Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

1 hour ago, Milos 3.14 said:

Znači taman dovoljno godina da si budila ćaleta da ide kod komšije koji švercuje benzin pa ima love za satelitsku da gleda Chicago vs Juta, sve na DSF-u naravno 

 

Samo ću reći da sam sav sport pratila s kevom. 🙃

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

da mislim na osnovu minuta hajlajca iz sporedne letnje lige 🙃

Ali kako je Scotty Jr? Ili je Scottie Jr ili je Scotty, ne može oba?

 

Taj će da završi u NBA EPSU kad počne liga, videćeš, sa sinovima Della, Mychala, Mithcella, Garija (oh wait)...

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, freethrow said:

Ali kako je Scotty Jr? Ili je Scottie Jr ili je Scotty, ne može oba?

 

Taj će da završi u NBA EPSU kad počne liga, videćeš, sa sinovima Della, Mychala, Mithcella, Garija (oh wait)...

On je Pippen Jr😀

Salim se, i Senioru je ime Scotty ali u narodu ostalo Scottie😉 

 

Sti se tice drugog dijela posta, ne moze. Ovaj offseason potpisujemo slavna prezimena. Tu su O'Neal, Pippen, hocemo Bryanta da potpisemo. Vidjecemo sta jos ima dalje. I Kyrie ima slavnog kuma, Rod Striclkanda, ne znam mu za oca dal je bio kosarkas ali i ako nije bio, nema veze, i ovo se racuna.

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Miki28 said:

Kyrie ima slavnog ujaka, Rob Striclkanda, ne znam mu za oca dal je bio kosarkas ali i ako nije bio, nema veze, i ovo se racuna.

 

 

spacer.png

Edited by Marko
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, gggggggg said:

zato sto je raspad. nema vise kvaliteta za startera pa je glupo davati vise para kada slicne igrace mozes naci za minimalac

 

Pa nije maltene igrao godinu dana. Evo nesto malo sto je igrao u Netsima se vidilo da je zardjao ali daleko od toga da gotov.

 

Uopste se ne bih zacudio da sad pokida EP.

 

Navedi mi jednog boljeg back up pg za ispod 3 miliona?

Link to comment
Share on other sites

Evo nekih mojih razmišljanja:

 

CELTICS - izvrsno su se pojačali i ova ekipa ide na titulu. Samo nekako da konzerviraju Brogdona da bude spreman za PO a i Galo će pomoći itekako. Ovo je šampionski roster, pa da vidimo da li Tatum i Brown mogu da imaju sezone kvaliteta prve i druge opcije. Stevens deluje kao bolji operativac nego što je bio trener.

 

NETS - nemam šta da komentarišem dok se ne vidi gde će ovi likovi sa mentalitetom deteta iz predškolskog završiti. KD je jedan od najgenijalnijih igrača koje sam ikad gledao ali je ujedno jedan priličan bezveznjak kao lik. Kyrie je samo glup ko kurac.

 

KNICKS - depresija. Ako misle da će Brunson bilo šta da im pomogne osim eventualno da ispadnu u prvoj rundi PO neka bude. S tim što mislim da neće ni dotle dogurati. Umesto da proglase Barretta za vođu ekipe i kurtališu se bivola i Fourniera, oni dodatno uzimaju loptu iz ruke zmijolikom. Ajde Hartenstein je ok potez kao back up centar. 

 

76ERS - izvrsni potezi Moreya, debeli ipak zna znanje. Melton i Fucker su igrači za play off, a i Harden je pokazao zrelost omogućivši ekipi finansijsku fleksibilnost. Opremljeni su sad za PO borbe a ako bi uspeli još negde da uvale Harrisa to bi bio savršen offseason. Po prvi put da mi se Sixersi dosta sviđaju na papiru.

