Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

12 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Boš i Lav su bili treći igrači u svojim timovima, a obojica će biti HOF-eri, malo si zaboravio na Vejda/Kajrija a i gomilu veterana ringchasera koji su igrali ispod cene za prsten sa Lebronom. 

 

plus ray allen koji pogadja za titulu ali ko ce to da racuna. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Redstar0356 said:

 

 

I ako su ti superstarovi Pipen, Harper i Kukoc bili toliko mocni, sto ne uzese neku titulu dok je Dzordan pauzirao? 

 

Jel si ti bese rekao kako si pratio NBA 90-ih?

 

Ili ne znas ili radi gadna demencija.

 

Uporedi timove Cikaga posle prve tri titule Dzordana, pa onda recimo timove Klivlenda kada je Bron odlazio :wicked:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Dracarys said:

Kada ponestane argumenata, onda se stavljaju ovakve kompilacije, nista drugo ni ne ocekujem :smiley22:

Pa normalno je da neces, jer je i vise nego smesno koliko je MJ bio srecan.

Pa gde ces boljeg argumenta od 6-omnutne kompcilacije koraka koje mu ne sude? Argumente si dobio al se ocigledno ne obazires na realnost

Link to comment
Share on other sites

Što se tiče Lejkersa, Lebron je tu dosadna strana medalje. Meni je zanimljivo kako su neki igrači koji su otišli procvetali tim trejdom; recimo Kuzma igra sezonu života. To "samo" pokazuje šta radi sistem i kako se mnogi igrači prilagođavaju, da ne kažem žrtvuju svoje sposobnosti u napadu zarad superzvezda. Da li je to dobro po LAL ili ne pokazaće rezultati na kraju sezone sa Vestbrukom, ali bi se apsolutno isto desilo i u nekom drugom slučaju (sa drugom ekipom i igračima). 

 

Spoiler

Znam da ovo svi znamo ali valja preseći traktat o Lebronovom legasiju. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTIme said:

Što se tiče Lejkersa, Lebron je tu dosadna strana medalje. Meni je zanimljivo kako su neki igrači koji su otišli procvetali tim trejdom; recimo Kuzma igra sezonu života. To "samo" pokazuje šta radi sistem i kako se mnogi igrači prilagođavaju, da ne kažem žrtvuju svoje sposobnosti u napadu zarad superzvezda. Da li je to dobro po LAL ili ne pokazaće rezultati na kraju sezone sa Vestbrukom, ali bi se apsolutno isto desilo i u nekom drugom slučaju (sa drugom ekipom i igračima). 

 

  Reveal hidden contents

Znam da ovo svi znamo ali valja preseći traktat o Lebronovom legasiju. 

 

Malo je i do pritiska, jer se sve drugacije gleda kad si u Lejkersima, a pogotovo kad igras sa Lebronom.

 

Kuzma je i prosle sezone igrao solidno, dosta bolje nego onih sezona kad su ga hajpovali, ali ove sezone je digao igru na novi nivo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dracarys said:

Kada ponestane argumenata, onda se stavljaju ovakve kompilacije, nista drugo ni ne ocekujem :smiley22:

Pa normalno je da neces, jer je i vise nego smesno koliko je MJ bio srecan.

Pipenov ugovor u startu nije bio loš, naprotiv zauzimao je dobar deo kepa, kasnije je taj ugovor postao dobitak jer je bio na 7-8 godina, a kep je skočio zahvaljujući znaš već kome.

Lebronova ekipa iz Klivlenda je u rangu ili bolja od Džordanove iz 85-6-7

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Betolingar Misdongard said:

Bosh je odličan igrač, ali vala Love nije nikad bio neki veliki faktor. Često je zapravo znao biti minus igrač.

 

u plejofu kada su uzeli titulu, bio je arguably drugi najvazniji igrac ekipe, ukljucujuci i odbranu na freakin curryju u poslednjem napadu. irving je zabio tu tricu koja se pamti ali je love odigrao fantasticnu sezonu i kljucne momente iste. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

u plejofu kada su uzeli titulu, bio je arguably drugi najvazniji igrac ekipe, ukljucujuci i odbranu na freakin curryju u poslednjem napadu. irving je zabio tu tricu koja se pamti ali je love odigrao fantasticnu sezonu i kljucne momente iste. 

Nije tačno. Irving je odigrao generalno odličan PO. Vidi statistiku slobodno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Nije tačno. Irving je odigrao generalno odličan PO. Vidi statistiku slobodno.

