Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

18 minutes ago, gggggggg said:

za harta izgleda.

 

ne bih radio ovaj trejd da sam pelicans, ali moraju nekako udovoljiti williamsonu. a ne treba zaboraviti da i griffinu se drma klupa.

Ma treba im jedan ovakav, bas imaju uzasan sut a Graham je verovatno najgori startni plej koji sem sto povremeno podivlja za 3 nista ne radi.
Znaci Pelsi su 10, mogu Lejkersi da izduvaju ako budu 9 i ako se Zion vrati.

Link to comment
Share on other sites

Rekla bih Bože me sačuvaj, ali me trenutno malo toga može iznenaditi.

 

CJ-u hvala za sve ove godine, trud, rad, doprinos da kultura PTB bude to što jeste, i što je Dejmijanu uvek čuvao leđa na terenu i van njega, kao pravi prijatelj i saigrač. Želim mu svu sreću u daljoj karijeri. ❤️ Njegov trejd je trebalo da se dogodi i ranije, ali nije lako sad kad je došao taj trenutak.

 

 

 

 

 

  • Like 7
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

@DameTime Lillard?😁

 

Nije zabranjeno gledati 😉

 

 

Just now, Dracarys said:

Ako je i bilo zrno sumnje, posle ovog trejda je 100% sigurno da će i Dejm biti uskoro trejdovan, ako ne sada, onda ovog leta sigurno.

 

Dobro je pa šta god ti kažeš, obično bude suprotno. Bezbedni smo. 

Link to comment
Share on other sites

spacer.png

 

🤣

 

4 minutes ago, Dracarys said:

Sad ima mesta za Dejmovu buduću platu

 

Iskreno, kad bi Dejmova želja bila da ode u Lejkerse, ne bih imala ništa protiv. Jedino što ne želim je da bude na meti vas Lebronovih navijača koji biste odgovornost za svaki poraz svaljivali na njega kao što sad svaljujete na Vestbruka i Dejvisa.

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Ovo nema nikakvog prakticnog smisla. Nisu uspeli celu deceniju nista da urade i sagrade oko Lilarda (i u to vreme monstruoznog LMA), ali ce zato sada uspeti nesto za jedno-dva leta, sa Lilardom koji krece polako na backburner svoje karijere? 

Preko leta su slobodni Bil i Harden :wicked:

 

60 miliona u SC nije malo, jedan max i jedan dobar za rotaciju.

 

E ako im to ne uspe, onda sledi trejd Dejma.

7 minutes ago, DameTime said:

 

Iskreno, kad bi Dejmova želja bila da ode u Lejkerse, ne bih imala ništa protiv. Jedino što ne želim je da bude na meti vas Lebronovih navijača koji biste odgovornost za svaki poraz svaljivali na njega kao što sad svaljujete na Vestbruka i Dejvisa.

Ja nikad nisam svaljivao poraz na Dejvisa, čak i ove sezone kada je krenuo nikad očajnije u sezonu, jedino imam problem sa tim da se govorilo da je AD značajniji za tim od Brona, a to je daleko od realnosti i prakse.

Edited by Dracarys
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dracarys said:

Preko leta su slobodni Bil i Harden :wicked:

Ja nikad nisam svaljivao poraz na Dejvisa, čak i ove sezone kada je krenuo nikad očajnije u sezonu, jedino imam problem sa tim da se govorilo da je AD značajniji za tim od Brona, a to je daleko od realnosti i prakse.

 

Šta reći... Odsustvo realnosti. Ne bi Lejkersi uzeli titulu u bablu da nije bilo Dejvisa i njegove igre na obe strane. Samo to ga igrački lansira (trenutno) iznad Brona kad je u pitanju značaj za tim. 

 

Glede uopštenih stvari, kapiram zašto kažeš da je Bron značajniji. Kladim se da sad preslušava poslednji Dejmov album i uči Juice napamet, u nadi da će ga regrutovati u LA.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...