Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

21 minutes ago, freethrow said:

@Miki28 @Dracarys @delgado

 

 

Jeste spremni, večeras u 2:00:

 

plants_vs_zombies_big_1.jpg

 

Više i ne gledam Lejkerse, samo pogledam kratak video na Youtube Bronove poene, jer ništa drugo u Lejkersima i nije vredno pomena, a ciglarenje Vesbtruka, tek ne nameravam da gledam, čuvam te živce za plej in, gde ćemo biti nalupani od Zajona i kompanije.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, freethrow said:

@Miki28 @Dracarys @delgado

 

 

Jeste spremni, večeras u 2:00:

 

plants_vs_zombies_big_1.jpg

 

Naravno. @delgado i @Dracarys su u potrazi za novim timom gdje da predju sa Lebronom na ljeto.

Sad samo prate statse, moraju statsi da se jure. Bez plejofa, titula, ispadanje u 1 rundi, grcevita borba za plejof.

Katastrofalne 4 godine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbg, neko ima sreće kao MJ da mu se Pipen ne povređuje i zbog toga bude proglašen GOAT-om.

 

Ja od Brona sada ništa ne očekujem, nastala mu 38-a godina, sad sve što uradi mu je plus, sad što pojedini LAL fanovi posmatraju kroz prizmu kao da je u prajmu je njihov problem. Bron više ne može, a i ne treba da vuče čitavu regularnu sezonu, već treba da bude svež za plej of. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Miki28 said:

Naravno. @delgado i @Dracarys su u potrazi za novim timom gdje da predju sa Lebronom na ljeto.

Sad samo prate statse, moraju statsi da se jure. Bez plejofa, titula, ispadanje u 1 rundi, grcevita borba za plejof.

Katastrofalne 4 godine.

E šta bi mi dali i za tu jednu titulu. Razmaženo to more mnogo 😁

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, bodo said:

E šta bi mi dali i za tu jednu titulu. Razmaženo to more mnogo 😁

S obzirom da sam za ovih 20tak godina navijanja za Lejkerse, ispratio 6 titula i to threepeat i b2b, ta sesta je upravo to, jos jedna.

Zelim vam da je osvojite nekad ( ali ne ove godine 😀 ).

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...