Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

2 minutes ago, Ta'veren said:

 

Postoji razlika izmedju javnih licnosti i obicnog coveka. Kajri donosi novac i neces antivaksera da promovises.

 

Ko god da se ne vakcinise, trebas ga za nesto zakinuti.

 

To se baš kosi sa načelima slobode i demokratije koje promovišu Amerikanci.

Netipično za njih 😂😂😂

 

U svakom slučaju je tragikomično da Kajri sedi bez maske i gleda utakmicu.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, propolis said:

 

Kyrie je jasno izrazio svoj stav i ja ga poštujem.

 

Većina ljudi na svetu se nije vakcinisala pa mi nije baš jasno kome treba da bude uzor(reklama) pa mi to baš nije jasno,ali u svakom slučaju to je druga tema i nije za ovaj pdf.

 

 

 

 

 

Kajri je izrazio svoj stav ali su i nadležni izrazili svoj stav - ne može da igra. Svaki stav ima i svoje posledice.

 

Slažem se da je konkretna situacija besmislena, kao i digitalni zeleni sertifikati, gde je do 20h okej da gomila nas bleji u lokalu bez ikakvog međusobnog rastojanja, a posle 20h moramo da budemo vakcinisani ili sa preležanom koronom. Ali  sve to ne znači da je Kajrijevo ponašanje prihvatljivo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa nije ni jedini u hali sigurno bio bez maske. Neces valjda samo njega sankcionisati, a druge zaobici. Ako se nekima gleda kroz prste bez maske, nema poente u kaznjavanju.

 

Dobili su kaznu Netsi zato sto je Kajri bio u svlacionici nakon utakmice.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, propolis said:

 

To se baš kosi sa načelima slobode i demokratije koje promovišu Amerikanci.

Netipično za njih 😂😂😂

 

 

slobodan si da voziš kola. slobodan si da piješ k'o stoka. nisi slobodan da piješ & da voziš kola istovremeno. 

tako je u svim načelima slobode & demokratije.

 

tako je i kajri slobodan da se ne vakciniše. slobodan je da igra basket. ali nije slobodan da igra basket u državama koje su propisale da njihovi stanovnici mogu samo vakcinisani da ga piče.

 

btw, ja lično ne mislim da je taj zakon do kraja logičan ali je, kao što je ggggggg bacio u link-streamu, imao na umu daleko veće teme & probleme od toga da li će poznati teoretičar zavere moći slobodno da igra basket, kad ga već nije briga što ostavlja ekipu na cedilu (i što je najverovatnije kapitalno doprineo hardenovom traženju trejda).

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, uini said:

 

slobodan si da voziš kola. slobodan si da piješ k'o stoka. nisi slobodan da piješ & da voziš kola istovremeno. 

tako je u svim načelima slobode & demokratije.

 

Nije demokratija da satdaunujes ljude koji drugačije misle,a pogotovo po pitanju sumnjive vakcinacije sa neproverenim cjepivom. 

Sumnjiva mi je zato jer se prizna jedna vakcina,a ne priznaju se druge dve...ali druga tema je u pitanju.

 

Quote

 

tako je i kajri slobodan da se ne vakciniše. slobodan je da igra basket. ali nije slobodan da igra basket u državama koje su propisale da njihovi stanovnici mogu samo vakcinisani da ga piče.

 

btw, ja lično ne mislim da je taj zakon do kraja logičan ali je, kao što je ggggggg bacio u link-streamu, imao na umu daleko veće teme & probleme od toga da li će poznati teoretičar zavere moći slobodno da igra basket, kad ga već nije briga što ostavlja ekipu na cedilu (i što je najverovatnije kapitalno doprineo hardenovom traženju trejda).

 

Ako je rizičan po zdravlje valjda je svejedno da li sedi u prvom redu u hali ili da igra,zar ne? 

 

 

Pa nije on ostavio ekipu na cedilu,a pogotovo nije kapitalno doprineo haredenovom traženju trejda.

To je samo i jedino odgovornost menadžmenta kluba koji je znao njegov stav i pre početka sezone i mogli su drugačije da reaguju sa su hteli.

 

 

 

 

 

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, propolis said:

 

Nije demokratija da satdaunujes ljude koji drugačije misle,a pogotovo po pitanju sumnjive vakcinacije sa neproverenim cjepivom. 

Sumnjiva mi je zato jer se prizna jedna vakcina,a ne priznaju se druge dve...ali druga tema je u pitanju.

 

 

Ako je rizičan po zdravlje valjda je svejedno da li sedi u prvom redu u hali ili da igra,zar ne? 

 

 

nije stvar drugačijeg mišljenja - već obaveze da budeš vakcinisan ukoliko radiš na teritoriji države njujork, na određenim tipovima posla koji zahtevaju bliski kontakt.

 

ne može biti jednak rizik kada sedi na stolici, gleda tekmu & kada igra sport koji zahteva super-bliski kontakt feat izloženost raznim vrstama ljudskih izlučevina, to je valjda jasno.

 

pri tome, ovo nije odluka nba lige, jer ima još nba igrača koji nisu vakcinisani, već je odluka države njujork, koja od jednog trenutka u pandemiji, kada su obezbeđene vakcine, nije više dozvoljavala određenim tipovima poslova da se obavljaju bez vakcinacije.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

A i evo nakon vise od 11 milijardi doza i 4.5 milijardi ljudi koji su vakcinisani, trubi se o sumnjivosti vakcine. Voimjeoca :krstipd4:

 

Na stranu to, neka pravila su glupa, ali se razlikuju od regije do regije i drzave do drzave i glupa pravila nemaju veze sa kvalitetom / pouzdanoscu vakcina.

