, ima li ih da pokrene nesto...

Ljudi su frustrirani do maksimuma, ne veruju vise nikome. Jebe se nekome gde ce debilasti Ivan Ivanovic da trtlja svoje tupave fazone, dovoditi Bosiljcica i ostale nebitne likove.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, berti said:

Jebeni Ivan Ivanovic, jebeno.nebitan lik. Postoji li jedna osoba koja je promenila svoj stav i glasala protiv sns bande zbog emisija i baljezgarija Ivana Ivanovica. Naravno da ne, kao i zbog Kesica. Hleba i igara, samo sa ove strane.

Veci je problem u mučnoj opoziciji. Veci je problem  Milos Jovanovic koji je juče primao nekakav mač sa Sandrom Božic, a sada je preko noci na pravoj strani. A sutra ce ocas posla da opali počasno đule sa Stašom. Šta ce Dobrica i još jedan u nekakvom privremenom nadzorno organu, odboru, kako se vec to sranje zove, grada Beograda. Sa sns bagron nema sedenja u istom timu, makar se svet rušio. Da asteroid gadja Srbijom, sa sns nema ičega zajednickog, nikakav odbor, organ, nikakva saradnja. Ne postoje nikakvi najveci drzavni interesi koji mogu da nateraju na saradnju sa sns. Ni smak sveta, ništa. Šta on tamo radi? Koja su mu ovlascenja, ima li ih da pokrene nesto...

Ljudi su frustrirani do maksimuma, ne veruju vise nikome. Jebe se nekome gde ce debilasti Ivan Ivanovic da trtlja svoje tupave fazone, dovoditi Bosiljcica i ostale nebitne likove.

Postoji i to sasvim solidan broj. Nažalost. I masa naroda koja je protiv ludaka, ili pak lavira između, često je politički priglupa i TV likove bira i želi da percipira kao svoje nosioce bunta. Bili to voditelji, glumci, pevači, komičari, čak i sportisti. Posebno smo slabi na te harizme javnih ličnosti, veruje im se ako ništa zbog karijernih zasluga i sentimenta. Zato je i ProGlas tako dobro i brzo prihvaćen. U normalnoj državi i okolnostima, sa politički zrelim društvom nikog ne bi bilo briga šta zastupaju selebritiji, jer ne dozvoljavaš da ti bilo ko otvara glavu i uči za koga da glasaš. Samo što smo mi daleko od toga kao od onih fabrika mikročipova. Infantilni smo k'o deca. 

 

Ivanović per se je naravno nebitan. Sa više strana privatno kažu dobar drug i dokazano human tip, lično mi nije mrzak. Suština je da ovakvi potencijalni aranžmani i parapolitički zaokreti mogu samo dosoliti jada staroj apatiji i rezonu - ma nema nam spasa, ne vredi se boriti, svisuisti itd. Malo nam treba da se okrnjimo i posustanemo, bagra živi od toga.  

 

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Jedino što mi je simpatično u celoj nebitnoj priči su suze i pizdenje oko transfera kepeca ekipe ultralevičara koji mrze ćirilicu, crkvu, tradiciju a diče se kosmopolitskim duhom koji tripuju da imaju(misle da je preduslov da budes kosmopolita da pljuješ po svemu srpskom). Oni sad udaraju glavom o tastaturu jer su tripovali da je Ivanović neki borac protiv Vučićevog režima. Razočarani su jer je za Šolaka radio samo za pare(za koje će sad raditi za Vučića) a nije s njima delio neku njihovu ideologiju(čitaj: pljuvačinu po Srbiji) iz ubedjenja.

 

Što se lika i dela dotičnog tiče, klasičan zabavljač koji mi nije ni najmanje smešan. Lik za lovu menja firmu. Očekujem kako vreme bude prolazilo ekipa da onda ekipa ultradesničara preuzme palicu od ovih i da ga ustoliči za cara desničarskih medija. Zato Vučićević i pizdi. Ivanović preti sa mu preuzme primst kad Blic TV dobije nacionalnu frekvenciju(zbog koje se i otvorio dobar budzet za Ivanovića). Bilo bi mi drago da vidim i tu ekipu kako prokline Vučićevića jer su bili ubedjeni da deli ista sranja kao i oni. 😂😂😂

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, zobla84 said:

Jedino što mi je simpatično u celoj nebitnoj priči su suze i pizdenje oko transfera kepeca ekipe ultralevičara koji mrze ćirilicu, crkvu, tradiciju a diče se kosmopolitskim duhom koji tripuju da imaju(misle da je preduslov da budes kosmopolita da pljuješ po svemu srpskom).

