Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

2 hours ago, Dracarys said:

Pojma nemam cemu je bio onaj faul, citav mec su pustili da jedni drugima oci kopaju i onda ovakav faul u poslednjem minutu. Moze se reci da su sudije mnoogo pogurale Memfis pri izjednacenju u seriji sa ovim faulom.

 

Sto se tice Morenta, pa nije imao ko da ga cuva, Kari-Pul-Tompson to ne mogu, Vigins je previsok za njega i ispada cesto. Jedini koji ga je stavio u dzep je Geri Pejton u proslom mecu u drugom poluvremenu, ali njega je Bruks polomio, ocekujem da je aut za seriju.

 

Skot je unistio igraca  

 

 

 

Fuj, sad će Grin do kraja serije da čupa, vuče i kopa, samo da ne ugrize nekog. 

 

Svakako nisam očekivala metlu ovde i još uvek mislim da GSW dobija seriju, kao i u slučaju Milvokija najbitnije je da su uzeli jedan brejk i sada treba braniti homecourt. A njih je jako teško dobiti kod kuće. 

Link to comment
Share on other sites

Au jbt, dok je Drejmond nabijao prst u oko Jokiću i ostale gluposti, bilo je sve ok i bezazleno, sada dabogda pocrkali ovi...

 

 

 

 

A meni je gereralno ovo retardirano suđenje. Cele godine laganica, onda od plejofa drugi sport kolika se tuča pušta. Kakvo veštačko nabijanje tenzije i izazivanje tuče na terenu. Polako ali sigurno počinju da gube konce.

Edited by realno *w
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, realno *w said:

Au jbt, dok je Drejmond nabijao prst u oko Jokiću i ostale gluposti, bilo je sve ok i bezazleno, sada dabogda pocrkali ovi...

I to sto kazes, ustvari se GP-u osusila ruka od prsentca koji je zabio Sremusu...

 

Edit:Trebali su da se zadrze na ocima 😂

Edited by LordOfTerror
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

A jebiga, Drejmondovo oko nisam pomenuo, kao što ni tokom sezone nisam pominjao takve stvari. Eventualno Grayson - Caruso i ovo. Mislim, ok, meni su to totalno različite stvari, ali dobro, svako ima neku svoju skalu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stvarno je Drejmond najbitniji igrač GSW. Bez njega ne deluju kao šampionski tim, čak i kad nekako dobiju utakmicu. Dža je bog košarke. Neverovatno koliko su na papiru jači Voriorsi, čak i bez Grina, i koliko se to ne vidi na terenu kada ne igra Drejmond. I dalje mi deluje da će serija biti završena 4:2, osim ako se Dža ne pretvori u Majkl Džordana u većini utakmica. Takođe, ako Grin bude odsustvovao više utakmica, Memfis ima neke male šanse. 

Boston je pokazao da može da parira Janisu & co. Ipak, neće moći ovaj procenat šuta da ponove tako lako. Cenim da Milvoki prolazi u 7 ili 6 utakmica. 

Inače, navijam za Kelte i Grizlije (Kelti više jer su underdogs - volim i Jelene, Grizliji zbog Dža), pa se nadam da ce moje prognoze pasti u vodu.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, realno *w said:

Au jbt, dok je Drejmond nabijao prst u oko Jokiću i ostale gluposti, bilo je sve ok i bezazleno, sada dabogda pocrkali ovi...

 

 

 

 

A meni je gereralno ovo retardirano suđenje. Cele godine laganica, onda od plejofa drugi sport kolika se tuča pušta. Kakvo veštačko nabijanje tenzije i izazivanje tuče na terenu. Polako ali sigurno počinju da gube konce.

 

Nije ok ni jedno ni drugo. Mada, nabijanje prsta u oko se može tumačiti kao izazov, u prenesenom značenju. Ne mogu bacati rukavicu u lice tokom meča pa prst u oko radi posao. Šalu na stranu, mislim da treba pustiti grublju igru ali da sudije kao po običaju to rade kad neka ekipa može da izjednači rezultat i sl, pa je sudjenje neujednačeno. 

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

Grin je alfa govedo, i sve batine koje primi su zasluzene i tu nema mesta prici as far as I am concerned. Ko od maca zivi od maca i strada. 

 

Ali onaj pokusaj ubistva, ili makar sakacenja, Geri Pejtona je jeziv. I nedopustiv. Ultimativno, i krajnje glup. Ne znam sta je Bruksu bilo u glavi.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, DameTime said:

 

Nije ok ni jedno ni drugo. Mada, nabijanje prsta u oko se može tumačiti kao izazov, u prenesenom značenju. Ne mogu bacati rukavicu u lice tokom meča pa prst u oko radi posao. Šalu na stranu, mislim da treba pustiti grublju igru ali da sudije kao po običaju to rade kad neka ekipa može da izjednači rezultat i sl, pa je sudjenje neujednačeno. 

