Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Pa Dzimi je u godinama kad zna sta zeli i kako da raspodeli snagu. Definitivno mu nije bilo potrebno da forsira u reg delu licnu statistiku. On i sad to ne cini, on zeli veliko finale i za sada vodi Majami na najbolji moguci nacin.

Bice pvo duga serija, Tejtum sa druge strane se pita. Uglavnom prizeljkivao sam na istoku ovaj dvoboj, na zapadu sam promasio, ali eto srce je na istocnoj strani sada do kraja.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo nije loša kompilacija onoga što se od GSW viđalo tokom godine kada je 1-2-2 u pitanju, iako je stara. Krajem sezone, koliko sam gledao (a nije baš neki ogroman uzorak), nije toliko igrana. Meni deluje kao stvorena odbrana za Luku i mornare.

 

Spoiler

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Malkolm Brogdon said:

Zar ne rece da Majami treba da bude srecan ako uzme jednu, o kakvom odustajanju sad pricas?

 

Lazna zvijezda Batler skromnih 41-9-5-4-3

Lako ti je sad kurčiti se kad sam tu prognozu dao kada nije bilo reči o autu Horforda i Smarta do 3 sata pred utakmicu.

 

Inače, Hitlije su pravi srećnici, prvo im ne igra Embid prve dve i ostatak serije igra povređen i sada ovi pehovi Bostona.

 

Što se tiče Laurija, kako igra, bolje da ne igra, duplo korisniji je Vinsent.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dracarys said:

Lako ti je sad kurčiti se kad sam tu prognozu dao kada nije bilo reči o autu Horforda i Smarta do 3 sata pred utakmicu.

 

Inače, Hitlije su pravi srećnici, prvo im ne igra Embid prve dve i ostatak serije igra povređen i sada ovi pehovi Bostona.

 

Što se tiče Laurija, kako igra, bolje da ne igra, duplo korisniji je Vinsent.

Neka, vratice se i njih dvojica da dobiju po njusci.

 

Pa i debeli je igrao sranje zato sto je povredjen, kao zdrav je i u ovoj fazi karijere izuzetno koristan igrac. Pritom je i Boston imao srece izostankom Midltona, to je sastavni deo plejofa.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, uini said:

 

jel' imaš neku želju ya no.2 pick?

Mislim da je nerealno, ali moja zelja je Jabari Smith sa Auburna. Oklahomi svakako fali centra i mase, a ovaj decko ima uz to i bas meku ruku i odlican skillset za svoju visinu.

Ako ne on, onda bih isao sa Bancherom sa Dukea iako je Holmgren favorit prema nekim mock draftovima. Jednostavno ne volim te previsoke kosarkase koji su premrsavi, imam utisak da je to u NBA prevazidjeno iako znam da ce mnogo toga drugog ponuditi. S druge strane, Bonchero mi je neka mladja verzija Ibake npr. Odlicna kontrola lopte za svoju poziciju, fin sut, moze da iskreira i za sebe i za ekipu.

Edited by mind.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, mind. said:

 iako je Holmgren favorit prema nekim mock draftovima. Jednostavno ne volim te previsoke kosarkase koji su premrsavi, imam utisak da je to u NBA prevazidjeno iako znam da ce mnogo toga drugog ponuditi. 

 

ne znam oko prevaziđenosti ali porzingis je dobar podsetnik koliko je teško ostati čitav kada si tih dimenzija.

šta misliš, jel' ima poku neku značajniju budućnost u thundersima? meni si dopalo ono što sam video u poslednjoj četvrtini sezone.

kao da mu je šut za nijansu stabilniji

 

edit

što se knicksa tiče, pogledao sam tek nekolicinu likova koji su borderline oko 11e pozicije;

ne verujem da će (kevin) keegan murray dočekati knickse ali on mi se trenutno najviše svidža

 

 

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bila dobra tekma dok nije Majami (zasluzeno) prelomio. Videla se posledica tanje rotacije i zamora kod Seltiksa, cak ne toliko njihovim ne zalaganjem na terenu koliko u nedostatku koncentracije Bostona.

 

Robert Vilijams odigrao lavovski.

 

Majami zajeban kao kratko cebe, rade opasan posao sa rosterom koji nije toliko impresivan na papiru al zato zeznut kao wc na pumpi.