 

Bravo za tebe, ti si u startu odlucio da se ubacis u 'pravi' voz... 

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, zobla84 said:

Jedino što mi je simpatično u celoj nebitnoj priči su suze i pizdenje oko transfera kepeca ekipe ultralevičara koji mrze ćirilicu, crkvu, tradiciju a diče se kosmopolitskim duhom koji tripuju da imaju(misle da je preduslov da budes kosmopolita da pljuješ po svemu srpskom). Oni sad udaraju glavom o tastaturu jer su tripovali da je Ivanović neki borac protiv Vučićevog režima. Razočarani su jer je za Šolaka radio samo za pare(za koje će sad raditi za Vučića) a nije s njima delio neku njihovu ideologiju(čitaj: pljuvačinu po Srbiji) iz ubedjenja.

 

Što se lika i dela dotičnog tiče, klasičan zabavljač koji mi nije ni najmanje smešan. Lik za lovu menja firmu. Očekujem kako vreme bude prolazilo ekipa da onda ekipa ultradesničara preuzme palicu od ovih i da ga ustoliči za cara desničarskih medija. Zato Vučićević i pizdi. Ivanović preti sa mu preuzme primst kad Blic TV dobije nacionalnu frekvenciju(zbog koje se i otvorio dobar budzet za Ivanovića). Bilo bi mi drago da vidim i tu ekipu kako prokline Vučićevića jer su bili ubedjeni da deli ista sranja kao i oni. 😂😂😂

6y0wZYk.png

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Ja nisam ni u jednom vozu a sjajno je to što mi u društvima sličnom ovom pridodaju da sam Vučkov dok mi u ovi njegovi kače etiketu drugosrbijanca. I kad se dva tabora toliko isključivih skupe, dobijemo temu Ivan Ivanović za vest godine. Koje zaglupljivanje 🙈

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zobla84 said:

Ja nisam ni u jednom vozu a sjajno je to što mi u društvima sličnom ovom pridodaju da sam Vučkov dok mi u ovi njegovi kače etiketu drugosrbijanca. I kad se dva tabora toliko isključivih skupe, dobijemo temu Ivan Ivanović za vest godine. Koje zaglupljivanje 🙈

 

Verovacemo ti na rec, s obzirom da si se iscimao prvi post da napises upravo za tako glupu stvar....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, 𝓑𝓪𝓫𝔂 said:

 

Verovacemo ti na rec, s obzirom da si se iscimao prvi post da napises upravo za tako glupu stvar....

Ma ja čitam ovaj forum 15 godina, još od kad je bio b92, najviše zbog sporta. Moram da priznam da me je uvek intrigirao taj autošovinistički duh koji provejava ovim forumom i ta umišljenost i isključivost većine najaktivnijih članova na političkim temama. Uključio sam se da vam malo prodrmam kavez zato što živite u nekom svom svetu i retko dajete da ovse opstane neko ko misli drukčije od vas. Jer ako volim Srbiju, poštujem crkvu, ne glasam za Mariniku i društvo, bliži sam Rusiji nego zapadu, navijam za Novaka kao da mi je rod, navijam za Zvezu, po nekom vašem difoltu znači da sam krezubi sendvičar. Vi ste u stvari iskljičiv deo društva isto kao ultrancionalisti nego tripujete kako ste neke demokrate i liberali dok ste učaureni sami medju sobom.

 

Ja sam neka srednja generacija(rodjen sredinom osamdesetih), cist Beogradjanin po jednom dedi i obe babe, porodičan čovek, u životu nisam glasao za SNS(to mnogo nervira jer bi mnogo voleli to da mi prikace), Zvezdas po rodjenju, cenim i branim cirilicu a pisem i nemam nista protiv latinice, jako postujem tradiciju i crkvu u koju odem mozda nekoliko puta godisnje. Eto, ukratko i o meni, stvar ne opsteg vaspitanja. 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...