Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

bullsima neverujem nista. a komotno mogu videti da heat opet bude neki sesti u konferenciji, i da sa 75%  snage odigraju reg sezonu. 

 

samo kazem, ako su knicksi prosle sezone mogli biti cetvrti ne vidim zasto ovi pacersi ne bi mogli ponoviti taj 'uspeh'.

 

atlanta je po meni treca najbolja ekipa na istoku ako racunamo da simmons vise nece zaigrati za sixerse.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, gggggggg said:

 

samo kazem, ako su knicksi prosle sezone mogli biti cetvrti ne vidim zasto ovi pacersi ne bi mogli ponoviti taj 'uspeh'.

 

naravno da mogu, samo što mi izgleda highly unlikely jer je konferencija ove sezone značajno jača, imho.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, gggggggg said:

 

meni se cini da ovo kazemo za istok na pocetku svake sezone i onda do kraja se ispostavi da ipak nije bilo tako.

 

vreme će pokazati ali mislim da niko ne spori da istok ima dve najjače ekipe u ligi a zatim 3-4 ekipe koje su egal sa 3-4 ekipe na zapadu minus lejkersi koji su u banani. nije ni bitno da li su bolji od zapada, kao što sam ja ubeđen da jesu, već da je kvalitet veći nego onomad (a kvalitet je rastao i prošle godine u odnosu na prethodne). 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Istok je mnogo jači nego prošle sezone kada se gleda u broju kvalitetnih timova. Samo  su Toronto i Orlando oslabili, ali oni na kraju nisu ni ušli u plej of. Čikago je postao mnogo jak i mislim da će oni biti u TOP6 i sigurno ispred Indijane. Klivlend se pojačao Rubijom, Moblijem i Markanenom, plus Alen će sada da pegla celu sezonu. Boston je dobio kompaktniju ekipu za razliku od prošle sezone i nemaju više problema pod košem. Za mene su oni jači od prošle sezone. Niksi su dodali Vokera i Furnijea, plus se vratio Robinson. Majami se mnooogo pojačao. Lauri je malo bolji od Dragića, došli su Taker, Markif Moris i Hiro je u neverovatnoj formi, prošle sezone je bio nedovoljno spreman. Vašington sada ima dosta igrača koji su korisni, plus dobiše istu Indijanu bez Bila.

 

Mislim da ako se Indijani ne vrate uskoro Levert i Voren da će tek za plej in grčevito da se bore. Nema lakih ekipa. Može se reći da po prvi put nakon toliko sezona, zapad i ne deluje jači od istoka.

 

Edited by Dracarys
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, sasa965 said:

@DameTIme

Gledajući pozicije 1 , 4 i 5 fale im kilogrami , naročito za plej-of.

Regularna sezona im je sigurna.

Samo biće problema kad krene krljanje.

Sa ostalim se slažem.Opasna su ekipa.

Uzgred , mislim da je Luka sanjao broj 10.

 

Bez brige, pusti snagu i kilograme, Kapela navežbao bacanja 😆 U isto vreme su najjači i najslabiji na pleju, no the perks of having Trae Young. Iskidaće oni i ovu sezonu. 

 

11 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Evo vam 30 razlike od 1 Portlanda. Pa vi analizirajte predsezonske tekme kojepizdematerine... Sjeba nas ovaj ridji pas prokleti....

 

Ogrejalo sunce i u Portlandu, hvala vam!

Edited by DameTIme
Link to comment
Share on other sites

Dacu sve od sebe da izdrzim da pogledam malo Lakers-Memfis, posto ne radem sutri. 

Za sada je stanje u ekipi ocekivano katastrofalno --> stoka razlike za Finix vec u 3oj, Davis i Dwightello oce se pobiu...

Rondo decko stvarno za posmatranje za onaj potez, a imbecili od osoblja odlucuju da covek koji je samo sklonio ruku ovog mentola biva izbacen iz hale. Ne mogu da verujem ! 

Lose vece i za Kornjacu, ostao je kratak asist do tripldabla. 

 

Ocekivano je bilo da odbrana pukne odlaskom svih ovih jako dobrih defanzivaca na bekovskim pozicijama, to ce biti najveci problem tokom sezone igrati je iole pristojno. Bez obzira koliko su overall kvalitetni, fale prilicno svi ovi povredjeni - Nunn, THT, Ariza, Ellington... Trenutno startujemo sa 2 igraca manje u vidu Bazemora i Jordana, nadam se da ce uskoro Bradley i Howard startovati/igrati vise/brze/jace/bolje

 

Pozitivno je jedino to sto su James i Melo suterski dobro usli u sezonu

Edited by delgado
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...