 

Pridružuješ se klubu relativizatora. Ok je prst u oko, možeš misliti, ako ti iskopa oko, imaš drugo...

 

Naravno da nije ok nijedno ni drugo. Idiotizam teški.

Link to comment
Share on other sites

Ubeđen sam da će Bruks dobiti barem jedan meč suspenzije, ovo ne sme da prođe nekažnjeno.

 

Van ovih gluposti na meču GSW-MEM, baš zanimljiva utakmica, GSW koji ciglari kao nikada, ali su u egalu celu utakmicu. Memfis mora da pronađe još nešto u napadu, neće moći Morent uvek 47 poena i neće GSW ovako ciglariti.

 

Dobar odgovor Bostona, i to bez Smarta. Mislim da nas tu čeka 7 mečeva.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, realno *w said:

 

Pridružuješ se klubu relativizatora. Ok je prst u oko, možeš misliti, ako ti iskopa oko, imaš drugo...

 

Naravno da nije ok nijedno ni drugo. Idiotizam teški.

 

Gde sam ja napisala da je ok prst u oko? Napisala sam da ni jedna ni druga situacija nije u redu. 

Link to comment
Share on other sites

Vraćam se na priču i zaista nema veze što je GSW u pitanju, identičnu reakciju sam imao kada su Allen i Portis izvodili svoje radove u regularnoj sezoni. Jednostavno mi nije isto udaranje sekirica i šamaranje i laktovi u usta i sve to sa jedne strane, i udaranje igrača u glavu dok je sa obe noge u vazduhu. Uostalom, provuci Greena kroz blokove, nabij mu šaku u oko ako treba, nema problema. Ovako, treba sada da čekam da neko izbaci Morentu noge dok ide na kucanje ali tako da padne na glavu ili da neko Kleja nabije sa strane braća Moris style na operisanu nogu? Jebeš takav basket.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Veći je odbrambeno gubitak Brooks za Grizlije nego Pejton.Ako budu dve tekme to je kraj 

Ja je Jordan bez 20+kg, 10+ cm , za omladinu koja nije gledala i misli da se ne bi snašao + šut sa poludistance.

Naravno da navijam za Karija, imam taj sentiment ka fizički inferiornim igračima

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je ono Drejmondovo povlacenje gore nego ovo srecom manje su bile posledice. Bruks se samo zaleteo kao mulac, glup faul ali ne bih rekao da je tui bilo neke namere.

 

Sa druge strane, Jah postao prvi beli meda lige, pomalo vec degutantno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Milos 3.14 said:

Veći je odbrambeno gubitak Brooks za Grizlije nego Pejton.Ako budu dve tekme to je kraj 

Ja je Jordan bez 20+kg, 10+ cm , za omladinu koja nije gledala i misli da se ne bi snašao + šut sa poludistance.

Naravno da navijam za Karija, imam taj sentiment ka fizički inferiornim igračima

Odbrambeno da.

 

Napadacki ovo sto je pruzio Zaire Williams Rocksteady ne moze ni iz 25 suteva...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Marvin said:

Meni je ono Drejmondovo povlacenje gore nego ovo srecom manje su bile posledice. Bruks se samo zaleteo kao mulac, glup faul ali ne bih rekao da je tui bilo neke namere.

 

Sa druge strane, Jah postao prvi beli meda lige, pomalo vec degutantno.

 

Misliš onaj 3 u 1: udarac u glavu, pa sekirica po rukama, pa onda povlačenje za dres!?

 

E, ali to znači da može da mu se vrati samo isto tako, ne može neka druga vrsta faula... 🙄

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim na to, nego nisam hteo da ulazim u diskusije oko prsta u oko, samo sam poredio sa ovim od sinoc

 

edit: naravno da je svaki kontakt sa igracem u vazduhu potencijalno problematican, tako sam i ja zaradio prvu ozbiljniju povredu. Ali to je prosto name of the game, ne mozemo se sad zgrazavati na svaki pokusaj banane u kontri.

Edited by Marvin
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, LordOfTerror said:

Odbrambeno da.

 

Napadacki ovo sto je pruzio Zaire Williams Rocksteady ne moze ni iz 25 suteva...

Menjaju ga Zaire i Melton, obojica interesantni igrači ( baš je lepo popunjen Memfis ) ali defanzivno, na perimetru Brooks im mnogo znači.

Link to comment
Share on other sites

To što je Draymond najveći smećar u ligi uz Allena i slične, ne znači da ovo Brooksovo ne treba da bude kažnjeno sa nekoliko mečeva hlađenja. 

 

U ostalim vestima, imali smo prilike da vidimo u prva 2 meča kakve amplitude može da ima Jaylen Brown, u prvom meču kriminalan, u drugom odigrao kao legit superstar.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...