Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

11 hours ago, gggggggg said:

sunsi su toliko dominantni da ce na kraju biti debakl ako ne osvoje titulu.

 

prava steta sto leonard i george nece biti spremni za playoff. bio bi to spektakl od serije.

 

Procitao sam da je PG krenuo da trenira, nadam se da ce biti spreman do plej-ofa. Da se sastane sa Lejkersima u plej-inu i bar malo se osveti LeBronu za sve dosadasnje PO duele, bas bih voleo to da vidim.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Manu said:

 

Procitao sam da je PG krenuo da trenira, nadam se da ce biti spreman do plej-ofa. Da se sastane sa Lejkersima u plej-inu i bar malo se osveti LeBronu za sve dosadasnje PO duele, bas bih voleo to da vidim.

 

poeni u play-inu se ne racunaju u all-time poene, tako da se james nece cimati. :default_coffee:

a i ego mu je dovoljno velik da ne dozvoli sebi jos jednu metlu na cv-u.

Link to comment
Share on other sites

Heat je vodio celu utakmicu i pred 4/4 +15 a zapoceli su i sa +17 i onda ih je NY izbombardovao trojkama i napravio massive preokret

Quickley pre svega, 16 poena u 4oj i sada je NY na pragu pobede. Treca tekma za redom tezak raspad Heata, obara se forma

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, stoudemire said:

 

druze, malo si naporan s tim cinizmom.

 

samo sam postavio morantov tvit, mislim da je njegovo misljenje legitimno i zanimljivo, a ti si mogao da ga preskocis slobodno.

 

druze, ne zaseda ovde krizni stab za plejof. ja volim da se zavitlavam, cesto i glupo ali to je moj djir. 

 

i ti takodje mozes da preskocis moju opasku a i ne moras. 

 

ne treba bog zna kako ozbiljno shvatati sve ovo. 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, delgado said:

Heat je vodio celu utakmicu i pred 4/4 +15 a zapoceli su i sa +17 i onda ih je NY izbombardovao trojkama i napravio massive preokret

Quickley pre svega, 16 poena u 4oj i sada je NY na pragu pobede. Treca tekma za redom tezak raspad Heata, obara se forma

 

 

 

 

knicks FO potcenjuje svoju omladinu vec drugu sezonu. 

Spoiler

 

The New York Knicks hadn’t won in Miami in forever. The Heat are too skilled, too crafty, too well-coached. And when the starters fell behind by 17 in the third quarter, it seemed like just another wasted trip to South Beach.

But then a funny thing happened. Nobody told the younger Knicks that they are supposed to roll over for the East’s No. 1 seed. The group of Immanuel Quickley, Miles McBride, Quentin Grimes and Jericho Sims (with help from Uncle Taj Gibson) brought the Knicks allll the way back in the fourth quarter. RJ Barrett, who had a rough shooting night (5-17, 18 points), came back into a game, but like a true leader, he took a backseat to IQ, who scorched the Heat for 20 points in the fourth quarter. IQ and RJ hit the free throws to keep the Heat at bay late, holding on an inspiring 111-103 win.

 

 

umesto da su pustili mlade da cepaju, oni potpisuju randlea, kembu, fourniera (koji je btw prestigao john starksa po broju trica u jednoj sezoni.  sto govori i koliko je starks prangijao kada vecina nije) 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nije lako ni navijacima Sansa, jer za razliku od proslog plej ofa, Sansi ulaze sa velikim pritiskom favorita. 

 

Ejton je ostvario veliki napredak, samo sto se to jos donekle i ne vidi, a videce se u plej ofu, pre svega na napadackoj strani. Moze se reci da je Ejton presisao Gobera debelo i da se nemaju sanse vise uporedjivati. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dracarys said:

Nije lako ni navijacima Sansa, jer za razliku od proslog plej ofa, Sansi ulaze sa velikim pritiskom favorita. 

