Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

2 hours ago, delgado said:

Pa sad, mozes da kazes da ti je Poole nesto bolji i drazi igrac, ali izraz suludo je je ipak bas hiperbolisanje. Herro i Poole su, sto se kaze, tu negde. 

 Ju nou aj lov ju bro, ali zaista nisu.

2 hours ago, AgroLaki said:

Grin se jeste njemu uneo prvi, ali mali umesto da se skloni i deeskalira odmah ga je odgurnuo jako, a onda je ovaj ispizdeo i opaucio ga bas lepo.

 

Ljudi, šta vam je?? Trebalo je verovatno i da mu popuši, ili da sačeka svlačioniu!?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ovo je Bobby Portis fazon. Iskreno se nadam da smo završili saradnju sa Drejmondom i da se sada samo traži najbolje rešenje za klub. Niko ne može više ništa da kaže posle ovoga - navijači su zgroženi, a Klej i Stef sigurno neće previše razmišljati. Fuck, dao bih ga sutra Lakersima za Russella Westbrooka. Sa druge strane, jasno je bilo da čim je ceo tim stao odmah i vrlo eksplicitno uz Džordana da je baš teško sranje. Sada je ovo i na Adamu Silveru, a ne sećam se kako je na kraju regulisano sa Mirotićem i Portisom, ali ovo je džukački saker panč matorog 32godišnjaka na klinca. Odvratno. Posrao se na svoj legasi, ali nije da nismo upozoravali...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, freethrow said:

 

Ljudi, šta vam je?? Trebalo je verovatno i da mu popuši, ili da sačeka svlačioniu!?

 

Ne, ali kad imas problem sa bolidom, bolje je potruditi se da deeskaliras situaciju, a ne da mu dajes povoda da te nabode ko Tajson. Iako ne volim Drejmonda i nadam se da ce dobiti simiku u bulju za ovo, nije on neki siledzija oko skole koji napada rendom klince, nego mu ni mali sigurno nije ostao duzan u momentu kad su usli u konverzaciju. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, AgroLaki said:

Mislim da bi se ovo tesko sredilo interno, jer obojica gaje veliku netrpeljivost. Da preskocimo ko je poceo prozivku, jer se ne vidi, Grin se jeste njemu uneo prvi, ali mali umesto da se skloni i deeskalira odmah ga je odgurnuo jako, a onda je ovaj ispizdeo i opaucio ga bas lepo. 

Jebi ga, ko ne bi odgurnuo nekog ko mu se tako unosi u lice i gura ga nazad facom. Šta je drugo trebao da uradi to stand up to the bully?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, freethrow said:

Ovo je Bobby Portis fazon

 

Mirotic se 3x zaletao i swingovao ka Bobiju dok je ovaj pokusavao da mu objasni da se smiri i da mu to nije potrebno to u zivotu. Na kraju mu je u samoodbrani ugasio sva svetla. Snimak nikad nije ugledao internet, ali 6-7 razlicitih svedoka je ispricalo istu pricu.

 

Ne opravdavam Bobija, ali nikako nije ista prica kao ovaj odvratni polu sucker-punch

Edited by threepwood
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Darko said:

Jebi ga, ko ne bi odgurnuo nekog ko mu se tako unosi u lice i gura ga nazad facom. Šta je drugo trebao da uradi to stand up to the bully?

 

Ukrutis se  i kazes mu: Skloni se, ne dajes mu povoda za reakciju, tj. ako i pored toga reaguje, onda nema niko nista tebi da prigovori. Ovako ostaje vidljivo da je mali bio rad da se kurci. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, freethrow said:

Ovo je Bobby Portis fazon. Iskreno se nadam da smo završili saradnju sa Drejmondom i da se sada samo traži najbolje rešenje za klub. Niko ne može više ništa da kaže posle ovoga - navijači su zgroženi, a Klej i Stef sigurno neće previše razmišljati. Fuck, dao bih ga sutra Lakersima za Russella Westbrooka. Sa druge strane, jasno je bilo da čim je ceo tim stao odmah i vrlo eksplicitno uz Džordana da je baš teško sranje. Sada je ovo i na Adamu Silveru, a ne sećam se kako je na kraju regulisano sa Mirotićem i Portisom, ali ovo je džukački saker panč matorog 32godišnjaka na klinca. Odvratno. Posrao se na svoj legasi, ali nije da nismo upozoravali...

