Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

4 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

@Dracarys ko je igrao primarnog kreatora u Pistonsima te godine kad je Brown imao 4 apg?

Ta ekipa je bila ekipa tankovanja, svako je išao da ispali svoje šuteve, nije ih interesovala sama igra.

 

Sasvim je nebitno ko je tu bio primarni, sekundarni ili tercijerni kreator. Neobavezna košarka.

 

On je samo pokazao u toj sezoni da ima smisao da kreira za druge

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, gggggggg said:

cudno da uopste nema rumora oko trejda goberta.

Stidljivo se pocinje pominjati da ce da trade i Mitchella i Goberta. Ide sa na full tank sa max assetima i iskreno mislim da je to pravi potez. Ocigledno je da ovo sto imaju ne funkcionise a Gobert ima 30 godina i ovo je poslednji voz da se uzme maksimalna vrednost za njega.

Sto se tice Mitchella, moje misljenje je da je precenjen kao igrac. Ogroman potrosac koji ume ponekad da se zapali ali nije preterano efikasan a pritom je rupetina u odbrani. Poslednji playoff je pokazao da njegova igra itekako ima pukotine i verovatno bi izgubio nesto na vrednosti sledece sezone jer Jazz vrlo verovatno nece ni videti playoff s obzirom kako ce monstruozno Zapad da izgleda. Par ekipa koje bi bile u playoffu bilo koje druge godine mozda nece biti ni blizu sledece sezone.

Sad je pravi treuntak da se za obojicu uzme gomila resursa i da se ida na tank jer sledeca draft klasa izgleda predobro u najavi.

Edited by Radalek
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dracarys said:

Ta ekipa je bila ekipa tankovanja, svako je išao da ispali svoje šuteve, nije ih interesovala sama igra.

Ok, ako Pistonsi nisu imali primarnog kreatora, vec su samo sljakali tako cisto da se odigraju utakmice, od koga si ocekivao da pokupi te asistencije koje svejedno moraju da se podele na utakmici, narocito kad uzmes u obzir sta se sve racuna kao asistencija.

 

Te iste sezone je u Pistonsima i Luke Kennard imao 4 asistencije po tekmi, jel i on onda dobar kreator? Ili je jednostavno odgovor da su Pistonsi bili uzasna ekipa bez ikakvog smisla u igri i bez primarnog kreatora pa je neko morao da pokupi te asistencije.

 

Apsolutno svaki igrac u ligi ima kapacitet da dobaci do 4apg ako ga stavis u situaciju da uradi to.

 

Da se razumemo, ja gotivim Brusa Brauna, sasvim solidan hustle igrac kome je glavni kvalitet igra bez lopte, ali nikakvog dodira sa kreacijom on nema.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Ok, ako Pistonsi nisu imali primarnog kreatora, vec su samo sljakali tako cisto da se odigraju utakmice, od koga si ocekivao da pokupi te asistencije koje svejedno moraju da se podele na utakmici, narocito kad uzmes u obzir sta se sve racuna kao asistencija.

 

Te iste sezone je u Pistonsima i Luke Kennard imao 4 asistencije po tekmi, jel i on onda dobar kreator? Ili je jednostavno odgovor da su Pistonsi bili uzasna ekipa bez ikakvog smisla u igri i bez primarnog kreatora pa je neko morao da pokupi te asistencije.

 

Apsolutno svaki igrac u ligi ima kapacitet da dobaci do 4apg ako ga stavis u situaciju da uradi to.

 

Da se razumemo, ja gotivim Brusa Brauna, sasvim solidan hustle igrac kome je glavni kvalitet igra bez lopte, ali nikakvog dodira sa kreacijom on nema.

Vidiš, ja sam takođe rekao da je on pokazao potencijal/smisao u toj sezoni neobavezne košarke. Da on to isto nije potvrdio i u poslednjoj postsezoni Bruklina, danas ne bih o tome i pisao. On je dokazao da može biti solidan kreator i u plej of ekipi. Da li je to Kenard pokazao kasnije? Mislim da je bolje reći da on posle Detroita nije ni došao u tu situaciju, jer je premalo minuta dobijao zbog njegove užasne odbrane, pa su ga koristili samo nakratko kao skorera/trojkaša.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Radalek said:

Stidljivo se pocinje pominjati da ce da trade i Mitchella i Goberta. Ide sa na full tank sa max assetima i iskreno mislim da je to pravi potez. Ocigledno je da ovo sto imaju ne funkcionise a Gobert ima 30 godina i ovo je poslednji voz da se uzme maksimalna vrednost za njega.