 

Edited by Horium
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, uini said:

 

ne znam oko prevaziđenosti ali porzingis je dobar podsetnik koliko je teško ostati čitav kada si tih dimenzija.

šta misliš, jel' ima poku neku značajniju budućnost u thundersima? meni si dopalo ono što sam video u poslednjoj četvrtini sezone.

kao da mu je šut za nijansu stabilniji

 

edit

što se knicksa tiče, pogledao sam tek nekolicinu likova koji su borderline oko 11e pozicije;

ne verujem da će (kevin) keegan murray dočekati knickse ali on mi se trenutno najviše svidža

 

 

Ima i do toga naravno, s tim da je kod Holmgrena situacija jos alarmantnija jer na 213cm ima svega 88kg sto je bas bas malo.

Gledam bas, prognoziraju ga za 6. pika, mada iskreno ne verujem da ce ga Pacersi uzimati jer imaju Haliburtona-Hielda-Brogdona-Duartea tako da im jos jedan backcourt igrac ne treba. Niksima treba jedan dobar, fransizni plejmejker, ali to na ovom draftu tesko da ce naci, toliko je los draft sto se tice backcourta da su u svim predvidjanjima top 3 pika zagarantovana za visoke igrace.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mind. said:

 Niksima treba jedan dobar, fransizni plejmejker

 

pa to na draftu kada biraš u top 2-3 pika ali ja bih komotno ušao u sezonu sa quickleyjem kao starterom, deuce mcbrideom kao rezervom i roseom kao odgovornim senior vozačem ako se ova dvojica napiju. mislim da je za knickse to najpametnije, s'obzirom da neće dalje od prve runde u najboljem slučaju.

 

bolje nego da jure razne brunsone za debele pare

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, freethrow said:

Brunson mi deluje kao endemska biljčica. No disrespec.

 

ja mislim da je on vrlo fajn pleja ali ne mislim da je rešenje za knickse da mu daju shitload of novaca na razvaljen roster i očekuju nešto posebno osim trpkanja statsa. 

bolje immanuel quickleyju dati starting job a deuceu backup od 18mins. kompatibilni su i sve. tu je ružo da malko pripomogne kad zatreba.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jbg Gago, to ti je nova nba (i plejof posebno) realnost

Ko izgura do kraja sa onim sto ima prvak je, pa makar ostao bez igraca na tekmu, dve, seriju ili do kraja, nazalost

 

 Ne secam se da sam ikad gledao mec sa ovoliko fantasticnih rampi na obe strane. Definitivno omiljena mi je Dzimijeva na Tejtumu kada je sutnuo trojku iz kornera, koliko je samo skocio. I naravno AdebaYo je zalepio wedgy Brownu nakon sto ga je ovaj prosao na prodoru. Odlicna je bila i Nejsmitova kada je skinuo sa kucanja Caleba, a i Tajs je imao svoje momente, i naravno micka zver Timelord. Odbrane su bile vrhunske i bez obzira na to palo je prilicno poena, sto samo govori o kvalitetu ovih ekipa. 

 

Boston je dobio jake partije od Pricija i TLorda, u situaciji kad su izostali Horf i Smart. Kako je lepo Tatum izujedan u 3Q, milina za gledati. Majami ozbiljno kaznjava neozbiljna i preduga driblanja tako da Smart moze u ovoj seriji biti i tempirana bomba ako bude previse izlazio iz opanaka.. Kada se zapali Max Strus i pocne da poteze ove dalekometne rakete, Majami obicno prelama meceve. Bilo je predivnih poteza sinoc, izdvojio bih jos Vincentov reverse layup, Calebovo kucanje u kontri, Batlerovo resavanje Tatuma na postu pri kraju, kao i Gejbovu Poole-like trojku sa parkinga... Ko je gledao Majami u regularnoj, zna da je Gejb strasan defanzivac, da moze da udje u suterske serije i da je zahvalan sistemski igrac. Svakako nam fali i Lauri, red je da zasluzi na terenu jos 1 titulu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Danas mi je jos gore nego u ponedeljak. Totalno sam devastiran, prazan... Lowest point sto se tice mog suns fandoma, by far...

 

Zlobnici bi rekli da ti je drago.

 

Nisi hteo ni da pohvalis kada je posle nadljudskih napora savladano jato pelikana 😁

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...