Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

3 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Ove sezone verovatno najintrigantnije pitanje je koliko moze Shikegou u doigravanju

 

jednako je intrigantno (po meni) ko je pravi favorit na zapadu. iz svo navijanje da stari fritrou pobedi, meni su i sunsi i dubsi i clippersi i lakersi tu negde, verovatno i denver ako se jamal povrati.

 

bullsi su imho svakako stepenik ispod bucksa i njetsa a to im prija.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Betolingar Misdongard said:

Ja mislim da bi čak i Atlanta mogla da nokautira Bulse u PO. Za Majami sam već siguran da bi bio izraziti favorit u toj seriji.

Mogla bi ako uhvate ritam kao prethodne sezone sto su, nedje zadnja trecina reg. sezone nijesu najbolji matchup za njih al obzirom kako trenutno izgledaju dje im svaku drugu noc neko uspe 130 poena malo je tesko tako nesto ocekivati da se desi, pa cak i da izbore plejof ako nastave ovako promjenljivo da igraju. Meni su oni primarni kandidat da naprave neki splash do trade deadlinea da malo razmrdaju roster ne bi li se ukljucili u tu pricu jer ovi sad ne djeluju ni blizu kao ona proslosezonska Atlanta sa kraja sezone i plejofa.

Isto ne znam jeste li pominjali, ali djeluje da se kriterijum sudjenja manje-vise vratio na staro nakon onog prvog mjeseca dje se nijesu svirali ove lean-in faulove i slicne stvari, sad je to manje vise standard da ovi neki igraci sto su bili poznati po tome ponovo su aktuelni. Sinoc npr Embiid izvede 15 bacanja nedje do 3 min do kraja 3/4, Harden isto svako malo po 15-18 bacanja, Derozan, Trae Young, Giannis, Butler i ostali usual suspects. Dal je doslo do tog nekog kajanja zbog toga ili je to uzrok sto je dosta ovih primarnih sudija u covid protokolima pa sude njihove zamjene - ne znam, al ce biti zanimljivo koliko ce se istrajati u svemu tome. Na kraju su brojke tokom sezone ono sto je bitno i sto donosi pare igracima i agentima a nece se niko toga odreci prelako.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Ove sezone verovatno najintrigantnije pitanje je koliko moze Shikegou u doigravanju

Second round exit. To je neka realnost. Malo više zapinju u regularnom delu od recimo Majamija koji je dobio većinu derbija, a gubio je od nekih lošijih ekipa , deluje mi da se i Majami i Milvoki štekuju i da su na nekom autpilotu.

Veće je pitanje šta sa zapadom, hoće li Juta napraviti iskorak, šta sa GSW, Lejkersi i Denver nepoznanice . Jedino od Finiksa znaš šta da očekuješ

Edited by Milos 3.14
Link to comment
Share on other sites

Dobre partije poput prošlogodišnjih. Ako u polufinalu izbegnu jutu to je sigurno finale konferencije , ako bude juta sve je moguće. 

Finiks već drugu godinu zaredom pruža konstantno dobre partije, tj od babla.

Od Jute ili GSW na primer ne znam šta da očekujem.

Edited by Milos 3.14
Slovo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Milos 3.14 said:

Dobre partije poput prošlogodišnjih. Ako u polufinalu izbegnu jutu to je sigurno finale konferencije , ako bude juta sve je moguće. 

Finiks već drugu godinu zaredom pruža konstantno dobre partije, tj od babla.

Od Jute ili GSW na primer ne znam šta da očekujem.

To bas zavisi od mnogo faktora.

Vec je neko pisao ali Klipani ako im se vrati Kawhi u PO ( a izgleda da hoce ), Denver sa Murray-om ( a i on izgleda da se vraca prije plejofa ) kao i Lejkersi su velika nepoznanica i velika prijetnja Finiksu. 

 

Juta je neozbiljna ekipa, razocarenje u plejofu. 

 

Finiks da cuva CP3 kao malo vode na dlanu, covjek je nevjerovatan. Kakav samo uticaj ima na ekipu. On i odlicna odbrana su im glavni aduti. Iskreno mislim da nema sanse da CP3 izgura cio plejof zdrav.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Miki28 said:

To bas zavisi od mnogo faktora.

Vec je neko pisao ali Klipani ako im se vrati Kawhi u PO ( a izgleda da hoce ), Denver sa Murray-om ( a i on izgleda da se vraca prije plejofa ) kao i Lejkersi su velika nepoznanica i velika prijetnja Finiksu. 

 

Juta je neozbiljna ekipa, razocarenje u plejofu. 

 

Finiks da cuva CP3 kao malo vode na dlanu, covjek je nevjerovatan. Kakav samo uticaj ima na ekipu. On i odlicna odbrana su im glavni aduti. Iskreno mislim da nema sanse da CP3 izgura cio plejof zdrav.

Upravo to i kažem, većina ima mnogo ifova, ako se vrati ovaj, ako se ne povredi onaj. Jedino je Finiks stabilan i manje više konstantan i to tokom perioda od 2-2.5 godina. To bi trebalo da bude dovoljno za finale, naravno ništa nije sigurno.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Betolingar Misdongard said:

Oće li raditi šta Fila sa mrčenim Simonsom?

Pročitah negde da je SAC zainteresovan da pojača ponudu za Simonsa, u smislu da Fox možda i nije više nedodirljiv s obzirom kako Halibari igra u poslednje vreme.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Al' zatrpava nikad kao Bane iz Memfisa. Jedan od glavnih kandidata za mipa sto rece kolega betolingar misdongard

@Miki28kako komentarises Kinga na poziciji C ? Nije nas lose krenulo, proigrali malo THT i Bradley, a i Dvajtara je opet protiv Kingsa pruzio dobru partiju 😄 Ostalo mi jos da sagledam tekmu protiv Atlante, cele nedelje gledam snimke i nikako da dovrsim, sve zaspim pa posle premotavam, ubi me poso nacisto...  Kad se ovaj tvoj vrati, moci ce opet na 4-ku  😛 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...