Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

@Ječmendo

Шта мало? Mean madafaka

Феноменална партија Батлера, невјероватан утицај на игру

 

И да... Браун је солидно уништио моментум с паром промашених бацања. 

Не вјерујем овим Селтиксима, не вјерујем им цијеле сезоне. Кретен сам што сам се понадао 

Edited by Big Ticket
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

NBA history:

 

2012 ECF Game 6: Miami wins in Boston to force Game 7.

Lebron James: 45 points, 15 rebounds, 5 assists.

2022 ECF Game 6: Miami wins in Boston to force Game 7.

Jimmy Butler: 47 points, 9 rebounds, 8 assists.

Edited by DameTime
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Rispek za šibanje na IStoku. Mislim da će da bude napeto i neizvesno finale ko god da prođe sa Istoka - ostale su bukvalno jedine dve ekipe koje igraju pravi basket i to 48 minuta. 

 

Fun fact, juče mi stari košarkaški trener od cirka 63 godine ispriča kako gleda NBA i kako ga iritiraju ekipe poput Dalasa i Milvokija, te kako ga jedino GSW podseća na bjutiful gejm SFRJ sa protrčavanjima, pasovima i 5+ dodavanja po meču. To je otprilike poslednja osoba od koje bih to očekivao, obično su matoreksi u fazonu  ne šutiraj sa 8 metara, daj da spuštamo pod koš i da zidamo

 

Juče pisah Uiniju kako bih dao novce da slušam kako Vlade Đurović komentariše utakmice GSW. Eventualno Denda ili Gajić (ukoliko nije umro) da mu budu Kole to my Edin.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, freethrow said:

Fun fact, juče mi stari košarkaški trener od cirka 63 godine ispriča kako gleda NBA i kako ga iritiraju ekipe poput Dalasa i Milvokija, te kako ga jedino GSW podseća na bjutiful gejm SFRJ sa protrčavanjima, pasovima i 5+ dodavanja po meču. To je otprilike poslednja osoba od koje bih to očekivao, obično su matoreksi u fazonu  ne šutiraj sa 8 metara, daj da spuštamo pod koš i da zidamo

 

a dobro, SKT* je, ono malo što sam čuo od njega, izuzetno ozbiljan lik kada se razmišlja ili priča o košarci;

onih par lajni nakon poraza od italijana u kvalifikacijama u bgdu jasno govore a) šta čovek ceni i b)da je no bullshit guy

 

druga je stvar što dallas sa ovakvom pomoćnom posadom & milvoki sa ovakvom prvom zvezdom, verovatno samo ovako mogu i da igraju.

nije to omiljeni izbor, nego najbolji mogući.

 

*stari košarkaški trener

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...