Sto se tice Mitchella, moje misljenje je da je precenjen kao igrac. Ogroman potrosac koji ume ponekad da se zapali ali nije preterano efikasan a pritom je rupetina u odbrani. Poslednji playoff je pokazao da njegova igra itekako ima pukotine i verovatno bi izgubio nesto na vrednosti sledece sezone jer Jazz vrlo verovatno nece ni videti playoff s obzirom kako ce monstruozno Zapad da izgleda. Par ekipa koje bi bile u playoffu bilo koje druge godine mozda nece biti ni blizu sledece sezone.

Sad je pravi treuntak da se za obojicu uzme gomila resursa i da se ida na tank jer sledeca draft klasa izgleda predobro u najavi.

 

da sam ainge, ostavio bih mitchella, iako mi se uopste ne svidja kao igrac, ali svakako ako dodje neka dobra ponuda za njega, dao bih ga.

 

bas me zanima koja ekipa je spremna za ove trejdove. bilo je price oko toronta za goberta i miamija za mitchella...pa da vidimo.

 

 

robin lopez ode u cavse. ako je za minimalac, denver je ispao bas glup da uze ono drvo umesto lopeza.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, gggggggg said:

 

da sam ainge, ostavio bih mitchella, iako mi se uopste ne svidja kao igrac, ali svakako ako dodje neka dobra ponuda za njega, dao bih ga.

 

bas me zanima koja ekipa je spremna za ove trejdove. bilo je price oko toronta za goberta i miamija za mitchella...pa da vidimo.

 

 

robin lopez ode u cavse. ako je za minimalac, denver je ispao bas glup da uze ono drvo umesto lopeza.

Iskreno, za sta da ga ostavi? Bez Goberta su losija ekipa sigurno. Da im vozi tank i da izgubi na vrednosti? Bolje im je da ga utope za gomilu pikova. Jer gledaj ovo, neka preliminarna lista po snazi (za sada) na Zapadu:

 

GSW
LAC
Sunsi

Denver
Dallas
Memphis
Portland
New Orleans
Minnesota
Lakersi

To je 10 ekipa od kojih dve nece videti playoff iako misle u ovom trenutku da itekako zasluzuju (i ne mozes da ih krivis sto tako misle). Te dve ekipe, koje god da su, ce imati veliki problem sem ako se to nije desilo zbog povreda. Jazz sa Mitchellom a bez Goberta verovatno ni play-inn nece videti, prejak je Zapad a ne vidim kako ce to promeniti u narednih par godina. Sta ce im onda? Ja bi isao da se razbuca sve za pikove a to sto su poslali O'neala u Bruklin za pika prve runde je pocetak toga. Zasto bi slao vrlo dobrog igraca iz rotacije za pika ako imas neke ambicije?

Edited by Radalek
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Radalek said:

Iskreno, za sta da ga ostavi? Bez Goberta su losija ekipa sigurno. Da im vozi tank i da izgubi na vrednosti? Bolje im je da ga utope za gomilu pikova. Jer gledaj ovo, neka preliminarna lista po snazi (za sada) na Zapadu:

 

GSW
LAC
Sunsi

Denver
Dallas
Memphis
Portland
New Orleans
Minnesota
Lakersi

To je 10 ekipa od kojih dve nece videti playoff iako misle u ovom trenutku da itekako zasluzuju (i ne mozes da ih krivis sto tako misle). Te dve ekipe, koje god da su, ce imati veliki problem sem ako se to nije desilo zbog povreda. Jazz sa Mitchellom a bez Goberta verovatno ni play-inn nece videti, prejak je Zapad a ne vidim kako ce to promeniti u narednih par godina. Sta ce im onda? Ja bi isao da se razbuca sve za pikove a to sto su poslali O'neala u Bruklin za pika prve runde je pocetak toga. Zasto bi slao vrlo dobrog igraca iz rotacije za pika ako imas neke ambicije?

