Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

2 hours ago, bodo said:

Ima tu malo i viška koraka. Tako mi se ucinilo. Dva puta pivotirao . Prvo pirueta pa onda malo usitnitio. Takvu impresiju imam. Inače cista petica za umjetnički dojam 

Pa u 90% napada na postu napravi korake, to je fact, i zato je Nba smesan posle 2010-te. Ne znam da l je za temu  ali jeste o Nba, jeste gledali dokumentarac ,,Malice at the Palace"

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Redstar0356 said:

Pa u 90% napada na postu napravi korake, to je fact, i zato je Nba smesan posle 2010-te. Ne znam da l je za temu  ali jeste o Nba, jeste gledali dokumentarac ,,Malice at the Palace"

ja nisam. moram priznati  da i nisam analizirao niti možda obraćao toliko pažnju na korake prilikom njegove post igre ali u ovom konkretnom slučaju mi se baš učinilo da jesu. ne znam možda grešim

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Ovo sto igra Jokic postaje besmisleno. Da li je uopste zdravo biti toliko dobar...

 

najjace od svega sto ne pamtim da je bilo tako skilled igraca u istoriji nba lige, a da bude i toliko produktivan. jedinstven lik.

Link to comment
Share on other sites

neverovatna paznja za ovu gotovo nebitnu utakmicu. ajd da igra simmons pa da razumem. ovako se stvorila kao neka vestacka prica oko nekog velikog rivalstva. 

 

simmonsa inace vec heklovali™ navijaci sixersa pre nego sto je popio jutarnju kafu

Link to comment
Share on other sites

Oprali su ih Netsi u prvoj četvrtini 40-23. Nije pomogla ni ogromna sudijska protekcija za Embida sa sviranih 13 slobodnjaka.

 

Toga u plej ofu neće biti.

 

Ako Irving bidne igrao i domaće utakmice, osvajaju Netsi sa pola snage.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Stef je laid back lik. Branio je Westbruka koji je mahom bio džukac prema GSW, pušta Klejaru da prangija kao na treningu, noćas je i dobro odigrao, ukrao bitne lopte, širio igru. Poole je u ovom stadijumu (koji će bojim se potrajati nekoliko godina) jednostavno bolji igrač od Kleja. Wisemana su izlečili i dodali mu ovako odoka jedno 28kg. Hm. 

 

Drago mi je zbog KDja, vidim lepa efikasna i skakački dominantna partija protiv ovih nesrećnika.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Direktno degradiranje kosarke od strane Embida i lige koja mu dozvoljava svasta,steta sto se toliki kvalitet lige cesto obesmisli narativom i marketingom.

Iako im glave nisu bas na mestu navijam da duo(kasnije trio) iz Bruklina odvali ovaj duo iz File gde god ih vide.Jesu budale ali barem igraju kosarku.

 

Kao sto je KD nocas rekao Embidu"You got nothin without freethrows"

 

Edited by UDresuKvinsiMilera
  • Like 11
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Direktno degradiranje kosarke od strane Embida i lige koja mu dozvoljava svasta,steta sto se toliki kvalitet lige cesto obesmisli narativom i marketingom.

Iako im glave nisu bas na mestu navijam da duo(kasnije trio) iz Bruklina odvali ovaj duo iz File gde god ih vide.Jesu budale ali barem igraju kosarku.

 

Kao sto je KD nocas rekao Embidu"You got nothin without freethrows"

 

МВП МВП МВП МВП.

 

Језив је. 5 кошева из игре убаци и има 30 поена, смејурија. Ако добије МВП ове сезоне ту награду треба укинути. Иначе кад дође ПО испадају у другој рунди. Чим пусте мало јачу одбрану нема ништа од МВПидових 20 бацања по утакмици, а такође ни Харденових

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...