Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

4 minutes ago, gggggggg said:

bill simmons (naravno, ko bi drugi) ...

 

u tom podkastu koji sam slušao sinoć, lik citira james dolana iz 2019e, kako kaže na neki njegov take "bill simmons? on je jako blizak sa GMom jedne franšize"

 

to je naravno danny ainge, pa će biti zanimljivo kako će se cela mitchell storija razvijati, jer, kako kaže, ako se na nešto može računati kod dolana, to je pettiness.

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

jesi siguran da je ainge u pitanju. slusajuci simmonsa, meni se bas ucinilo da se iznenadio kada je otisao u utah. jos uvek napominje kako je ainge zbog porodice otisao u penziju da bi nakon par meseci vec bio u utah.

 

 

inace ako ovaj trejd oko browna propadne, bice zanimljivo ispratiti situaciju u celticsima i da li bi ga trejdovali za nekog drugog ako je vec bio u prici za trejd. memphis :whistling:

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, gggggggg said:

jesi siguran da je ainge u pitanju. slusajuci simmonsa, meni se bas ucinilo da se iznenadio kada je otisao u utah. jos uvek napominje kako je ainge zbog porodice otisao u penziju da bi nakon par meseci vec bio u utah.

 

samo prenosim šta sam čuo u epizodi. a i meni je logično da se zeleni goblini drže zajedno. ko bi bio veći ortak sa simmonsom o denija? beats me

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, gggggggg said:

jesi siguran da je ainge u pitanju. slusajuci simmonsa, meni se bas ucinilo da se iznenadio kada je otisao u utah. jos uvek napominje kako je ainge zbog porodice otisao u penziju da bi nakon par meseci vec bio u utah.

 

 

inace ako ovaj trejd oko browna propadne, bice zanimljivo ispratiti situaciju u celticsima i da li bi ga trejdovali za nekog drugog ako je vec bio u prici za trejd. memphis :whistling:

 

Jel ovo neka ironija gore za Jutu?

 

Posto je 50 puta isticao kako su svi znali da ce zavrsiti u Juti...

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Jel ovo neka ironija gore za Jutu?

 

Posto je 50 puta isticao kako su svi znali da ce zavrsiti u Juti...

 

on je valjda iz utaha, ali se ne secam da je vec tada bilo price da ce tamo zavrsiti. ipak je imao i infarkt ili sta vec par meseci ranije...pa se mislilo da ce stvarno u penziju

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

ubedjen sam da green i durant vide taj susret u vremenu tako da bullsi iz 96e ili 98e znaju samo ono sto se desilo do tada; ne znaju ni nova pravila, nemaju pojma za tendenciju da se sutira sa 10 metara i imaju patike iz 90ih 

a kako ti zamisljas taj potencijalni duel iz razlicitih era?

da bulsi nauce sta je spejsing, a plus i da sutiraju sa 10m+ u visokim procentima?

 

ili da dubsi prestanu da trce bez lopte i krenu da spustaju dole na westa i javalea?

 

imali bi bulsi sansu, ali to je pre svega zbog jednog vanvremenskog igraca

2017 dubsi ih imaju bar dva

ostali su tu manje bitni

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Bice zanimljivo narednih dana pratit ovu situaciju.

7 minutes ago, NikadProtivKaline said:

a kako ti zamisljas taj potencijalni duel iz razlicitih era?

da bulsi nauce sta je spejsing, a plus i da sutiraju sa 10m+ u visokim procentima?

 

ili da dubsi prestanu da trce bez lopte i krenu da spustaju dole na westa i javalea?

 

imali bi bulsi sansu, ali to je pre svega zbog jednog vanvremenskog igraca

2017 dubsi ih imaju bar dva

ostali su tu manje bitni

Nista ne brinem za Warriorse. Imali bi Zazu da sjebe MJ ako bude potrebno

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, gggggggg said:

 

on je valjda iz utaha, ali se ne secam da je vec tada bilo price da ce tamo zavrsiti. ipak je imao i infarkt ili sta vec par meseci ranije...pa se mislilo da ce stvarno u penziju

 

Jeste znalo se, jer mu je taj najbolji drugar/ kum sta god preuzeo Jutu ili usao u vlasnicku strukturu.

 

Simmons je pre nego je otisao u penziju naglasavao da je pitanje kada ce otici tamo, cak i kada je objavio da se ''povlaci'' isla je zajebancija da je pitanje trenutka kada ce otici u Jutu sto se na kraju i desilo.

Link to comment
Share on other sites

Ako se to desi, ja sam takođe aut za ovu regularnu sezonu, samo ću da pratim statse za fantazi.

 

Dok je Irving želeo u LA, Pelinka se zajebavao u glumio maga u trejdovima, sad neka podudla svima redom u pokušaju da uvali Vestbruka. Mogao je dati dva pika, ali su debili hteli Karija, a ne Herisa...

