Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

32 minutes ago, Miki28 said:

Imamo paklenu seriju od 4 utakmice u narednih 11 dana prije Allstar pauze, od toga dolazi sampion pa b2b sa Portlandom, bice jebeno. 

 

@Milos 3.14 ne kontam sta si mi htio ukazati, pa i sam sam napisao da ce biti jebeno protiv sampiona i Janisa.

Janis vs AD jedva cekam

Ma zezam se...zvučalo je kao da Lejkersi dobijaju sigurno, ali biće gusto

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, freethrow said:

Greota bi bilo da Lebron ne uđe u plejof u jednoj od verovatno poslednje 2 sezone, čisto jer bi mi bilo žao da ga više ne gledamo. Ekipa jeste grozna. A i voleo bih da GSW naleti na Lakerse, da se ne lažemo.

Uhh to bih bas volio😁

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, freethrow said:

Greota bi bilo da Lebron ne uđe u plejof u jednoj od verovatno poslednje 2 sezone, čisto jer bi mi bilo žao da ga više ne gledamo. Ekipa jeste grozna. A i voleo bih da GSW naleti na Lakerse, da se ne lažemo.

 

Realno, pobednik te serije ceka koja ce ekipa da izadje sa Istoka. Serije na Zapadu bi se igrale cisto radi neke formalnosti.

 

Mislim da se titula vraca u Kaliforniju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja to gledam dosta jednostrano: ukoliko GSW nije u stanju da ovako matore Lakerse iznaci, ne treba ni da se plasiraju u PO, treba da doniraju sve starije od 25 godina u dobrotvorne svrhe i da uđu u full rebuild sa klincima. Sa druge strane, ukoliko se Lalakersi stabilizuju i uozbilje i sastave sa zdravljem i smislenom košarkom, mogla bi biti baš zanimljiva serija. Ipak mi iz ove perspektive Milvoki deluje baš zajebano, ali ako neko može da im otvori kutiju to su Finiks i GSW.

Link to comment
Share on other sites

Svaka ekipa koja igra iole smisleniju timsku kosarku u napadu je u stanju razbucat "odbranu" ovih Lakersa. Pola ekipe ne moze igrati odbranu jer je za starackog doma, a druga polovina je jednostavno ne zna igrati. Naravno tu imamo i jednog covjeka koji je miks najboljeg iz obje kategorije. Sunsi bi recimo pomeli ovu ekipu sa ukupnom kos razlikom od najmanje +80. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Svaka ekipa koja igra iole smisleniju timsku kosarku u napadu je u stanju razbucat "odbranu" ovih Lakersa. Pola ekipe ne moze igrati odbranu jer je za starackog doma, a druga polovina je jednostavno ne zna igrati. Naravno tu imamo i jednog covjeka koji je miks najboljeg iz obje kategorije. Sunsi bi recimo pomeli ovu ekipu sa ukupnom kos razlikom od najmanje +80. 

Ne slazem se, daj priliku ovoj ekipi da odigra neko vrijeme sa zdravim rosterom. Ova isjeckani ne moze mnogo da se uradi, posebno kad je out jedan od dvojice najboljih igraca. Ova ekipa mnogo zavisi od Lebrona i AD.

Svakako da posle 10.02 neces gledati ovu ekipu vec ce biti korekcije sastava, i kroz trejd i kroz buyout

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, LordOfTerror said:

U kom univerumu je Meklum klasa za Gerija Trenta?

 

Pri tom  su im trajektorije totalno suprotne ovaj svaki dan napreduje a dvokicmenjak je debeli sitni bek sa pogresne strane 30'.

 

Powell nema nikakvu vrednost na tom ugovoru koji su mu dali, trziste je pokazalo da je negativan asset maltene.

 

Sve to pokazuje kakvo je Portland smece od fransize i da nema nikakve vizije. Pri tom nemaju pik prve runde ni ove godine...

 

kako komentarises debi powella? :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, gggggggg said:

 

kako komentarises debi powella? :default_coffee:

Pre bih se fokusirao sto je Govnington pogodio sut za poena posle pola godine.

