Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

14 minutes ago, DameTime said:

 

I Frensisu ćete dodeliti FMVP, samo da ne priznate zasluge najboljeg igrača lige.

Mi smo fair and square izgubili to finale 🙂 jer su naprosto bili bolji i zato jer nas je Janis razvalio. Naravno zasluge idu i ostalima ,Chrisu i Jrueu ponajviše od ostalih ali prva violina je bio Apolon. End of story.

Edited by bodo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bodo said:

Mi smo fair and square izgubili to finale 🙂 jer su naprosto bili bolji i zato jer nas je Janis razvalio. Naravno zasluge idu i ostalima ,Chrisu i Jrueu ponajviše od ostalih ali prva violina je bio Apolon. End of story.

 

Ma šalila sam se malo, u duhu trenutne atmosfere na temi. 😄 Izgubili ste pošteno, a možda ove sezone dobijete priliku za revanš. 🤗

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, DameTime said:

 

Ma šalila sam se malo, u duhu trenutne atmosfere na temi. 😄 Izgubili ste pošteno, a možda ove sezone dobijete priliku za revanš. 🤗

Znam, ja sam samo podržao tvoj upis 🙂

Apropos potencijalnog revansa. Ne znam , dalek je to još put i za jedne i za druge. Ima još dobrih ekipa tu a i iskreno nemam taj filing da će njega doći.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo je stvarno alhemija sta Spoelstra, Riley i co prave od ovih nedraftovanih i ostalih polovnjaka i bezveznjaka. 

 

Ovaj Vincent je na OI arguably bio najlosiji igrac na turniru(20% FG?!). Secam se da sam se smejao na pomisao kako je zavrsio u NBA, a on postade ranopravni clan rotacije(povremeno i petorka).

 

Strus satro neki suter, raspada se u PO, a opet +- rekordni.  Ranije Robinsona izmisle. Oladipo 2 godine povredjen, sansu da skoro i ne dobija od povratka, NO PROBLEM! Prva utamkmica u petorci jebemliga od kad 36 minuta na parketu najbolji igrac na utakmici.

 

Zaista specificna fransiza, videcemo da li ce ostati isto i nakon povlacenja Kuma...

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Bice zanimljivo sta ce Fila da radi sa Hardenom.

 

Dati mu petogodisnji ugovor gde vec sada deluje da je zagazio debelo na put bez povratka...

 

Ajde sto je juce postigao 16 nego sto ti sutevi kako izbaci loptu vidis da je cigla.

 

Znam da nemaju previse prostora za menavar ali kladiti se na Hardena da ce promeniti zivotni stil i krenuti na jogu deluje kao kraj za Embida, barem u Fili...

 

 

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

svima je bilo jasno jos i pre trejda da ce njegov ugovor biti uzasan prvog momenta kada potpise. siguran sam da i morey zna to, posto nije idiot, da to nije dobar ugovor ali sada nema povratka nazad. najverovatnije ce trejdovati harrisa i tako nekako pojacati ekipu.

 

hardenu treba par meseci bas ozblijnog oporavka, da se skroz resetuje i onda u regularnoj sezoni da igra pod kocnicom, do playoffa. zalosno je gledati kako ne moze da prodje neke najsporije defanzivce u ligi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Heat moze dosta bolje napadacki od sinoc -> Strus, Vincent, Dipo su bas ozbiljno podbacili i sutirali zajedno 2/17 za 3PM, ali su se oslonili na cvrstu defanzivu i kontrolisali utakmicu od samog pocetka. Spo je juce fino srezao rotaciju, startna postava + Caleb + Herro + Dipo sa klupe u maniru velikih PO majstora. Pritom su pokidali bacanja timski (17/18) i uhvatili gomilu OR... Strus je suter u rangu Robinsona, a i jaci mozda ove sezone, a pritom je veci i znatno bolji defanzivac i skakac. Sada maltene u rotaciji nema loseg defanzivca a jos se ceka povratak Laurija, sve elitni odmbrambeni igraci, imao sam osecaj da je sinoc Fila omasila 100 trojki za redom...  Tajlera je prelepo gledati kako sutira i barata loptom... U sledecoj utakmici rekao bih da se Fili sprema ozbiljniji masakr kad krenemo da sipamo sa svih strana...

 

Fila sa Embiidom je mozda jebeniji mecap za Heat od potencijalno Bucks/Celts, njih su izbacili pre 2 godine a recimo Fila ih je resila 4-1 pre 3g, sto naravno sada nista ne mora da znaci, ali eto... Joel je jedan od retkih igraca koji je u stanju da nadigra Adebaja na obe strane i za koga nema adekvatne odbrane osim udvajanja, a nema puno takvih igraca u ligi -> Jokic, Dejvis mozda jos samo. Ako se vrati u seriji bice zanimljivo kako ce Spo da spremi odbranu. Otvorilo nam se, nema sta, ali zabrinjava me status Laurija, pa i Batlera, lomljivi su prilicno od tekme do tekme, ali ajde da se nadamo najboljem, Kajl ima sanse da nastupi u G2... 

 

Odgledao sam i Boston-MIL, izostanak Middletona otvara ozbiljan prostor Bobisi koji iako je ludak ume da bude zajeban, kao i Grayson, Konaton i kompanija. Sad ispade glupost sto su dali Dontea i koga vec za Ibaku, ciji je status koji zapravo ? Too old to play ? 😄  
Ne bih voleo da vecerasnje serije krenu sa 0-2, posto ove od sinoc gotovo sigurno da hoce

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Harden je poptuno promašena investicija, čovek koji deluje da se nije samo fizički istrošio u onim sezonama kada je raubovan na maksimalnom broju obrtaja - već i da se psihički poptuno ispraznio i da ni nema želju da se previše troši, niti neku glad za pobedama. Bruklin bi bio značajno jači da nije trejdovao za njega, a verujem da ni Fila ne bi bila značajno slabija da je ostala sa Karijem.  Čovek je totalni non factor, naročito u PO košarci i naročito na ovakvom istoku. 