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Horium said:

Lebron da je covek, otisao bi u Sakramento/Nikse i doneo im titulu.

 

Aj da kazemo da bi bilo kul i da se vrati u Klivlend jos jednom i opet uzme titulu.

 

Sve ostalo je prazna spika.

On uzet titulu moze samo kad bi otisao kod Stepha i onda da bude siguran da nece uzet manje titula od Stepha. 

Dobro ajde, moze i kod Jokica i Janisa.

Naravno pricamo o situaciji da Lejkersi ne oretvore Russa u nekog superstara pa da ovaj opet ima brutalan tim, tad bi imao sanse za titulu ali te sanse su manje od 1%. Nek juri poene i statse, to je bilo najbitnije u ove 4 godine neuspjesne saradnje.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Haha, kako ce se Miki sa setom secati Lebron-perioda kad njegova smecarska fransiza bude prikovana za dno konferencije narednih 10 godina posle Kinga... Ista sudbina kao i pre njega, decenija nicega, jer je rec o umisljenim nesposobnim elitistima koji na staru slavu tripuju velicinu. Ako, bicemo tu da ga zajebavamo i mrzimo Lejkerse iz sve snage, cim King digne sidro. Od samog pocetka mrzim tu govnjivu fransizu i njene navijace i dao bih sve pare sto trenutno imam na kartici da ih odmah napusti i zapali bilo gde... Sto kaze moj brat Draki, ucinili smo preveliku zrtvu sto navijamo sve ove godine za ovu bezlicnu kantu od fransize, ultimativni dokaz ljubavi i vernosti prema Kingu.

 

  Come to south beach Draki bro, da zajedno bodrimo Dzimisu, Spolstru, Rajlija i drugare, a ne ove kokainske sminkere polupanih mozgova. 

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Ta'veren said:

Florida>Kalifornija

 

A za fanove iz clanka, pobrinuo se

 

  Hide contents

MV5BMTYzNTU0NDcxMV5BMl5BanBnXkFtZTgwMTIy

 

 

ma da me ne shvatis pogresno, nemam bajno misljenje ni o knicks fanovima; ako su dodole sever braca sa gate 7 ili koji br, zvezdini semenkar fanovi i knicks fanovi su preslikani: lozenje, zavere lige i sudija, prelazni rokovi koji ne pasu realnosti, jedino sto od 2011e krece taj rezultatski raskol inace isti qrac 

 

nego mi je bio smesan delgadov opis posto su majemi pefkohori bas precizno takvi 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Ta'veren said:

Florida>Kalifornija

 

Ako misliš na neke političke faktore, cene nekretnina itd... Ok. Major sports i NCAA, šta znam, tu su negde. Klima i priroda su mi lično ipak više na strani Ca nego Fl...

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, delgado said:

Haha, kako ce se Miki sa setom secati Lebron-perioda kad njegova smecarska fransiza bude prikovana za dno konferencije narednih 10 godina posle Kinga... Ista sudbina kao i pre njega, decenija nicega, jer je rec o umisljenim nesposobnim elitistima koji na staru slavu tripuju velicinu. Ako, bicemo tu da ga zajebavamo i mrzimo Lejkerse iz sve snage, cim King digne sidro. Od samog pocetka mrzim tu govnjivu fransizu i njene navijace i dao bih sve pare sto trenutno imam na kartici da ih odmah napusti i zapali bilo gde... Sto kaze moj brat Draki, ucinili smo preveliku zrtvu sto navijamo sve ove godine za ovu bezlicnu kantu od fransize, ultimativni dokaz ljubavi i vernosti prema Kingu.

 

  Come to south beach Draki bro, da zajedno bodrimo Dzimisu, Spolstru, Rajlija i drugare, a ne ove kokainske sminkere polupanih mozgova. 

Mozes vec ovog trenutka da preletis.

4 sezone, 1 titula, 1 ispadanje u 1 rundi plejofa nakon ulaska u plejof kroz playin i 2 neulaska u plejof a od toga 1 ni kroz playin. Sramno.

 

Igrac koji je igrao sa najvise superstarova, koji je promijenio toliko ekipa i dovodjeno mu je sve sto je trazio jer NE MOZE SAM i opet 4-6 skor. Najveci raspad ikada na najvecoj sceni od nekog superstara. Najneharazmaticniji superstar ikada, pati od toga da bude voljen kao neki superstarovi ali nikada nece biti ni izbliza. Prava primadona koja bi da bude non stop u centru paznje a u stvari placipi... kad ne idu stvari kako treba. Uvijek zrtva.

 

A sto tice Lejkersa, 17 titula. Legende poput Kobija, Magica, Shaqa, Westa, Kareema, Wilta itd. Uvijek bude losih godina ali Lejkersi se vrate. 

 

Bye bye preletacevicu

Edited by Miki28
typo
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...