hahaha, kada su ćutali kada je Drejmond vadio kitu na Durenta, onda mi je dovoljno da znam kako oni razmišljaju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sta god da je prethodilo time, Drejmond to sebi nije smeo da dozvoli. Da onako nakoutira klinca je ludilo. Em je ovaj mladji, em fizicki dosta slabiji od njega. Ovakve stvari NBA mora strogo da kaznjava I da da primer da se ovo ne sme ponoviti ili ce posledice biti te I te. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Predragdjape said:

Sta god da je prethodilo time, Drejmond to sebi nije smeo da dozvoli. Da onako nakoutira klinca je ludilo. Em je ovaj mladji, em fizicki dosta slabiji od njega. Ovakve stvari NBA mora strogo da kaznjava I da da primer da se ovo ne sme ponoviti ili ce posledice biti te I te. 

Mislim da bi bilo bolje da to odrade Poole, Green i GS organizacija zajedno. Ako Poole hoće da ga odvede na sud, nema šta da mu se zameri, ima pravo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Darko said:

Mislim da bi bilo bolje da to odrade Poole, Green i GS organizacija zajedno. Ako Poole hoće da ga odvede na sud, nema šta da mu se zameri, ima pravo. 

Uh, da li ce Pool uopste sesti za sto sa saigracem koji ga je nakoutirao, mislim da ce teze ici. Mada, ko zna. Velika je tamo lova i igra u pitanju. Ne znam kako je Pool prosao nakon onog udarca, I koliko ce psihicki trebati da se oporavi od toga... 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Predragdjape said:

Uh, da li ce Pool uopste sesti za sto sa saigracem koji ga je nakoutirao, mislim da ce teze ici. Mada, ko zna. Velika je tamo lova i igra u pitanju. Ne znam kako je Pool prosao nakon onog udarca, I koliko ce psihicki trebati da se oporavi od toga... 

Dobro, nije Poole dete nego odrastao čovek. I ja bih bio razjaren na njegovom mestu. U svakom slučaju, radije bi se suočio sa Green-om ili odradio neki deal unutar organizacije nego da mi se NBA meša. U najgorem slučaju (zavisi od situacije), odveo bi Green-a na sud pa nek se tamo pravda. 

Link to comment
Share on other sites

Jovic je odigrao ovu predsezonu bas kako treba. Ameri ga hajpuju sto i znaci mesto u 13 vec na startu sezonu. Sumnjam da ce ga ugurati u G League vec da ce biti u sastavu od samog starta. Da me neko ne shvati pogresno, on je jedan od najvecih talenata u zadnjih 10 godina, ali sam bio prilican skeptik da li moze igrati preko.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Citam neko razmatranje gde bi GS mogao da otera Grina, 

pa spekulisu Atlanta i kazhe:

 

The Hawks have been dangling Collins for what seems like forever. After acquiring defensive stalwart Dejounte Murray in the offseason, adding Green to a lineup with Clint Capela and De'Andre Hunter would suddenly give Atlanta a formidable defensive presence around noted traffic cone Trae Young.

Edited by KfJ
Link to comment
Share on other sites

Nijedan tim ne moze lako uklopiti Grina, jer ima gomilu specificnih karakteristika,

i basketaskih i u pristupu igri i timu.

Sad je vec pitanje kako bi se Grin ponasao u nekoj ekipi u koju bi bio trejdovan

i koliko je ukorenjen u to svoje vidjenje hijerarhije u timu koje nosi u GSu.

 

Mozda bi mogao za Gordona neki swap sa Denverom, to bi moglo proci bez 

tektonskih promena.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...