 

RAPTORS - legende koje će izgleda da ostvare zamisao da im u petorci igraju sve sama krila. Koji će im moj i Porter i Boucher i Thadd Young evo ne znam. Ako se VanVleet negde skrlja nema ništa od njih, odbijam da verujem da mogu da dadnu dovoljno poena bez da nabave još nekog funkcionalnog beka. Scottie Barnes definitivno ide visoko na fantaziju ako ništa.

 

BULLS - korektni potezi u offseason, jači su nego lani s tim što verovatno imaju bekova viška pa ne bi bilo loše neko krilo da pribave. Dramondčina je ipak ozbiljan upgrade za male pare u odnosu na Tristaća i mogu da izvedu neke defanzivne petorke sa njim. Ja i dalje ne verujem da je njihov core dovoljno dobar da ekipu izvede iz prve runde PO ali neka nada postoji.

 

CAVS - ko bi rekao da romantika stanuje u sumornom Klivlendu? Sviđa mi se potez vraćanja Brickeya, taman da ga uigraju za pred PO. Sextona negde da utope obavezno i da nađu ozbiljnijeg igrača na 3 od Okoroa, ne Markkanen nije SF i to ne prolazi. Biće jedna od ekipa koje ću sa uživanjem gledati, baš sam zgotivio trio Garland - Mobley - Allen. 

 

PISTONS - neće biti uspešni ali će rasti, ekipa konačno ima neki koncept, još kad bi imali bolje krilo od Beya. Cunningham - Ivey su must watch, barem dok se potpuno ne raspadnu sredinom sezone.

 

PACERS - meni su oni uprkos svemu jako depresivni. Najviše me zanima kako će izgledati njihovi bekovi, mali Hali, Duarte i ovaj rookey za koga kažu da je dobar igrač. Ipak, previše je ovde šljakera a premalo umetnika.

 

BUCKS - na autopilotu će u PO, pa da vidimo da li tamo Ingles može biti iole koristan. Dobro bi im došao neko živ pored svih Džordž Hilova i Vesli Metjuza, samo ja mislim i da je dobri Joe preminuo.

 

HAWKS - fino su presložili ekipu i sad samo da vidimo da li Trae može/hoće da igra više off the ball. Murray je odličan igrač ali mislim ipak malo precenjen da bi bio druga opcija uspešne ekipe. Collins po svemu sudeći ostaje tako da je to to. Dobra prilika i za Bogdana da u roli šestog čoveka pokaže da li je nindža ili...

 

HORNETS - nekako su potpuno nebitni, imali su momentum ali ove vesti oko debila Bridgesa a i raspitivanja za Kornjaču jasno pokazuju da oni nemaju nikakvu viziju. Ah da, tu je opet i Steve Clifford. Iz blata mediokritetstva nema lakog izlaska.

 

HEAT - aj da vidimo šta će složiti, za njih leto nije gotovo. Zamenu za Fuckera je teško naći, ali se makar možda mogu nadati da će Oladipo biti u nešto boljoj formi.

 

MAGIC - baš simpatična ekipa, imaju dosta nedefinisanog talenta i spolja i unutra pa da vidimo, biće zabavni verovatno. Bancheru ne verujem, ali više me zanima kako će izgledati Isaac i da li će Wagner ostati potencijalni alfa mužjak.

 

WIZARDS - kraljevi osrednjosti ostaju u tom statusu. Samo menjaju ove role plejere ali defanzivno će i dalje biti grozomorni.

 

NUGGETS - ide se all in, ako Murray bude zdrav punokrvni su contender. Ako MPJ bude zdrav i dobar, jedan su od glavnih favorita. Imaju odličan balans odbrane i napada.

 

TWOLVES - najveći WTF potez još od angažovanja Westbricka od strane Lejkersa. Istresli su čitavo bogatstvo za Goberta koji se ne uklapa u ovaj tim sve i da je džaba došao a ne za potpunu pljačku u režiji Aingea. Ni KAT ni Gobert ne mogu da igraju svič odbranu i tu se svako poređenje sa tandemom Mobley - Allen završava. Zaista je teško videti nešto pozitivno u ovom porezu, a taman smo mislili da Minnesota konačno ima pozitivnu putanju.

