Jump to content

Eurocup 2021/22


propolis

Recommended Posts

Budućnost odigrala prvi put na nivou ove sezone i maltene sve u Aba sto su odigrali nije ni upola dobro kaonovo večeras.

 

 

Kuban ima odlične visoke,ali im fale jos dva igrača jer je duga sezona,a ovi domaći su nikad gori.

6 super kvalitetnih Amera i to je to.

 

 

Edit,posle Hervija su opet zaboli top visokog igrača,Motlija. 

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

HO-YOU-FAT , STEEVE

BOULOGNE METROPOLITANS 92 15 FORWARD

HEIGHT: 2.05 BORN: 12 JUNE, 1988 NATIONALITY: FRANCE

 

Samo da prijavim jedno egzotično evrokup ime.

Lik koji se nicim ne istice, osim imenom 🙂

 

 

Scottish or Irish style: Oi, Steeve, ho' you' fat, mate?! 
English literature style: Hey, Steeve, how come you're so fat, my friend?

Link to comment
Share on other sites

Quote

OFFICIAL. Lokomotiv Kuban signs Quinn Cook. He played in the NBA and won 2 titles with Golden State Warriors.

Da ga konačno vidimo u Evropi, dugogodišnja želja navijača CZ :classic_smile:

 

edit:

Quote

Today, after suffering a bad injury, Alan Williams
 returns to play. Good work

Jaki su ... 💪

Edited by Kankkunen
Link to comment
Share on other sites

I jedne i druge bi spržio evroligaški ritam utakmica. Loko nema klupu dok je Virtus osakaćen povredama što je rezultiralo i porazom od Napolija za vikend. Kad su kompletni zaista djeluju jako na papiru. 

 

Tu je i Valensija zakođe žrtva povreda, fali im čitava petorka. 

 

KKP mi je po kvalitetu 4. tim takmičenja ali imaju najboljeg trenera. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sector said:

I jedne i druge bi spržio evroligaški ritam utakmica. Loko nema klupu dok je Virtus osakaćen povredama što je rezultiralo i porazom od Napolija za vikend. Kad su kompletni zaista djeluju jako na papiru. 

 

Tu je i Valensija zakođe žrtva povreda, fali im čitava petorka. 

 

KKP mi je po kvalitetu 4. tim takmičenja ali imaju najboljeg trenera. 

Ništa manje nego ostale EL ekipe, trenutno u EL ima oko 40 povređenih igrača ...

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Kankkunen said:

Virtus i Lokomotiva imaju kvalitet za plej-of EL ...

 

Kako da ne. Kvalitet za plej of EL nemaju ni ekipe koje su ih izbacile iz EC prošle sezone, a pri tome debelo nabildovale timove za EL, mislim na Monako i Uniks. Meni nijedna ekipa iz EC nije na nivou onih timova Valensije koja je osvajala EC a posle u EL bili goli prosek. Ogromna je razlika u kvalitetu između ova dva takmičenja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rogkavopoulos u Prometheasu 21 poen, 6/8 za 3 poena, 2001. godiste.

 

Kalaitzakis u Lietkabelisu 22 poena, 11/13 bacanja, 1998. godiste.

 

PAO i Oly bi mogli da se potuku oko ova dva igraca, bice oni uzdanice grcke reprezentacije u narednim godinama. Jedino sto su obojica krila, a to Grcima i ne fali toliko.

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, goldberg said:

Rogkavopoulos u Prometheasu 21 poen, 6/8 za 3 poena, 2001. godiste.

 

Kalaitzakis u Lietkabelisu 22 poena, 11/13 bacanja, 1998. godiste.

 

PAO i Oly bi mogli da se potuku oko ova dva igraca, bice oni uzdanice grcke reprezentacije u narednim godinama. Jedino sto su obojica krila, a to Grcima i ne fali toliko.

Ovog potonjeg je taj isti Pao oterao govnjivom motkom...veliki je jaz u igranju u EL ekipi sa stalnom licencom i ogromnom istorijom i srednjem domu litvanske lige, koji nekom fatalnom greskom popunjava broj u poluprosecnom EC

Edited by Gudura
Link to comment
Share on other sites

Mi danas sa Valensijom. Oni okrnjeni, mi bez Rida i danas. 2.1 na nas, 1.9 na Valensiju. Lijepa sansa za prvi skalp, i borbu za sto bolju poziciju u grupi.

 

Edit*

https://www.vijesti.me/v/572696?utm_source=vijesti_android&utm_medium=app_android&utm_campaign=vijesti_share_counter

 

Veliki Vili direktno sa aerodroma u patike [emoji16]

 

Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nemam_ti_kad said:

Tesko...Valencia ima skoro EL roster...Tobi, Dubi, Klemen, Dimitrijevic, Klaver, Liberi, Hermanson....i ostali. Mada ako mislimo nesto da probamo to je nocas jer su valjda imali nekih problema sa povredama...

 

Boldovani ne igraju + Van Rossom tako da imate dobre šanse večeras.

 

Ne znam ko im centra igra uopšte, vjerovatno onaj Kubanac.

Link to comment
Share on other sites

Pobjeda u dramaticnoj zavrsnici. Jurili cio mec, mislio sam nema sanse za 3 dana da ih dobijemo. Na kraju izvukosmo ovo. Trener Valensije uletio u tunel da se bije sa sudijama, trazio faul nad Dubijem. Vazna pobjeda, spremni smo za top6 grupe [emoji16]

 

Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ovo je kosarka sto se voli...oni su se odrzavali sutem spolja, mada su bolja ekipa za 20% minimum, mi bez suta ali rudarili cijeli mec. Na kraju pobjeda. Vidio se respekt sudija prema Valensiji...na kraju ono klosarce od trenera Valencije poce da glumi neko ludilo, majmun jedan ufurani

Link to comment
Share on other sites

@StefanPG @Nemam_ti_kad cestitke!

 

Upravo sam vratio unazad utakmicu da pogledam ovu zavrsnicu. 

Buducnost odigrala odlicno poslednjih 2-3 minuta, i tu poslednju odbranu, kako su preuzimali pomislio sam da nije dobro kad je Dubljevic ostao u missmatch-u sa Kobsom ali Kobs je uspeo tek toliko da zakaci loptu da je Dubljevic izgubi. Nema govora o faulu, odlicna odbrana. 

 

Inicijalno mi je delovalo da ga je Kobs u jednom trenutku obuhvatio sa obe ruke i da je Dubljevicu lopta sama ispala, ali na drugo gledanje se jasno vidi da ruka nije oko struka vec da je Kobs uspeo da iscacka loptu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...