Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

56 minutes ago, Horium said:

Ispade LaVine govedance, ispolomi se FO Cikaga da naprave plej of ekipu, i to vrv sasvim solidnu when healthy, a on odmah oce da pali.

 

izgleda tako, ali da sam na njihovom mestu bio bih presrecan ako bi on otisao i za uzvrat jos dobio neke pikove.

 

nije igrac da bude glavni u ekipi a sa parama koje bi dobio od chicaga tesko da bi se doveli bolji od njega. a ne treba zaboraviti i sto je vec kidao acl jednom i evo ima problema opet sa kolenima i verovatno ce pod noz i ovog leta. atletika i sut su mu najjaca oruzja. sa ovim silnim povredama ostaje samo sut koji ne vredi 35+ miliona.

 

 

btw, proslog leta je potpisao za klutch, ako je neko sumnjao.

Edited by gggggggg
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jedva čekam noćašnju, siguran sam, prelepoticu od utakmice. 

Teško je prognozirati u ovoj seriji, ali sam gotovo siguran da Boston ne može u ovoj utakmici da ponovi onaj "suffocating defence" iz prethodne, uostalom, Majami igra na svom terenu i priželjkuje osvetu. Šanse za pobedu, ako ne igra RW3, 55:45 za Hit, ako igraju i TL i Smart, 50:50. 

Link to comment
Share on other sites

Ispade LaVine govedance, ispolomi se FO Cikaga da naprave plej of ekipu, i to vrv sasvim solidnu when healthy, a on odmah oce da pali.
Ovo je sve Klutch priča da se pritisak napravi na Chicago.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, displejnejm said:

Jedva čekam noćašnju, siguran sam, prelepoticu od utakmice

Teško je prognozirati u ovoj seriji, ali sam gotovo siguran da Boston ne može u ovoj utakmici da ponovi onaj "suffocating defence" iz prethodne, uostalom, Majami igra na svom terenu i priželjkuje osvetu. Šanse za pobedu, ako ne igra RW3, 55:45 za Hit, ako igraju i TL i Smart, 50:50. 

 

Pogurao si me da ostanem budan. :default_coffee:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Horium said:

Pa sta zele da postignu time? Koliko znam, Sikagou bi ponudio max iovako ionako.

Vjerovatno su neki detalji oko tog ugovora u pitanju pa se ovakve stvari rade da se taj "leverage" kreira. Injury protection za broj utakmica neke garancije, trade kicker, 4 ili 5 godina, dal ce biti 4 i PO ili bez ikakvih opcija a mozda i ne zele da mu daju full max iako nemaju kome boljem to dati.

Link to comment
Share on other sites

Ako ćemo tako, i Tejtum je povređen, evo javiše, pre sat vremena da će biti dostupan za igru. Smart i TL isto okrnjeni, plus rest Horforda u game 1. Što bi rekao Brogdon, povrede čine plej of, sve je to deo igre!

 

Slažem se

 

Edited by Dracarys
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Igrači koji su me najviše pozitivno iznenadili u plej ofu u odnosu na njihovo dotadašnje prikazano izdanje

 

First team

 

PG: Branson

SG: Bejn

SF: Edvards 

PF: Grent Vilijams

😄 Timelord

 

Second team

 

PG: Brus Braun

SG: Pul

SF: Skoti Barns

PF: Brendon Klark

😄 Luni

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

Tatum i Brown za sad zajedno 3-15 iz igre i 6 izgubljenih lopti. Džaba ostali ako će njih dvojica ovako da se raspadaju.

A opet Boston gubi samo 4 razlike koliko se ta 2 raspadaju.Dovoljno je samo da se 1 pojavi i odmah krece dar mar.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...