Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

 

Slusao sam juce uzivo Gangulu kod Sladze, vidno je ispizdeo zbog fijaska na Savskom keju, ocigledno je naleteo na prilicno tvrdu ekipu iz blokova, koja je obrazovana, upoznata sa zakonom i pre svega jako dobro organizovana, na potezu od 70. do 45. bloka. 

Zanimljivo bi bilo videti kako bi sicve011 izneo ovaj slucaj ili bi se zaglibio kao Gangula. Pre nekoliko godina dolazio je da se slika u Bloku 70a i najavljuje renoviranje, ali nista nije otislo dalje od toga. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad ljudi shvate da egzekutor smrtne kazne ne vrši nasilje nego sprovodi propis shvatiće i da ne postoji to nasilje prema sektašima koje bi moglo da se svrsta pod pojam nasilja. Pošto institucije ne funkcionišu, jedini način da se nešto promeni su ulica i masa ljudi. Od svih stvari koje sam čuo za ovih 12 ili koliko već godina vladavine ovog monstruma i njegovih brabonjaka, najtačnija je ona koju uvek treba imati na umu, parafraziram: stan u kome živite, auto koji vozite, čak i ljudi koje volite nisu njihovi samo zato što im trenutno niste u interesnoj sferi. Neki drugi ljudi nisu te sreće.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

U NS kolaju priče da je Špajz salaša 137, inače jedno jako fino mesto za piće i klopu, zatvoren zbog javne podrške protestima. 

 

Protestnim danima nisu radili popodne, uglavnom ostavljajući poruke "ne radimo od 4, i mi smo slobodni ljudi" i sl. 

 

Baš sam pomišljao kako im svaka čast što to javno rade, objavljujući i na društvenim mrežama slike sa protesta, ali eto... 

 

Nadam se da će ljudi koji bi inače otišli tamo subotom na branč i kaficu sada otići na protest. Da, između ostalih, daju podršku i omiljenom mestu kao jednoj od žrtvi nasilja u ovoj zemlji. 

 

Spoiler

Info sam prvo dobio iz druge ruke sa tvitera, a zatim i od drugarice, da kažem, iz prve ruke. Verovatno su odradili neku foru sa zakupom, da im ne produže i sl. Pošto se lokal nalazi na pijaci. 

 

Edited by uvrnuto
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, uvrnuto said:

U NS kolaju priče da je Špajz salaša 138, inače jedno jako fino mesto za piće i klopu, zatvoren zbog javne podrške protestima. 

 

Protestnim danima nisu radili popodne, uglavnom ostavljajući poruke "ne radimo od 4, i mi smo slobodni ljudi" i sl. 

 

Baš sam pomišljao kako im svaka čast što to javno rade, objavljujući i na društvenim mrežama slike sa protesta, ali eto... 

 

Nadam se da će ljudi koji bi inače otišli tamo subotom na branč i kaficu sada otići na protest. Da, između ostalih, daju podršku i omiljenom mestu kao jednoj od žrtvi nasilja u ovoj zemlji. 

 

  Hide contents

Info sam prvo dobio iz druge ruke sa tvitera, a zatim i od drugarice, da kažem, iz prve ruke. Verovatno su odradili neku foru sa zakupom, da im ne produže i sl. Pošto se lokal nalazi na pijaci. 

 

Ali zato : zena, zaposlena u novosadskoj kasarni, ispricala familiji da Milos Vicevic svakodnevno na posao u Bg odlazi - vojnim helikopterom! Koliko kosta to u oba pravca? 

Link to comment
Share on other sites

Čale je apsolutno odsečena od realnosti i normalnog sveta. Verovatno je odrasla u malo imućnijoj porodici, čim je posle srednje odma zapalila za USA, pa tako ne zna da se na 25km od Dedinja nalazi Jakovo, a ne Jarkovo. Sad da je pitas gde Gornja Sabanta, garant bi pogledala na Vojvodinu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, 40Wins said:

Čale je apsolutno odsečena od realnosti i normalnog sveta. Verovatno je odrasla u malo imućnijoj porodici, čim je posle srednje odma zapalila za USA, pa tako ne zna da se na 25km od Dedinja nalazi Jakovo, a ne Jarkovo. Sad da je pitas gde Gornja Sabanta, garant bi pogledala na Vojvodinu. 

sumnjam da zna gde je sremčica a kamoli nešto dalje

Link to comment
Share on other sites

Čale je apsolutno odsečena od realnosti i normalnog sveta. Verovatno je odrasla u malo imućnijoj porodici, čim je posle srednje odma zapalila za USA, pa tako ne zna da se na 25km od Dedinja nalazi Jakovo, a ne Jarkovo. Sad da je pitas gde Gornja Sabanta, garant bi pogledala na Vojvodinu. 
Iskreno, ja nisam čuo za to mesto a stariji sam od nje i nisam bio u usa. [emoji23]

Nije baš preterano bitno da znaš svih milijardu toponima Srbije kao vrhovni što zna. Bitno je da znaš kad si vec negde u tom trenutku, to je problem sa tim Ja®kovom. Što se ona nije potrudila da zna gde se nalazi i kako se to tačno zove.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 40Wins said:

Čale je apsolutno odsečena od realnosti i normalnog sveta. Verovatno je odrasla u malo imućnijoj porodici, čim je posle srednje odma zapalila za USA, pa tako ne zna da se na 25km od Dedinja nalazi Jakovo, a ne Jarkovo. Sad da je pitas gde Gornja Sabanta, garant bi pogledala na Vojvodinu. 

A da je pita neko za Tavankut svejedno Gornji ili Donji?

:classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Don Dusko said:

Ali kako botovska armija i nas narod ima kratko pamcenje. Kad je bio Orban na sva zvona vikao ne ide u Brisel a sad odjednom ide.

Sta se promenilo za 2 dana?

 

Mislim da su ključne reči za promenu "jaja" i "zavrtanje".

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, shonke said:

Iskreno, ja nisam čuo za to mesto a stariji sam od nje i nisam bio u usa. emoji23.png

Nije baš preterano bitno da znaš svih milijardu toponima Srbije kao vrhovni što zna. Bitno je da znaš kad si vec negde u tom trenutku, to je problem sa tim Ja®kovom. Što se ona nije potrudila da zna gde se nalazi i kako se to tačno zove.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk
 

 

Al ti nisi premijer svih gradjana Republike Srbije, tako da nije isto. 😉 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...