 

nisam ni rekao da je irving bio los, vec da je love bio odlican, feat kljucni momenti 

 

i nije sve u statsima, valjda znamo da love moze da napravi odlicnu statistiku i danas, nego je igrao odlican pobednicki basket i radio ono sto je bilo neophodno cavsima da pobede 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

nisam ni rekao da je irving bio los, vec da je love bio odlican, feat kljucni momenti 

 

i nije sve u statsima, valjda znamo da love moze da napravi odlicnu statistiku i danas, nego je igrao odlican pobednicki basket i radio ono sto je bilo neophodno cavsima da pobede 

Nije tačno da je Love bio drugi igrač, Irving je bio mnogo bolji. Na to sam i odgovorio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Betolingar Misdongard said:

Nije tačno da je Love bio drugi igrač, Irving je bio mnogo bolji. Na to sam i odgovorio.

 

napisao sam "arguably" 

 

arguably

/ˈɑːɡjʊəbli/

Learn to pronounce

adverb

it may be argued (used to qualify the statement of an opinion or belief).

Edit 

a kao odgovor na tvoje "nikad nije bio neki veliki faktor", posto tada jeste bio. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DameTIme said:

Što se tiče Lejkersa, Lebron je tu dosadna strana medalje. Meni je zanimljivo kako su neki igrači koji su otišli procvetali tim trejdom; recimo Kuzma igra sezonu života. To "samo" pokazuje šta radi sistem i kako se mnogi igrači prilagođavaju, da ne kažem žrtvuju svoje sposobnosti u napadu zarad superzvezda. Da li je to dobro po LAL ili ne pokazaće rezultati na kraju sezone sa Vestbrukom, ali bi se apsolutno isto desilo i u nekom drugom slučaju (sa drugom ekipom i igračima). 

 

  Reveal hidden contents

Znam da ovo svi znamo ali valja preseći traktat o Lebronovom legasiju. 

 

 

Kuzma je igrao bolje nego sad u rookie i sophemore sezoni u Lakersima. On je dan danas manje vise isti igrac kao i kad je usao u ligu. Talentovan strijelac sposoban zatrpati protivnika kad ga ide ali isto tako i apsolutni minus u napadu kad ga ne ide jer nikad nije bio pouzdana spot up opcija, a da bi dobio njegovu najbolji verziju treba mu lopta u rukama. Sa iskustvom je ostvario ocekivan napredak u odbrani no to je u sustini isti igrac. Sa LeBronom i Davisom u ekipi njegovi kvaliteti nisu mogli doci do izrazaja. Iskreno nisam nikad imao neko previsoko misljenje o njemu i bio sam apsolutno za to da ga se trejduje ali ne za igraca koji je jos par puta gori fit sa Bronom i pri tome je odbrambena rupetina. Da Bron nije igrao na apsolutno abnormalnom nivou zadnjih 10-15 meceva Lakersi bi vec sad bili na debelo negativnom skoru. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, DameTIme said:

Što se tiče Lejkersa, Lebron je tu dosadna strana medalje. Meni je zanimljivo kako su neki igrači koji su otišli procvetali tim trejdom; recimo Kuzma igra sezonu života. To "samo" pokazuje šta radi sistem i kako se mnogi igrači prilagođavaju, da ne kažem žrtvuju svoje sposobnosti u napadu zarad superzvezda. Da li je to dobro po LAL ili ne pokazaće rezultati na kraju sezone sa Vestbrukom, ali bi se apsolutno isto desilo i u nekom drugom slučaju (sa drugom ekipom i igračima). 

 

  Reveal hidden contents

Znam da ovo svi znamo ali valja preseći traktat o Lebronovom legasiju. 

 

Kao sto @alpaka Bereta Sida napisa, Kuzma je bio ozbiljna napadacka opcija u rookie i sophmore sezoni, nerijetko 30+ partije a mislim da je imao i 41 poen ako se dobro sjecam. Nista on sada nije bolji nego tada. Nek uziva u Washingtonu, ocigledno mu prija ali sad bez zajebancije, on je morao ici iz Lejkersa jos ranije. On je u sampionskoj sezoni projektovan bio za 3 ili 4 opciju ekipe a bio je 6 ili 7, bas je ocajno igrao. Raspadao se u napadu a u odbrani igrac manje.

 

Na kraju sezone Rasel Westbruk podize Larry O'Brien trofej💪💪💪

Edited by Miki28
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...