Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

16 hours ago, uini said:

 

ti pises kao da su i wizardsi i beal samo cekali da nuggets pristanu na taj trejd (za koji btw nisam citao nigde osim na forumu) al su ovi rekli, ma jok, cepamo sa mpj, beal je ruzan. 

 

evo fritrou mi pise pre neki dan kako se fanovi dubsa loze da dobiju jokica za wigginsa, wisemana, kumingu i ne znam sta. 

 

ako lacombe na trejd dedlajnu ne dovede jokica, ne bih da likujem ali bas je tupav. 

 

to ti je otprilike slican nivo verovatnoce, da ne podsecam sesti put na istoriju free agent uspeha i velikih trejdova gde je zvezda isla u pravcu denvera a ne suprotno. 

 

Ne, samo sam na tvoju opasku rekao da su sanse da se Beal povredi znatno manje, jer MPJ.

 

A onda sam nastavio o uzasnom ugovoru koji mu je Denver dao, koji se nazalost posle 2 meseca od davanja vec pokazao pogresnim potezom.

 

A oko velikog igraca u Denveru, tu postoje 2 stvari:

 

1. Oni vec imaju prvu zvezdu ekipe, znaci uopste nije morao biti superstar.

 

2. To sto su slabo uspevali da dovode dobre igrace trejdom samo govori o tome da su nesposobni, a ne da velika imena nece da dodju tamo. Nije ni Kawhiju omiljena destinacija bio Toronto, ali su rizikovali sto im je i donelo titulu. Sa druge strane se za potpise FA slazem jer tada ipak igrac moze da bira sta zeli.

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Magia said:

 

2. To sto su slabo uspevali da dovode dobre igrace trejdom samo govori o tome da su nesposobni, a ne da velika imena nece da dodju tamo. Nije ni Kawhiju omiljena destinacija bio Toronto, ali su rizikovali sto im je i donelo titulu. Sa druge strane se za potpise FA slazem jer tada ipak igrac moze da bira sta zeli.

 

 

istorijski gledano, sa trejdovima su imali puno više uspeha nego sa FA pazarom. opet, to "puno više" je gledano iz perspektive denvera, ne iz perspektive uspešnije polovine nba ekipa; 

 

da li to znaći da je FO nuggetsa nesposoban još od 1967. godine?

 

na sve to, danas nije dovoljno ni samo da dogovoriš trejd ako je on za igrača kalibra beala: taj igrač samo poruči preko svog agenta kako mu ne pada na pamet da igra za xy franšizu 2-3 godine.

 

to što imaju jednog od najboljih igrača lige, ne znači da im ne treba još neki top 50 baja.

uostalom, trejdovali su za aaron gordona ali se vrlo brzo desila povreda jamal murraya.

 

ti posmatraš poteze (ili nedostatak poteza) timova kao sposobnost / nesposobnost, kao da oni rade u nekakvoj laboratoriji. 

naveo si kao pozitivan primer toronto koji je rentirao čavu na jednu sezonu i uspeo. super.

 

imamo li još nekih primera sposobnosti? sunsi su rizikovali sa chris paulom, kao što su i neki drugi timovi sa westbrookom i john wallom.  naravno, kod cp3a je upitan kombo godina-durabilityja a ne uklapanja, ali svejedno. ti si u fazonu da je MPJ trebalo biti utopljen za bilo kog solidnog igrača i sad kada je povređen, ispadaš teoretski u pravu ali je čak i u ovoj najgoroj situaciji za denver veliko pitanje da li treba dati ranjivog MPJa za nekog igrača kalibra covingtona i pik? to je vrlo neodgovorno poslovanje bez ikakvog upsidea.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Carl Johnson said:

Zamisljam Kobija ili Dzordana da idu da placu sudiji, da izvede gledaoce iz hale. Ako su rekli to sto se pise, zdravi nisu, al opet, ne znam kako ga nije blam da bude tolika sisa. Pritom uopste nisam hejter njegov, ovo mi je jednostavno nerealno.

 

jel' on tim potezom učinio da pacersi dobiju tehničku, da im igrač bude izbačen ili stvorio bilo kakvu prednost za svoj tim u odnosu na pacerse? nije naravno.

 

izbacio je dva razmažena derišta koja mogu sebi da priušte sedenje u prvom redu, što 90% njihovih sugrađana ne može. 

nba hvala bogu ne rezonuje da gledalac ima pravo da radi šta hoće kada plati kartu, pa makar je platio/la i 500+ dolara

  • Like 5
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ne opravdavam potez Lebrona, trebalo bi da je iznad toga, ovako je samo privukao budale da ga ciljano provociraju. Potencijalno je sebi napravio veći problem, a ovakve džibere više boli ignore nego bilo šta drugo.

Sa druge strane i ovom dvojcu debila na karti piše šta smeju šta ne smeju tako da su dobili šta su tražili.

7 hours ago, Magia said:

 

Ne, samo sam na tvoju opasku rekao da su sanse da se Beal povredi znatno manje, jer MPJ.

 

A onda sam nastavio o uzasnom ugovoru koji mu je Denver dao, koji se nazalost posle 2 meseca od davanja vec pokazao pogresnim potezom.

