Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

6 minutes ago, gggggggg said:

 

verovatno znam na sta ciljas, ali bih voleo da pojasnis, cisto da bude napisano.

 

kako bi ti ocenio ziona i moranta do sada, u kontekstu nba lige?

edit

 

dodatno pitanje: da li je ovo što pokazuju u trećoj godini realnost ili ono što su pokazivalu u prvoj, ruki sezoni? 

ili je trka malo duža od 10ak ili 7 utakmica?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, oubrevo. said:

kako mislis 'kao bolji "? 

gde je morant ove sezone nevezano za ziona, nego u nba kompletu? 

 

pri tome, zion nije jordan, pokazao je ozbiljne slabosti i kada je trsio. 

 

pa na pocetku sezone, u prvih nekoliko utakmica je imao vrhunske partije ali evo ako se pogleda poslednjih nekoliko utakmica, to je otprilike morant iz prosle sezone. nije to neki bog zna kakav napredak i nesto posebno specijalno.

 

point zion prosle sezone je all-nba kalibar igrac. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Don Radonja said:

Dzabe mu statline kad mu tim gubi.

 

Nije kao da to gledamo prvi put... Svakako da će igrač kada ode iz sredine gde akcenat nije na njemu u napadu u sredinu gde dobija više slobode, imati neke prilično impresivne partije (napadački). Svi oni tamo znaju da igraju košarku i većina njih je sposobna da utrpa prilično poena protivničkoj ekipi svako veče, samo logično da nemaju svi jednaku priliku za to jer postoji hijerarhija u timovima. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Lejkersi su mi upotpunili ovaj sportski dan pobedom. AD je odigrao brutalnu partiju 34-15, THT je pokazao veoma visok nivo igre u prvoj utakmici nakon dužeg odsustva. Vestbruk napadački i nije puno forsirao za njegove standarde, ali je imao 3/5 za 3. Rutinski dobijena utakmica u kojoj moram istaći šut Lejkersa za 3 koji je 15/31!!! Ovako nešto ćemo teško viđati u nastavku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 Horton Tucker je odmah doprineo da odbrana bude za nijansu podnosljivija, a isporucio je i u napadu fino, prosto od njega mora puno da zavisi.

Ellington polako nalazi sutic i to je takodje dobar znak, kreten od Bejza konacno DNP-ovan a njegove minute dobio Monkacha. Sad slede Bullsi bez Vucevica, kad bi to moglo nekako da se dobije... 

 

sad cu malo da bacim pogled na ATL-MIL, sto kaze grof, lep sporCki dan/vetzsche 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Green23 said:

Mislim da se malo priča o DeRouzanu koji igra fantastičnu sezonu, msilim da Čikago može u prva 4 na istoku, samo da ih zaobiđu povrede.

Brogdon bi ti odmah rekao da tim igra bolje kada on nije na terenu. Zato Sparsi sad ne mogu da prdnu, a Bulsi gaze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Miki28 Zavisimo od THT-a, bukvalno. Stigli Spursi na -2 i onda je on zatvorio utakmicu. Pokazao je vise u ovoj jednoj utakmici defanzivno, nego svi bekovi/krila od pocetka sezone..

Veceras ocekujem poraz, ajde da vidimo mogu li da me iznenade kao protiv Hita. Bradley mora da uhapsi Demarvelessa.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Green23 said:

Mislim da se malo priča o DeRouzanu koji igra fantastičnu sezonu, msilim da Čikago može u prva 4 na istoku, samo da ih zaobiđu povrede.

Koliko se samo ispljuvao Derozan nakon onog sign and tradea rekao bi coek da su doveli nekog Ish Smitha i dali mu 100 miliona, a sad ovako iz glave bar 4-5 pobjeda Bullsi duguju iskljucivo Derozanu, bez njega to bi sve porazi bili.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, delgado said:

@Miki28 Zavisimo od THT-a, bukvalno. Stigli Spursi na -2 i onda je on zatvorio utakmicu. Pokazao je vise u ovoj jednoj utakmici defanzivno, nego svi bekovi/krila od pocetka sezone..

 

dobar je bio i monk u onom jednostavnom setu gde uzme loptu na trici od ronda, stušti se posred reketa i ili baci alley up za davisa ili flouter

imam utisak da je to jedno 5-6 puta uspešno uradio

 

možda je samo do slabih tačaka spursa, pojam nemam

 

a dobar je bio i talen horton chucker, čim imate malo više opcija, lakše se diše

mada je sinoć dobro šutirao wbrook a i džon vejn elington, stara olupina, vas je prevario svojim šutiranjem koje će ponoviti negde u februaru

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...