Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

1 hour ago, gggggggg said:

pravila su jasna. tesko mogu zamisliti da ce gradonacelnik menjati zakon samo zbog irvinga. pogotovo sto su hiljade njujorcana dobile otkaz zbog nevakcinisanja. izgubio bi kredibilitet ako bi izasao brooklynu u susret.

 

durant je nakon jucerasnje utakmice prozvao gradonacelnika a wilbon mu je lepo odgovorio...

 

Ma ne treba da menja propis zbog Irvinga nego da mu ne dozvoli da uđe u halu ako je već tako jerbo je on podjednaka pretnja sedeći u prvom redu gledališta (pa još bez maske) ili igrajući na parketu. Ovako je situacija prilično apsurdna.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Jasno je tu sta se desava, Irvinga spustas na nivo publike posto antivakserima nije zabranjeno da ulaze u dvoranu. Trebas mnogima da budes uzor sa svojim ponasanjem, vaksinises se i mozes da igras. Ovako dok god se ne povinujes pravilima tj primis vakcinu, u najboljem slucaju sedeces u prvom redu publiku. Nisam bas siguran da je Irving bio jedini u dvorani na vidnom mestu bez maske. To povlaci neki drugi problem koji nije toliko vezan za Irvinga, moze se izvuci pogresan zakljucak na osnovu te Irvingove slike bez maske.

 

Ako bi Irvingu zabranio ulaz, trebalo bi i svim antivakserima koji ulaze u dvoranu a to bi napravilo vecu stetu nego trenutna situacija.

 

Zar nije bila vest pre tri nedelje da se razmatra ukidanje mera? Ja sam iz nekog razloga ocekivao da ce mere danas biti ukinute i da ce Irving moci da igra domace utakmice od ove nedelje.

 

Kao laiku mi deluje da se zabrane skidaju do PO, ne mozes tek tako da pustis takvu vest u javnost i da nista ne ucinis povodom toga. Moze samo da se odugovlaci i to je to.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DameTime said:

Da citiram poznatu estradnu umetnicu

 

  Hide contents

Neka svako sebi bira, Lebron je sebi birao.

 

Klipersi su za mene jedno od prijatnijih iznenađenja, odlično se drže s obzirom na probleme s povredama.

Apsolutno sam siguran da bi pre izabrao Karuza, nego THT-a

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Ta'veren said:

Trebas mnogima da budes uzor sa svojim ponasanjem, vaksinises se i mozes da igras. 

 

Ja sam mislio da treba da se vakciniše zbog zaštite, da ne dodje do zaraze, da se ne širi zaraza,a ne da bi bio uzor nekom 😮

 

Deluje da grešim.

Edited by propolis
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, propolis said:

 

Ja sam mislio da treba da se vakciniše zbog zaštite, da ne dodje do zaraze, da se ne širi zaraza,a ne da bi bio uzor nekom 😮

 

Deluje da grešim.

 

Ja sam shvatila napisano kao da budeš uzor drugima da se vakcinišu i na taj način svi zajedno ne širite zarazu.

 

Od Irvinga se ne očekuje da poznaje nauku i patentira novu vakcinu, ali se očekuje da prihvati svoju ulogu u društvu - poznate ličnosti koju prati veliki broj ljudi - i pazi na svoje ponašanje i šta propagira.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, DameTime said:

 

Ja sam shvatila napisano kao da budeš uzor drugima da se vakcinišu i na taj način svi zajedno ne širite zarazu.

 

Od Irvinga se ne očekuje da poznaje nauku i patentira novu vakcinu, ali se očekuje da prihvati svoju ulogu u društvu - poznate ličnosti koju prati veliki broj ljudi - i pazi na svoje ponašanje i šta propagira.

 

Kyrie je jasno izrazio svoj stav i ja ga poštujem.

 

Većina ljudi na svetu se nije vakcinisala pa mi nije baš jasno kome treba da bude uzor(reklama) pa mi to baš nije jasno,ali u svakom slučaju to je druga tema i nije za ovaj pdf.

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Dracarys said:

Večeras će se posle dužeg vremena konačno videti duel između dva najbolja centra lige koji su istovremeno i najveći kandidati za MVP-a

Boje se ljudi od Stenlija Džonsona, Rivsa, Hauarda, THT-a pretrnuli od straha

 

 Ma bre vidis kakve rostere ima, stvarno sramotne 4 sezone

 Sram ga bilo sto nije uspeo Davisa da odrzi na terenu duze od 2 tekme mesecno u poslednje 2 sezone 

 A i eto sad kad se bori za plejin sa ABA liga rosterom i postize 50+ partije sramota za ovo nabijanje statsa, umesto lepo da se povuce i ne igra vise kako slucajno ne bi probijao sve moguce statisticke barijere i tako iznova i iznova dokazivao svoj kvalitet i longevity => uvredice nam se hejteri :roflmao:

 

Link to comment
Share on other sites

Dobise Nagetsi na krilima Halanda. Vratise se iz -20, rezerve odlican mec.

MVP duel objektivno pripao Embiidu, sasuo mu je bar 20p u facu. Debeli Somborac za svoje standarde losija partija, nerealno je sto i takav lagano djuska oko tripl dabla.. Par izvrsnih ass, i neke glupe izgubljene.

Inace dobar vajb izmedju njih dvojice

 

 

Edited by Instinkt
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, propolis said:

 

Kyrie je jasno izrazio svoj stav i ja ga poštujem.

 

Većina ljudi na svetu se nije vakcinisala pa mi nije baš jasno kome treba da bude uzor(reklama) pa mi to baš nije jasno,ali u svakom slučaju to je druga tema i nije za ovaj pdf.

 

 

 

Postoji razlika izmedju javnih licnosti i obicnog coveka. Kajri donosi novac i neces antivaksera da promovises.

 

Ko god da se ne vakcinise, trebas ga za nesto zakinuti. Svako ko se nije vakcinisao, imao je manje mogucnosti za kretanje u odnosu na vakcinisanog.

 

U Kajrijevom slucaju, ne moze da igra kosarku u Njujorku i Torontu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...