 

A oko velikog igraca u Denveru, tu postoje 2 stvari:

 

1. Oni vec imaju prvu zvezdu ekipe, znaci uopste nije morao biti superstar.

 

2. To sto su slabo uspevali da dovode dobre igrace trejdom samo govori o tome da su nesposobni, a ne da velika imena nece da dodju tamo. Nije ni Kawhiju omiljena destinacija bio Toronto, ali su rizikovali sto im je i donelo titulu. Sa druge strane se za potpise FA slazem jer tada ipak igrac moze da bira sta zeli.

 

Slažem se da je FO mogao više i da su trebali negde i da rizikuju, ali poređenje sa Torontom ne stoji.

Em je bila u pitanju jednogodišnja renta, em je razlika između Toronta i Denvera kao između Subotice i Babušnice. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Carl Johnson said:

Zamisljam Kobija ili Dzordana da idu da placu sudiji, da izvede gledaoce iz hale. Ako su rekli to sto se pise, zdravi nisu, al opet, ne znam kako ga nije blam da bude tolika sisa. Pritom uopste nisam hejter njegov, ovo mi je jednostavno nerealno.

Zato sto je liga to sama radila za Dzokija i Kobija. Big difference.

Kobi, Dankan i posebno Dzoki su 3 najzasticenija bijela medvjeda, otkad Kosta prati ligu.

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Kosta said:

Zato sto je liga to sama radila za Dzokija i Kobija. Big difference.

 

Quote

Jordan was known as someone who loved playing games within the games, and it was usually with fans, who would often challenge him in different ways. Kobe Bryant was also the same, and it never occurred to them to have a fan thrown out of the game because of trash-talking pointed at them. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, drperce said:

 

 

Ovako se postupa sa seljacima na tribinama. I njemu su svasta vikali posle caletove smrti i povratka na teren, ali goat je to resavao na svoj nacin

Ovo je genijalno...ovo je kao ono kad mediji govore da je Djokovic (inace najbolji tenisac svih vremena) na shokantan nacin utisao neprijateljsku publiku - dobio je gejm ili set 😄😄 prejako.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kosta said:

Ovo je genijalno...ovo je kao ono kad mediji govore da je Djokovic (inace najbolji tenisac svih vremena) na shokantan nacin utisao neprijateljsku publiku - dobio je gejm ili set 😄😄 prejako.

 

Tako se to radi, odvalis ih na terenu i posle ih podjebavas, a ne kao da si  drugi razred osnovne i tuzis nekog uciteljici

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mr clutch said:

Zbilja umalo da lateral no padnem sa wc stolice. 

 

Isporučio si u Kosti u facu buzzer beater silencer. 

Sve sam mogao ocekivati ali da coek koji se zove Mr Clutch ne zna sta znaci pojam 'buzzer beater'....🧐😄😁

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bodo said:

@uini večeras sudar moje prve i druge ljubavi. Kakav špurijus imas?

Randle je prvi strelac, skakač i asistent u Knicksima.

 

ne dopada mi se kako igraju knicksi za sada. iskljucivo zavise od suta a cesto povedu 15 razlike i izgube 10 

 

doduse, ovo drugo im se obicno desava protiv losijih ekipa od kojih ocekuju valjda da se prevrnu i predaju. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da je sreće da i kod nas počnu da ćeraju sa utakmica raznu ološ i bagru iz prvih redova. To je leglo svega najgoreg što postoji u našem društvu.
Imao sam priliku jedno desetak puta da sedim pored parketa, šta se tu čuje ne dao Bog nikome.. Nije da ja nisam temperamentan, ali više puta me živ blam pojeo.. Čak mi je bilo drago kad je par puta Pukl prekinuo i izbacivao iz hale bolide. Ja sam naravno gledao Zvezdu, a videli smo tu i Kristijana, i slične stvari u Pg itd. Sve je to slično, da ne pričam kako je to bilo u Kraljevu u staroj hali, pa u Kg ona ekipa debelih kako već.. Jbg to je izgleda ovde deo kolorita. Lično bi me to samo motivisalo i mislim da je najbolji odgovor na terenu.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@Miki28 Nisam vise u stanju za ove 'domace' termine..

Sta reci za Kinga...  Kakva je ono partija bila, a ljudi nek i dalje misle da je njegovo proslo..

ponovo se dokazuje koliko ekipa nema odgovor na Kingov izostanak, dok je AD-a lakse pokriti ...

 

I jos izbacio retarde sa tribina i pokazao se kao primer deci --> sta treba u ozbiljnoj instituciji kao NBA da se radi ljudskom izmetu --> mozes da vredjas, ali napolju prijatelju, ispred malog ekrana, nisi ti abaliga fmp fenboy koji je dosao i za svoju kartu od 300din da se ozbiljno napsuje svega i pozeli sve najgore bar sudiji, a onda protivnickim igracima...  

hiljade malisana kako is promis skula, tako i iz celog sveta dobili su sada besplatnu edukaciju i primer kako covek treba da se ponasa u ovakvoj situaciji i hrabro reaguje --> kako nadobundna stoka treba da prodje u ovoj situaciji --> pa vi vidite sada kako cete se ponasati/postupati na ovom primeru ! Usaditi deci zdrave vrednosti od malena je pola posla...

 

in the other news.. BREDLIJU je danas 31. rodjendan! On je krunisao kralja u Indiani a sada igramo protiv Kraljeva, let's get one for him @HAMMER

Edited by delgado
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...