 

THUNDER - whatever

 

BLAZERS - ojačali su odbranu sa Grantom i Paytonom ali je core i dalje sličan, zapravo mali Simons tek treba da pokaže da je dostojan da zameni McColluma sa kojim takođe nisu išli nigde. Mogu da uđu u PO i ispadnu u prvoj rundi. 

 

JAZZ - konačno rebilding ali sa dosta resursa. Jebiga, njihovo vreme je prošlo. Ne bi me čudilo da Mitchell krene da uzima 25+ šuteva po tekmi.

 

WARRIORS - fina akvizicija je DiVincenzo ako mu je nešto ostalo u nogama. Mislim da ideja treba da im bude da pred PO bar neko od klinaca (najveće nade u Kumingu) bude spreman za big deal, a dotle da se kotrljaju. Zadržali su glavne igrače, jebiga ne možeš baš i sve role plejere. Kerrina je svima podigao cenu.

 

CLIPPERS - osim što nemaju back up centra (ali zato imaju dosta dugačkih krila), nemaju previše rupa na rosteru. Ako Kavajo bude ono što je bio, ne bih se začudio ni da odu do kraja. Nadam se da Wall neće glumiti neku zvezdicu nego da će biti fokusiran isključivo na plejmejking.

 

LAKERS - love u mutnom, a tako će i proći

 

SUNS - nije momenat dok ne vidimo šta će biti sa KD

 

KINGS - legende, prepuni su nekih osrednjih igrača koji bi pomogli svakom timu u pravoj ulozi ali Kingsima teško

 

MAVS - njima zavisi od toga da li će Dinwiddie moći da igra ozbiljnu rolu i da li će Hardaway moći da postiže 15+ uz dobre procente. Wood je ok potez na papiru, Javale baš i ne kontam za te pare al ajde

 

ROCKETS - the name of the game iz tanking. Još Gordona da proslede negde gde bi imao smisla. Ali def imaju svetlu perspektivu, mada sam potpuni antifan Jalen Greena.

 

GRIZZLIES - očajno leto, em su ostali bez Meltona i Slo Moa, em je JJJ opet sjeban. Očekujem njihov pad, možda im je uspeh došao malo prerano i progutao ih je.

 

PELICANS - niko ne priča o ovoj ekipi a mogli bi da budu ofanzivno baš dobri. 

 

SPURS - stiže i taj rebilding konačno. Jebiga, nije Murray za prvo ime franšize, a možda ni za drugo. Mislim da ću Spurse pratiti manje nego ikad, dosta depresivna situacija.

  • Like 14
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Miki28 said:

On je Pippen Jr😀

Salim se, i Senioru je ime Scotty ali u narodu ostalo Scottie😉 

 

Sti se tice drugog dijela posta, ne moze. Ovaj offseason potpisujemo slavna prezimena. Tu su O'Neal, Pippen, hocemo Bryanta da potpisemo. Vidjecemo sta jos ima dalje. I Kyrie ima slavnog kuma, Rod Striclkanda, ne znam mu za oca dal je bio kosarkas ali i ako nije bio, nema veze, i ovo se racuna.

 

ajde još reci i da je ovaj christie koga furate u summer sastavu rođak doug christieja

agro laki čeka andreja stojakovića i ostale naslednike. e to bi bili homegrown talents, drugo koleno

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Chaos Is Me said:

THUNDER - whatever

 

slično mišljenje imamo u teoriji osim za donekle kingse i definitivno thunder;

kao što su mi pistonsi must watch, tako će mi biti i thunderi, makar dok se ne dokaže suprotno:

 

što reče prošlog leta @freethrow, giddey izgleda kao emotivni kli iz 80ih koji će prvi da se navuče na heroin a usput je prilično kreativan dodavač, visok preko 2metra sa šutom koji uopšte nije tako grdan kao što se predviđalo a tokom sezone se i vidno popravljao