 

NIsam gledao utakmicu ali cinjenica da su mecirali najubedljivi poraz ove sezone i to kod kuce govori nesto...

 

Powell je solidan igracic, uvek ce sa klupe  da ubaci tih svojih 15+ ppg ali nema neki uticaj na igru mada mislim da ce biti fenomenalan za sledecu sezonu ako ostanu Kawhi i PG...

Link to comment
Share on other sites

Bombardovao me google feed pre neki dan da su Niksi zaenteresovani za trejd Rendl - Fox. Tačno kad bi dali Foxa za Džulijusa BiVola, deo ljudi bi zaboravio koliko je loš bio GM Vlada. 

Phili navodno tražila Foxa i Halibarija za Simonsa. Not gonna happen. 

 

Na kraju Kingsi neće napraviti nikakav radikalan potez. Menjaće par prašinara za prašinare i pikove druge runde i to je to. Badi, Begli i ostala bekovska linija ostaće u timu i i dalje će sve biti nedefinisano. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Tacno vidim jednu Sabonis2GSW varijantu

 

nije sabonis dobar fit za dubse. kreaciju imaju od drejmonda, šut od svih ostalih, odbranu od drejmonda

 

pravo da ti kažem, ne znam gde bi mogao sabonis. možda bostan = new great white hope i ostalo

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Dracarys said:

''Ti ćeš meni da kažeš da sam u naprednoj statistici kurac od igrača''

 

 

 

 

o čemu se tačno radi, nema tona ovo?

 

mislim, randle je budala, šteta što nema nekoga sličnog da se trejduje ali baš me zanima šta mu smeta

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

o čemu se tačno radi, nema tona ovo?

 

mislim, randle je budala, šteta što nema nekoga sličnog da se trejduje ali baš me zanima šta mu smeta

Iskreno, pojma nemam, nisam pronašao razlog. Samo mi je smešno kako je malo jače pomerio laptop

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

IAxyxCZ.jpg

 

 

 

 

Walt “Clyde” Frazier is now 76 years old. I hate to alarm you, but I doubt he’ll be calling Knicks games for much longer. Yet, once again, the Knicks are mired in mediocrity, and our beloved grandpa Clyde has to wade through the muck of 2021-22 Knicks basketball on a near-nightly basis. It’s not fair. The man deserves better.

 

So what does this have to do with Ish Smith, a 33-year-old journeyman PG who is on his 13th NBA team? Dude is averaging 4.7 points per game on 40.4% shooting. How the hell is he supposed to make the Knicks competitive again?

 

Nah, it ain’t about that. I highly doubt there’s a trade out there that will rocket the Knicks back into playoff contention. It’s about our man Clyde, and his love for Ish Smith. Real MSG broadcast heads will tell you that Clyde has been gushing over Smith’s PG play for like a decade now. I don’t know if Clyde has a son, but if he doesn’t, Ish Smith has been the next best thing.

 

The Knicks organization owes a tremendous debt to Clyde. He’s responsible for the franchise’s only two NBA titles, and he has been drawing fans to MSG for half a century. It’s time the Knicks repaid him for his services. Bring Ish Smith to the Knicks. Let Clyde take pride in watching him play for the orange and blue — dishing and swishing, spinning and winning, and all that jazz. Give the old man a thrill.

 

 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, AgroLaki said:

Bombardovao me google feed pre neki dan da su Niksi zaenteresovani za trejd Rendl - Fox. Tačno kad bi dali Foxa za Džulijusa BiVola, deo ljudi bi zaboravio koliko je loš bio GM Vlada. 

Phili navodno tražila Foxa i Halibarija za Simonsa. Not gonna happen. 

 

Na kraju Kingsi neće napraviti nikakav radikalan potez. Menjaće par prašinara za prašinare i pikove druge runde i to je to. Badi, Begli i ostala bekovska linija ostaće u timu i i dalje će sve biti nedefinisano. 

Sabonis je izgleda meta KIngsa, on i Jeremi Grant se najvise spominju u trade rumorima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...