Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

3 hours ago, gggggggg said:

 

da, pricali smo o njemu jos kad je dobio posao u mavsima.

 

kladionicar, zaradio kako kaze preko 100+ miliona na kladjenju, pre svega na nba utakmicama. odlicno poznaje ligu i igru. ima svoju neku statisticku formulu i slicno, sto je davno koristio za kladjenje...

kazu, tezak za saradnju, mora da bude najpametniji u svemu, arogantan, ali do neke podnosljivosti, bar u podkastima. mislim da je sada lezerniji nego ranije.

 

 

aa okej, znam njega, slusao sam ceo podcast sa njim, hvala. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

aa okej, znam njega, slusao sam ceo podcast sa njim, hvala. 

 

ovo je prvi podcast koji sam poslusao. 2014....zanimljivo je poslusati neka predvidjanja. moj favorit 21:24

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

 

Branko Lazic je dostupan.

 

Govnington je zaista legenda.

 

Secam se kad je pre onog ludila sa ugovorima Mozgova i slicnih balvana pozurio i potpisao poziciono 4 godine za 4 miliona da se obezbedi 😄

 

I ovo je jako pristojna cifra za Clipperse...

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Miki28 said:

 

Branko Lazic je dostupan.

 

 

Ono što je Kovington odigrao u tih 20ak tekmi za Kliperse je bila njegova najbolja košarka u zadnjih par godina. Po sadašnjim trendovima tih 10+5sk+1a+1b sa dobrim šutem za tri i odbranom, plus činjenica da ima 31 godinu, čine ovo sasvim ok poslom za Kliperse.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

СОУР Голден Стејт Вориорс овом приликом изриче казну запосленом, Грин Дрејмонду Џамалу Синјору јер је запослени проводио време пред интернет камером (неретко у прошлости и са погубним последицама) уместо да, као што стоји изричито у Уговору о раду, члан 69., исто време проводи у фискултурној сали Чејс Центар, те вежба основне вештине кошаркашке игре - слободна бацања, умањење изгубљених лопти приликом руковања лоптом и вежбање лепог понашања на кошаркашком терену. 

  • Like 6
  • Love 1
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

Šalim se malo, ali realno nisam oduševljen baš ovolikim nivoom trendseterizma u podkastiranju. Ja kapiram da je ovo što on radi potpuno novo i da oduvava na duge i kratke staze sve mnogoborojne novinare i poslenike pisane sporCke reči, ali brate ja bih ih sada nagurao lepo kao Sloba svoje specijalce u maricu, Iveco kombi taman za 12 momaka u punoj opremi, pa kombi pod sunce celo popodne da popizde i onda ih samo sprovedeš lepo u Chase... Ali ja sam mator, šta ja znam.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, freethrow said:

Šalim se malo, ali realno nisam oduševljen baš ovolikim nivoom trendseterizma u podkastiranju. Ja kapiram da je ovo što on radi potpuno novo i da oduvava na duge i kratke staze sve mnogoborojne novinare i poslenike pisane sporCke reči, ali brate ja bih ih sada nagurao lepo kao Sloba svoje specijalce u maricu, Iveco kombi taman za 12 momaka u punoj opremi, pa kombi pod sunce celo popodne da popizde i onda ih samo sprovedeš lepo u Chase... Ali ja sam mator, šta ja znam.

 

to radi i ozloglaseni CPfuckin3, organizovao da ekipa ide na spavanje u 10 na gostovanjima, nista kazina i striptiz barovi, samo kosarka i just win, baby.

  • Like 1
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, stoudemire said:

naravno. kapiram da bi se brada smejao sve do ulaza u stripbar da mu je Paul zabranio izlazak. zato ce i uzeti prsten nikad.

A Paul se nauzimao Prstenova. :D

Edited by Don Radonja
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, freethrow said:

Šalim se malo, ali realno nisam oduševljen baš ovolikim nivoom trendseterizma u podkastiranju. Ja kapiram da je ovo što on radi potpuno novo i da oduvava na duge i kratke staze sve mnogoborojne novinare i poslenike pisane sporCke reči, ali brate ja bih ih sada nagurao lepo kao Sloba svoje specijalce u maricu, Iveco kombi taman za 12 momaka u punoj opremi, pa kombi pod sunce celo popodne da popizde i onda ih samo sprovedeš lepo u Chase... Ali ja sam mator, šta ja znam.

 

Kako da kazes da si "u moje vreme..." lik bez da to kazes 😄

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Don Radonja said:

A Paul se nauzimao Prstenova. 😄

Razlika je u tome što je 1) CP3 imao malera kao malo ko od superstarova u istoriji NBA. 2) on se trudi i daje sve od sebe da ipak uzme taj prsten, Harden i ne baš. Zato Harden sigurno nikad i neće osvojiti titulu, sem možda kao beznačajni veteran u šampionskom timu. CP3 sa ovakvim odnosom prema poslu ipak ima šansi, mada mislim da je ovo i poslednja sezona gde je to realno izvodljivo. Ipak, GSW je jači, a verovatno i Baksi, možda i Boston.

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, displejnejm said:

Razlika je u tome što je 1) CP3 imao malera kao malo ko od superstarova u istoriji NBA. 2) on se trudi i daje sve od sebe da ipak uzme taj prsten, Harden i ne baš. Zato Harden sigurno nikad i neće osvojiti titulu, sem možda kao beznačajni veteran u šampionskom timu. CP3 sa ovakvim odnosom prema poslu ipak ima šansi, mada mislim da je ovo i poslednja sezona gde je to realno izvodljivo. Ipak, GSW je jači, a verovatno i Baksi, možda i Boston.

Sprdao sam se jbt. :D

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...