Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Nije samo Trejo presudio. Atlanta je dala 20 trojki nasuprot 9 Sunsa. Pogađali su još Huertel i Gallo odlično iza linije i Bogi čini mi se da je dve dao onako iz glave. Unatoč tome Sunsi su bili relativno blizu na dva poseda 2minute i sitno prije kraja. U ostalim segmentima su bili podjednaki skoro ali taj veliki nesrazmer u broju datih trojki je ipak presudio. Kao i u slučaju Heata doma vrlo loše su branili liniju za tri unatoč tome što su Hawksi treći po procentu ubačenih trojki.Sunsi su 5 . Iz nekog razloga Hawksi su im težak matchup.osmi uzastopni poraz u Giorgiji. Lani tamo pregaženi. Očajna utakmica Aytona. Tu fali backup SG koji zna kreirati i za sebe . Shamet to nije, mada ovu nije ni igrao. Spominje se uz Gordona i Hart iz Pelikana. Priželjkuje se Craig da se vrati ili Young iz Spursa .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

According to McDaniels’s teammates in Seattle, he often walked around the Sonics locker room fully erect after games, hanging towels on his hardened member. Occasionally he would also hang other items to demonstrate his strength, such as lanterns or a bird feeder. A whiteboard suspended from a lanyard was used to deliver stern messages, such as when he addressed Sedale Threatt: “Stop littering. Or else.”

But McDaniel insists it was more friendly. “At Christmas time I used to hang stockings on it and deliver little gifts. You know condoms, lube, that sort of thing. Even a custom replica of Xavier Junior to remember me by.”

But Derrick McKey said things sometimes crossed the line. “The guy waved around a bag full of Valentines. But he turned all the hearts into scrotums and drew penises out of them. ‘My heart-on belongs only to you’ is not really what Valentine’s Day is about, you know what I mean? And he refused to give any to Dale Ellis after they got into that fight.”

McDaniel’s response? “Ellis was too lazy, he wasn’t serious about practice. Only professionals get to participate in Valendong’s Day.”

 

:classic_unsure: :classic_unsure: :classic_unsure:

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Protiv Portlanda smo izvukli pobedu, na krilima Dejvisa i Mela, zaspao sam juce sredinom 2/4 pa nisam video kad se Melo povredio i izasao iz igre, sad kad sam to saznao manje sam besan. Melo i pored toga sto pogadja iz spotupa, i sam iskreira ledjima fejd i poentira, a da ne pricamo da je poceo i da zakucava, imao je prelep alejap protiv Portlanda. Igra ono sto je i igrao u Portlandu -> offensive spark sa klupe samo takav, i ovde je top3 igrac uz Davisa i Monka (Lebrona i Monka -> posto su LBJ+Davis sastavili zajedno samo 16 tekmi... ) ... Bez njega, nije ni cudo sto smo izgubili od Coach Lueeve masinerije, a uz malo srece moglo se i do pobede...  Bredli je bas igrao dobru odbranu protiv Portlanda, i generalno je tu jos uvek elitan, steta sto je napadacka igra prilicno nestala... 

 

Sledi derbi sa NY i susret sa nasim voljenim detetom Juliusom Randleom. 

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Adrian Wojnarowski

@wojespn

·

2m

The Clippers are trading Eric Bledsoe, Justise Winslow, Keon Johnson and future second-round pick to the Trail Blazers for Norman Powell and Robert Covington, sources tell ESPN.
Pljacka Klipana i to ozbiljna 
Ocekujem i trejd CJM u Pelse i verovatno Lilarda da ga jebes ako ovo nije ulazak u rebuild.

Edited by LayupFromTheMidget
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Adrian Wojnarowski

@wojespn

·

2m

The Clippers are trading Eric Bledsoe, Justise Winslow, Keon Johnson and future second-round pick to the Trail Blazers for Norman Powell and Robert Covington, sources tell ESPN.
Pljacka Klipana i to ozbiljna 
Ocekujem i trejd CJM u Pelse i verovatno Lilarda da ga jebes ako ovo nije ulazak u rebuild.

Kakav trejd za Klipane. Ocekuju onda Kawhi i PG nazad i napad na titulu

@DameTime dajte Lillarda😁😁😁

Link to comment
Share on other sites

Tyronn Lue said after their win on Thursday that "we know Kawhi [Leonard] is probably not going to come back."

 

Tyronn Lue said that Paul George will get an MRI on his elbow on February 24th, but added that "things can change".

 

na osnovu ovoga zakljucujem da ce obojica zavrsiti sezonu bez da odigraju i jednu utakmicu do kraja. jedino ako ne planiraju za buducnost sto je onda ok posao. powell je svakako bolji od bledsoea.

 

a portland je buvkalno trejdovao dva pika prve runde i trenta jr za bledsoea, winslowa i keona johnsona :cigar:

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

sa ovim trejdom koji iz vizure Portlanda ama baš nema nikakvog smisla sorry @DameTimeali tamo gdje Bledsoe kroči tu sreće nema , Klipani postaju uz naravno zdrav dvojac vrlo ozbiljan kandidat za minimum konferencijsko finale, očekujem ozbiljan odgovor Sunsa na najnovija zbivanja. All-in 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, gggggggg said:

Tyronn Lue said after their win on Thursday that "we know Kawhi [Leonard] is probably not going to come back."

 

Tyronn Lue said that Paul George will get an MRI on his elbow on February 24th, but added that "things can change".

 

na osnovu ovoga zakljucujem da ce obojica zavrsiti sezonu bez da odigraju i jednu utakmicu do kraja. jedino ako ne planiraju za buducnost sto je onda ok posao. powell je svakako bolji od bledsoea.

 

a portland je buvkalno trejdovao dva pika prve runde i trenta jr za bledsoea, winslowa i keona johnsona :cigar:

 

Šalje mi onaj ortak što navija za Kliperse "je li realno da smo vas ovako zajebali za trejd?" Bolje da nisam videla ovo 🤣

Ovaj trejd nema nikakvog smisla, čak ni da je u pitanju rebild, bukvalno vam je poklonjen Norm.

 

4 minutes ago, bodo said:

sa ovim trejdom koji iz vizure Portlanda ama baš nema nikakvog smisla sorry @DameTimeali tamo gdje Bledsoe kroči tu sreće nema , Klipani postaju uz naravno zdrav dvojac vrlo ozbiljan kandidat za minimum konferencijsko finale, očekujem ozbiljan odgovor Sunsa na najnovija zbivanja. All-in 

 

Kukala nam majka, to mogu da kažem 😄 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, delgado said:

Kad vec traje ova rasprodaja u Portlandu, da mi urucimo RW za Lillarda, ne bi bila veca pljacke od ove

Bilo bi greh ne upariti dynamic duo RW-Bledsoe zar ne

cirkus u najavi i rezanje žila. taman da država Oregon stavi veto na samu pomisao na tako nešto. by the way , vidjeh jučer modnu kreaciju RW u kojoj se pojavio prije meča. gdje li samo inspiraciju nalazi za tako nešto.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, delgado said:

Kad vec traje ova rasprodaja u Portlandu, da mi urucimo RW za Lillarda, ne bi bila veca pljacke od ove

Bilo bi greh ne upariti dynamic duo RW-Bledsoe zar ne

Šta ti je skrivio tužni Oregon da im ovako kažeš

Portland ide u rebild, sad lete Nurk i CJ, a na leto Lilika

Edited by Milos 3.14
Slovo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...