Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

3 hours ago, freethrow said:

. Ja sada da mi neko ponudi pod istim uslovima na tri godine Wigginsa, Kawhija, SIakama, Butlera ili Pola Džordža bih iskreno uzeo Wiggaru sa ovom ekipom

 


Daj i Derozana, ne da ce neko njega da odabere, nego onako. 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Vidim dosta se pljuje JB , a suštinski da on i Vigins zamene mesta mislim da bi ga sad hvalili kao što hvale Viginsa, odnosno mislim da bi se zamenio i narativ.

Odličan igrač sa ofanzivnim amplitudama koji može biti i jeste odličan defanzivac i koji ti u PO seriji donese 1-2 pobede. 

Jednostavno, Ker je genije koji je uspeo da nađe ulogu jednom Viginsu koji je opet sve do dolaska u GSW bio gori , čak nije ni za poređenje, nego Džejlen trenutno.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Milos 3.14 said:

Vidim dosta se pljuje JB , a suštinski da on i Vigins zamene mesta mislim da bi ga sad hvalili kao što hvale Viginsa, odnosno mislim da bi se zamenio i narativ.

Odličan igrač sa ofanzivnim amplitudama koji može biti i jeste odličan defanzivac i koji ti u PO seriji donese 1-2 pobede. 

Jednostavno, Ker je genije koji je uspeo da nađe ulogu jednom Viginsu koji je opet sve do dolaska u GSW bio gori , čak nije ni za poređenje, nego Džejlen trenutno.

 

True that.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, realno *w said:

 

Dosta daje Atlanta... baš dosta.

 

There has been plenty of talk among league personnel that some combination of Capela, John Collins, Kevin Huerter and the No. 16 pick could be routed to Utah for the three-time Defensive Player of the Year.

In ongoing trade chatter around the league, Atlanta was believed to have made all players besides Trae Young available, but sources told B/R the team is now expected to retain De'Andre Hunter and agree to terms on a long-term contract extension.

 

daklem, ne sva trojica + pick, već neka varijanta, uključujući bilo koga osim trajčeta i deandre huntera, što, ukoliko ovaj drugi pokaže da može da ostane nepovređen veći deo sezone, ima smisla i za hawkse i za jazz.

 

ja lično nisam fan goberta jer je toliko limitiran ofanzivno a pokazalo se da i defanzivno nije bulettproof u nekim zajebanim smallball situacijama ali mi ujedno nije stalo da hawksi nešto urade pozitivno, tako da eto.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Horium said:

 

Ne znam zasto, ali lepo me nasmeja od ranog jutra 😂

 

hah

kada se piše o tome kako centar ne može biti max ugovor, tj prvi-drugi igrač ekipe, kontam da je to eufemizam za goberta.

ako su već radi & imaju čime da pojačaju neku nba ekipu za jednog izvrsnog igrača, logičnije bi mi bilo da pokušaju sa aytonom, ukoliko su sunsi u fazonu da ga daju za neko malo bogatstvo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, uini said:

 

There has been plenty of talk among league personnel that some combination of Capela, John Collins, Kevin Huerter and the No. 16 pick could be routed to Utah for the three-time Defensive Player of the Year.

In ongoing trade chatter around the league, Atlanta was believed to have made all players besides Trae Young available, but sources told B/R the team is now expected to retain De'Andre Hunter and agree to terms on a long-term contract extension.

 

daklem, ne sva trojica + pick, već neka varijanta, uključujući bilo koga osim trajčeta i deandre huntera, što, ukoliko ovaj drugi pokaže da može da ostane nepovređen veći deo sezone, ima smisla i za hawkse i za jazz.

 

ja lično nisam fan goberta jer je toliko limitiran ofanzivno a pokazalo se da i defanzivno nije bulettproof u nekim zajebanim smallball situacijama ali mi ujedno nije stalo da hawksi nešto urade pozitivno, tako da eto.

 

Da, ipak je to drugačije. Kako god, Rudi je upgrade u odnosu na Kapelu i to se mora "podmazati" sa nečim drugim.

Žao bi mi bilo da im Kolins ode, mislim da on nije dostigao svoj vrhunac još uvek.

 

Gober je ofanzivno limitiran, ali u odnosu na Kapelu je ipak faktor u napadu. Imao je 4-5ppg više u Juti gde ga je pola ekipu kuliralo. I to je ostvario sa 10% boljim šutem iz igre i 22% boljim bacanjima.

Link to comment
Share on other sites

Džejms će biti spreman za Letnju Ligu i onda će se videti pre svega kako je zdravstveno, pošto se to već par puta iskomplikovalo. Radio je sa Milojem i Lunijem na bazičnim stvarima kao što su zagrađivanje, kontakt pod košem, odmotavanje posle pika i ostalo. Kapiram da ćemo negde u novembru / decembru imati prvu procenu šta može da se očekuje od njega - za početak verovatno neki Džavale koji ima šut bi bio idealan scenario...

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, freethrow said:

Da, i meni Kolins deluje kao neko ko bi mogao da bude baš dobar igrač i u napadu i u odbrani. Sa druge strane, nije jasno kako GSW planira da zadrži Lunija Pula i Wigginsa uz enormne ugovore SDK...

 

Pul je i sledece godine na minimalcu iirc. Luni... pa verovatno ce mu ponuditi slicnu platu kao sad pa app. 

 

Oto Portera mislim da nece moci da zadrze. 

 

Za Wigginsa pojma nemam.

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, NikadProtivKaline said:

pa rekoh vec da nemam

kontao sam da mu je to neka licna zaliha za tipa 6m do god dana

Možda je bilo za njega i društvo. Ne verujem da je toliko glup da to preprodava, ali šta ga znaš. U svakom slučaju, nije mu ovo bilo potrebno. Mada opet, potencijalnih 5 godina zatvora zbog trave je ... za zatvor (onih koji su taj zakon napravili).

Link to comment
Share on other sites

Mislim da bi odlično legao Gobert Hawksima. Collins se meni ne sviđa, tj. sviđao mi se dok je bio na rookie ugovoru ali sad kad traži masnu lovu mi se ne sviđa, nedefinisan je igrač, ozbiljan atleta ali nit ima neki pouzdan šut za četvorku nit može da parira pravim peticama, plus mi deluje priglupo. Gobert je Capela 2.0 i mislim da bi bila odlična simbioza sa ružnim Trajčetom, dosta dobar i komplementaran kombo. 

 

Što se Bostona tiče, ne fali njima ništa posebno, samo da JT i JB još malo sazreju, nisu još u svom prajmu. I dalje se nadam da bi Tatum mogao konačno iz guzice da izvuče jednu all NBA partiju u finalu. Brown ima svojih mana, ali 2-way igrači građeni poput tenka ne rastu na grani. Ne mislim da Bostonu treba sad neki all star plejmejker, dovoljan bi bio i neki TJ McConnell. 

Link to comment
Share on other sites

Kolins je ok, ali polakomio se nakon što je jednom posterizovao Embiida i umislio da je ne znam kakav igrač. No can do. Glede Bostona, poprilično su me (neprijatno) iznenadili izdanjem u G5. Da navijam za zelene Tejtum bi mi jako, jaaako pičio po živcima. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nesto imam utisak da bi ista prica bila u Atlanti za Gobera. Trae = Donovan sto se tice odbrane i opet bi muceni Rudisa morao sve da krpi cini mi se (da ne spominjemo hertera i bogija koji takodje nisu neki defanzivci). Takodje mislim da neka pokretnija petica vise odgovara za Traea da vrti pnr

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...