 

Sećam se koliko ljudi je smatralo da u Majamiju sede ludaci što nisu trejdovali šta su mogli za Hardena, a evo gde je sad Majami, a gde je Harden.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

Heat moze dosta bolje napadacki od sinoc -> Strus, Vincent, Dipo su bas ozbiljno podbacili i sutirali zajedno 2/17 za 3PM, ali su se oslonili na cvrstu defanzivu i kontrolisali utakmicu od samog pocetka. Spo je juce fino srezao rotaciju, startna postava + Caleb + Herro + Dipo sa klupe u maniru velikih PO majstora. Pritom su pokidali bacanja timski (17/18) i uhvatili gomilu OR... Strus je suter u rangu Robinsona, a i jaci mozda ove sezone, a pritom je veci i znatno bolji defanzivac i skakac. Sada maltene u rotaciji nema loseg defanzivca a jos se ceka povratak Laurija, sve elitni odmbrambeni igraci, imao sam osecaj da je sinoc Fila omasila 100 trojki za redom...  Tajlera je prelepo gledati kako sutira i barata loptom... U sledecoj utakmici rekao bih da se Fili sprema ozbiljniji masakr kad krenemo da sipamo sa svih strana...

 

Fila sa Embiidom je mozda jebeniji mecap za Heat od potencijalno Bucks/Celts, njih su izbacili pre 2 godine a recimo Fila ih je resila 4-1 pre 3g, sto naravno sada nista ne mora da znaci, ali eto... Joel je jedan od retkih igraca koji je u stanju da nadigra Adebaja na obe strane i za koga nema adekvatne odbrane osim udvajanja, a nema puno takvih igraca u ligi -> Jokic, Dejvis mozda jos samo. Ako se vrati u seriji bice zanimljivo kako ce Spo da spremi odbranu. Otvorilo nam se, nema sta, ali zabrinjava me status Laurija, pa i Batlera, lomljivi su prilicno od tekme do tekme, ali ajde da se nadamo najboljem, Kajl ima sanse da nastupi u G2... 

 

Odgledao sam i Boston-MIL, izostanak Middletona otvara ozbiljan prostor Bobisi koji iako je ludak ume da bude zajeban, kao i Grayson, Konaton i kompanija. Sad ispade glupost sto su dali Dontea i koga vec za Ibaku, ciji je status koji zapravo ? Too old to play ? 😄  
Ne bih voleo da vecerasnje serije krenu sa 0-2, posto ove od sinoc gotovo sigurno da hoce

Krenemo da sipamo 😂😂😂

znaci MI smo u pitanju vec

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SteveFrancis#3 said:

@bodo

Ako si mi reko, djubre sam ja veliko

ajde ne preterujmo. rekao sam samo ono što mi leži na duši. za mene je ljubav iliti ludost( zavisi kako ko gleda na stvari)  kada unatoč tome što imaš ujutro obaveze i posla ti ustaneš gledati tekmu pa nebitno da li ona počinje u 2. 3 ili 4 ujutro. i kad s vremena na vreme kažeš nešto lepo o ekipi za koju navijaš. ne rabi pisati hvalospjeve. ti niti prilikom ijedne pobjede nisi našao za shodno da kažeš nešto pozitivno za ekipu. ali zato kad gubimo onda se brukamo ili smo nemači pojma i slično. time si i omalovažio i sjajan nastup NOP koji su se pokazali kao vrlo nezgodan tim i koji su bili papreni u punom smislu te riječi. epitet si si sam nadjenuo. ja se tim vokabularom ne služim i nadam se da sam se na ovom forumu profilirao ako ništa bar ono pristojan koji je od pojedinih forumaša dobio ipak neki respekt a koji ga isto tako i dajem drugima.

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

Pa ja nikad nisam primetio da Frensis nesto pozitivno pise ni za Partizan, da budem iskren. 😄

 

Takav coek izgleda.

 

A normalno da je vecina timova simpaticno kada su poor plucky underdogs, a ne jedni od favorita (i to predvodjeni Krcko Orascicem Paul-om ni manje ni vise).

 

Meni licno su oni zdrava sportska prica, pa mi uopste ne bi smetalo da pobede, iako nije kao da su mi neki miljenici.

 

Zapravo, svi preostali timovi su mi makar donekle dopadljivi osim File.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kakva je mesarska ekipa taj Milvoki. Posle svakog faula molis se da ti neko nije povredjen. 

 

0-2. Gotova serija. Posle toga svom silo protiv grckog rukometasa i mesarske druzine. 

 

Otkinuce ih Miami onako kako treba! 

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, greenenvy said:

Kakva je mesarska ekipa taj Milvoki. Posle svakog faula molis se da ti neko nije povredjen. 

 

0-2. Gotova serija. Posle toga svom silo protiv grckog rukometasa i mesarske druzine. 

 

Otkinuce ih Miami onako kako treba! 

A kad je Bibop uletao klizece startove Curiju?

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, LordOfTerror said:

A kad je Bibop uletao klizece startove Curiju?

 

 

 

 

 

 

Niceg nema odvratnijeg od silovateljske kosarke grckog Karabatica, Graysona Allena i telece face Brooka Lopeza. 

 

Prosto nema dalje. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...