Edited by Marvin
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Na stranu što mislim da su i Đoković i Kajri ozbiljni debili jer neće da prime nešto što je u najgorem slučaju čaj od kamilice, a u najboljem može da pomogne isto tako mislim da su ove zabrane kretenske i da treba da se uvede da je vakcinacija obavezna ili da se stvarno pusti sloboda izbora jer ovo što se radi je idiotski.

P.S. pelcovan tri puta

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Marvin said:

A i evo nakon vise od 11 milijardi doza i 4.5 milijardi ljudi koji su vakcinisani, trubi se o sumnjivosti vakcine. Voimjeoca :krstipd4:

 

 

Ne trubim nego pričam,a naravno da je sumnjiva, neproverena dovoljno.

Većina ljudi je odbila da se vakciniše,a znam ljude koji su imali ozbiljne probleme posle vakcinacije fajzerom,a nažalost jedna drugarica je preminula prošli mesec nakon komplikacija posle fajzera.

 

Ti samo slepo veruj podacima sa tevea i nemoj da se sikiraš 😉

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, drperce said:

Koliko je pukao... ovi pickasti potezi na Barnsu i Siakamu su dno

 

 

 

 

 

Još jedan dokaz kako bi se Bron uklopio u 90-e, jer za razliku od onih indijanaca, Bron ima i veliko kefalo. Neki ljudi i dalje ne kapiraju koliko je Bron u prajmu bio fizički jak i neosetljiv, kao neka genetska greška.

 

Bron i je i sada u ligi jedan od igrača koji ne dobija slobodna bacanja na konto svoje snage i vizuelne slike koju sudije dobiju u glavi i jedini koji je nepovlašćeniji igrač je Jokić. Nema uopšte zaštitnički tretman kod sudija kao Harden, Embid, pa čak i Janis itd.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, propolis said:

 

Ne trubim nego pričam,a naravno da je sumnjiva, neproverena dovoljno.

Većina ljudi je odbila da se vakciniše,a znam ljude koji su imali ozbiljne probleme posle vakcinacije fajzerom,a nažalost jedna drugarica je preminula prošli mesec nakon komplikacija posle fajzera.

 

Ti samo slepo veruj podacima sa tevea i nemoj da se sikiraš 😉

 

Vecina kojih ljudi je odbila da se vakcinise?

 

Koji su to tacno ozbiljni problemi uzrokovani vakcinom? I moj cale je imao 3 dana temperaturu, pa to ne znaci da je bio ozbiljan problem.

 

Zao mi je sto ti je prijateljica umrla. Sa sigurnoscu se zna da je uzrok vakcina?

 

Sa druge strane, koliko ljudi je umrlo ili imalo teske simptome sa ozbiljim posledicama zbog samo virusa? Siguran sam da je broj bar stostruko veci

 

 

Link to comment
Share on other sites

sveta guma. ona se uzme direktno iy ustiju karijevih i onda se osvesta sta je vec potrebno, da mozes da sutiras sa logotipa ili slicno.

 

karijeva pljuca je nova morava.

1 hour ago, Alex_Serbia said:

Šta pocini Gradovi Sparsima 🙆‍♂️🧐

 

realno nisam shvatio iz prve 😐

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Dracarys said:

Još jedan dokaz kako bi se Bron uklopio u 90-e, jer za razliku od onih indijanaca, Bron ima i veliko kefalo. Neki ljudi i dalje ne kapiraju koliko je Bron u prajmu bio fizički jak i neosetljiv, kao neka genetska greška.

 

Bron i je i sada u ligi jedan od igrača koji ne dobija slobodna bacanja na konto svoje snage i vizuelne slike...

 

Sjajna mentalna gimnastika, čista desetka. Spinovanje nivo Vučka. Ovo si rekao kada se na snimku jasno vidi da je Bron dobio bacanja iako je Siakama udario laktom u lice.

 

Da se nadovežem ... daj ne seri. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

može li neko ko gleda redovno ove sezone buckse, da potvrdi ili opovrgne ovu listu?

u poslednje dve sezone je đana igrao lebron-najbolji-sam-na-svijet odbranu, aka nije se smarao aka nije bio za dpoy čupri;

 

 

 

 

Zli jezici će reći ako je Janis u svom ne-odbrambenom prajmu DPOY lider, zamisli kakva se odbrana igra u NBA.

Link to comment
Share on other sites

Deluje kao da su pogrešili Netsi što su trejdovali Hardena. Ben neće stići da se uklopi u ekipu, jer mu je upitnik igranje regularne sezone.

10 minutes ago, Darko said:

 

Sjajna mentalna gimnastika, čista desetka. Spinovanje nivo Vučka. Ovo si rekao kada se na snimku jasno vidi da je Bron dobio bacanja iako je Siakama udario laktom u lice.

 

Da se nadovežem ... daj ne seri. 

Sagni mi se

  • Like 1
  • Love 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

može li neko ko gleda redovno ove sezone buckse, da potvrdi ili opovrgne ovu listu?

u poslednje dve sezone je đana igrao lebron-najbolji-sam-na-svijet odbranu, aka nije se smarao aka nije bio za dpoy čupri;

 

 

 

 

da se green nije povredio verovatno bi dobio nagradu ovako ce to izgleda biti antetokounmpo. bukvalno je sam drzao odbranu milwaukeeja.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...