SGA za mene ništa lošiji od donovan mitchella npr, koga sad svi grde ali poenta je da je to dobar nba igrač, ne moraju svi da budu najveći. može sam da iskreira, bilo bi lepo da ove sezone bude nastrojeniji za timsku košarku.

lou dort = vesa petrović iz gejmoftronz.

last but not the least, thin towers, holmgren + poku, pod uslovom da je chat ono za šta ga izdaju a da poku u trećoj sezoni dobije taj kontinuitet koji mu nedostaje u dobrim utakmicama i da malko još napreduje u šutu.

 

trener je, rekoh to nebrojeno puta, za mene možda i najveća nova stvar u nba coaching segmentu. ostali su nebitni ali to je i dalje makar dva-tri igrača i jedan trener više nego pistonsi, koje ću takođe rado pratiti.

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@freethrow

 

Quote

The Warriors superstars have been in conversations with Durant. In addition to catching up, the Hall of Fame-bound peers did entertain the idea of a reunion. It was mostly about the stunning nature of it even being possible. The idea of them playing together again had to seem impossible when Durant left in free agency in 2019. It isn’t lost on them how life has contrived an opportunity for them to come full circle. They see it, like everyone else, and talked about it, like everyone else.

This isn’t a case where the Warriors stars are pressing the front office to go acquire Durant. Sources made it clear they are fine defending their title with Wiggins, Poole and the young players they’ve been grooming to win with them. But if the universe somehow sets it up so legends reunite, they’d be open to it.

 

:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Shonewizard said:

Golden State could offer the best package for both sides: Jordan Poole, Andrew Wiggins, Jonathan Kuminga & James Wiseman

 

Verujem da je ovo samo spekulacija i to u formi neki-od ovih igraca. Posto dati svu 4-icu bi bilo ravno ludilu. Vigins i nije sporan, postoji dobra sansa da bi hteo da se naplati, a mladji igraci dolaze.

Ali cak i kad se stavi Vigins + Vajzmen to deluje previse

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Marvin said:

 

Verujem da je ovo samo spekulacija i to u formi neki-od ovih igraca. Posto dati svu 4-icu bi bilo ravno ludilu. Vigins i nije sporan, postoji dobra sansa da bi hteo da se naplati, a mladji igraci dolaze.

Ali cak i kad se stavi Vigins + Vajzmen to deluje previse

Wiggins i Wiseman su previse za Kevin Duranta? Auuu

Jos da procitam da KD ne vrijedi nicemu i full circle 

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Marvin said:

 

Verujem da je ovo samo spekulacija i to u formi neki-od ovih igraca. Posto dati svu 4-icu bi bilo ravno ludilu. Vigins i nije sporan, postoji dobra sansa da bi hteo da se naplati, a mladji igraci dolaze.

Ali cak i kad se stavi Vigins + Vajzmen to deluje previse

 

wiggins ne moze ni biti trejdovan dok je tamo simmons.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Milos 3.14 said:

Plač, moraju tu Netsi neke pikove da daju .... Baš me zanima šta bi bilo fer kompenzacija za KD

Kako je krenulo, previse je i Russell Westbrook😀

4 minutes ago, Dracarys said:

Ne znam onda sta smeraju Netsi, mogu mogu samo Majamijev ili Torontov paket da uzmu. Nije kao da ima puno ol starova koji nisu pod takvom vrstom ekstenzije kao Simons.

Da ukljuce i 3 pai 4ti tim. Pokusavaju sa Mitchellom ali Juta za sada ne zeli da se ukljuci tu. Indijana se pominje sa Turnerom ali mi je to presmijesno, decka trejduju evo 2 godine, pa kako majku mu da se niko ne upeca a sad ce Bruklin?

 

Kao sto sam vec jednom pisao, najbolja moguca opcija za Bruklin jeste AD ali to nema trika da se desi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...