 

nemam pojma, mozda novi vlasnici zele da mu daju sansu. nije tako cesto da kada dodju novi vlasnici da se ubrzo ide u totalni rebuild i tank na par sezona, nema mi rezona, kao ni dovodjenje svih ovih silnih imena u fo.

usput ne mislim da bi mu vrednost toliko opala. nije gori od beala kojeg bi svi zeleli u ekipi a i dosta je stariji.

mitchell ima jos tri godine do po. dakle dovoljno vremena da se sledece sezone odluci sta i kako. mozda ga cak i trejduju u februaru. dotle ce imati bar neki uzorak na sta bi ekipa licila sa njim kao bas glavnim igracem.

 

videcemo sta ce dobiti za goberta ako/kada ga trejduju. verujem da bi on bio prvi. 

Link to comment
Share on other sites

Jamal Murray, Bones Hyland, Ish Smith

 

KCP, Bruce Brown, Austin Rivers, Bryn Forbes

 

Michael Porter Jr., Christian Braun, 

Peyton Watson

 

Aaron Gordon, Jeff Green, Zeke Nnaji

 

Nikola Jokic, DeAndre Jordan

 

 

 

Solidno je ovo. Ako nece bombe da pucaju, naci jos nekog centra i Dzordana gurnuti da bude treci centar, resiti se jednog igraca na spoljnim pozicijama i videti ima li sta od rukija, ako ne, potraziti jos jedno bekap krilo.

 

I dalje mislim da su se pokopali sa onakvim ugovorima Mareju i MPJ-u i da i bez povreda nisu sposobni za titulu. A nesto sumnjam da ce proci bez povreda. U svakom slucaju solidna polufinale/finale konferencije ekipa.

Edited by Snjofko
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Dracarys said:

Vidiš, ja sam takođe rekao da je on pokazao potencijal/smisao u toj sezoni neobavezne košarke. Da on to isto nije potvrdio i u poslednjoj postsezoni Bruklina, danas ne bih o tome i pisao. On je dokazao da može biti solidan kreator i u plej of ekipi. 

Sta je potvrdio ne kapiram?

 

U kojoj postsezoni, sad kad su odigrali 4 utakmice?

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Snjofko said:

Jamal Murray, Bones Hyland, Ish Smith

 

KCP, Bruce Brown, Austin Rivers, Bryn Forbes

 

Michael Porter Jr., Christian Braun, 

Peyton Watson

 

Aaron Gordon, Jeff Green, Zeke Nnaji

 

Nikola Jokic, DeAndre Jordan

 

 

 

Solidno je ovo. Ako nece bombe da pucaju, naci jos nekog centra i Dzordana gurnuti da bude treci centar, resiti se jednog igraca na spoljnim pozicijama i videti ima li sta od rukija, ako ne, potraziti jos jedno bekap krilo.

 

I dalje mislim da su se pokopali sa onakvim ugovorima Mareju i MPJ-u i da i bez povreda nisu sposobni za titulu. A nesto sumnjam da ce proci bez povreda. U svakom slucaju solidna polufinale/finale konferencije ekipa.

Kada bi nekako sa Oklahomom menjali MPj za Dorta, prava na Micica i jos neki od manjih ugovora mislim da bi bili vise nego ozbiljan tim za napad na titulu. 

Link to comment
Share on other sites

The Indiana Pacers are trading guard Malcolm Brogdon to the Boston Celtics, sources tell ESPN.

The Celtics are sending Daniel Theis, Aaron Nesmith and a 2023 first-round pick, sources tell ESPN.


Sada ima smisla sto nisu jurili Mareja, ovaj se idealno uklapa jos puca za 3 i daje spacing; Jos je jeftin

Edited by LayupFromTheMidget
  • Like 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Ato Boldon said:

Kada bi nekako sa Oklahomom menjali MPj za Dorta, prava na Micica i jos neki od manjih ugovora mislim da bi bili vise nego ozbiljan tim za napad na titulu. 

Mislim da nece biti takvih trejdova, tesko da ce iko hteti MPJ-a sa takvim ugovorom i ledjima, ali vidim da je Davon Reed produzio, njega nisam stavio gore. Ako produze i sa Forbesom i Riversom i slicnima, imaju dosta tih solidnih igraca da urade neki slican trejd kao Boston sada.

Edited by Snjofko
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...