 

Ejton je ostvario veliki napredak, samo sto se to jos donekle i ne vidi, a videce se u plej ofu, pre svega na napadackoj strani. Moze se reci da je Ejton presisao Gobera debelo i da se nemaju sanse vise uporedjivati. 

fascinantna je količina zabave i užitka s kojom ovi momci igraju i pristupaju utakmicama nevezano za protivnika. od startera pa do onog zadnjeg pozicioniranog na klupi. dovoljno je samo uočiti njihovo ponašanje na klupi tijekom meča pa nebitno tko je u datom trenutku na terenu a tko na klupi. neprestano međusobno bodrenje, tapšanje , zarazni osmijesi. milina za vidjeti. evo konkretno jučer u Denveru , koji je BTW vrvio od navijača Sunsa, gdje je i sam Booker rekao da nikad do sad na gostovanju nije vidio toliko puno njihovih navijača i koji su u samoj završnici toliko glasno  skandirali mu MVP,MVP prilikom izvođenja slobodnih da se je to jasno čulo u samom prijenosu. tu recimo Monty i Book izvode chest -bumpere pa se grle. neizostavni su i high-five Montyja i CP3. to je ono šte mene posebno veseli. Monty njima dođe kao otac koje bi svako dijete poželilo imati. to je kultura koju je ovaj tim stvorio unutar i oko sebe o kojemu svi sad bruje. Što se tiče komparacije DA i Gobera, ofanzivno gledajući tu nemam nikakve dileme tko je bolji. mislim da defanzivno još uvijek DA nema taj impact kao Gober za svoj tim u fazi obrane. možda se i varam. ali svakako taj gap je sve manji. Sunsima bi vjerovatno više odgovarala pozicija underdoga međutim svojim igrama i rezultatima su se svrstali u ulogu prvog favorita i ne da bi to oni svjesno htjeli nametnuli breme istog. od njih se najmanje očekuje  ponovno osvajanje zapadne konferencije. 

Edited by bodo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, bodo said:

fascinantna je količina zabave i užitka s kojom ovi momci igraju i pristupaju utakmicama nevezano za protivnika. od startera pa do onog zadnjeg pozicioniranog na klupi. dovoljno je samo uočiti njihovo ponašanje na klupi tijekom meča pa nebitno tko je u datom trenutku na terenu a tko na klupi. neprestano međusobno bodrenje, tapšanje , zarazni osmijesi. milina za vidjeti. evo konkretno jučer u Denveru , koji je BTW vrvio od navijača Sunsa, gdje je i sam Booker rekao da nikad do sad na gostovanju nije vidio toliko puno njihovih navijača i koji su u samoj završnici toliko glasno  skandirali mu MVP,MVP prilikom izvođenja slobodnih da se je to jasno čulo u samom prijenosu. tu recimo Monty i Book izvode chest -bumpere pa se grle. neizostavni su i high-five Montyja i CP3. to je ono šte mene posebno veseli. Monty njima dođe kao otac koje bi svako dijete poželilo imati. to je kultura koju je ovaj tim stvorio unutar i oko sebe o kojemu svi sad bruje. Što se tiče komparacije DA i Gobera, ofanzivno gledajući tu nemam nikakve dileme tko je bolji. mislim da defanzivno još uvijek DA nema taj impact kao Gober za svoj tim u fazi obrane. možda se i varam. ali svakako taj gap je sve manji. Sunsima bi vjerovatno više odgovarala pozicija underdoga međutim svojim igrama i rezultatima su se svrstali u ulogu prvog favorita i ne da bi to oni svjesno htjeli nametnuli breme istog. od njih se najmanje očekuje  ponovno osvajanje zapadne konferencije. 

 

Nista dok ne dodjete do ovog nivoa secret handshakesa 😛 

 

 

 

moj licno omiljeni imaginary joint

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, Jokić igra i PF, koliko je puta samo igrao sa Plamlijem u postavi ili kod Sala :evil:

 

Meni lično je danas glupo određivati igrače prema poziciji, jer recimo CP3 i Irving se vode kao PG, a u suštini je CP3 dosta sličniji Jokiću.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Luchifer89 said:
17 minutes ago, Miki28 said:
 

Jel mogu i mvp nagradu da podele?

Do sad se nikad nije desilo a znajuci koliko je bilo slicnih primjera kao Jokic i Embiid, nece ni ove godine.

Mogao bi malo Jokic da nabije statse u preostalim utakmicama, dosta povoljan raspored.

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...