Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

24 minutes ago, uini said:

@bodo, kada ustanem radnim danima oko pola6, jer sam mator i rano zaspim, na programu su obično dubsi, lakersi i clippersi, pa onda komentarišem ono što vidim. ako vikendom opalim popodnevnu dremku od cca 2 sata, gledam sve živo.

znaš kako kažu tu poli mene, svaka škuža je dobra 😁

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, DameTIme said:

Naletela sam na tviteru na komentare kako je to indirektan način da isforsira trejd. To bi možda ti bolje mogao da prokomentarišeš, s obzirom na to da se ja ne razumem toliko u ugovore igrača? 

 

na ovo nisam mislio, vrlo dobra strategija mora se priznati. kao ja sam hteo produziti ugovor sa ekipom ali oni nisu hteli dati 40-50% capa na mene pa najbolje da odem negde drugde gde cene moju vrednost.

 

mislim da ovi u menadzmentu portlanda svaku noc pred spavanje bace molitvu da ce sutradan lillard zatraziti trejd. inace ce biti u zajebano u ovoj talackoj krizi.

 

7 hours ago, Dracarys said:

Apsolutno sam siguran da nije zeleo THT-a pre Karuza.

 

Bron je dominantno uzeo tu titulu, ne znam kakav je tu user bio.

 

Jedini igraci koji su dosli na Bronov zahtev su AD, Melo i Vesbtruk.

 

cak i za tebe, ovo je previse.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Koliki će ugovor dobiti Miles Bridges sledeće sezone? Igra najbolju sezonu u karijeri. 

Ako bude islo na 5 godina onda ce dobiti max a da li ga zasluzuje? Na 4 ce biti 125/4 mozda i 130/4. Naravno ako nastavi sa ovakvim partijama.

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dracarys said:

Jeste da je to Sarlot, ali mislim da nisu ni oni dovoljno ludi da mu daju maksimalni ugovor. Mirise mi na nekih 125/5 i da se udara u dupe za toliki novac.. 

 

Ako Majls dobije taj novac, sta sprecava Vuda da dobije isti?

Grofe, na 5 godina se dobija max ugovor. Ako hoce na 5 godina da mu ponude onda mora max a ako nece max onda 4 godine i mogu da se dogovaraju oko cifre.

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dracarys said:

I Kolins je bio u poslednoj godini ruki ugovora.

Ne. Collins je proslo ljeto nakon isteka 3 godine ruki ugovora dobio ponudu 90/4, odbio je i onda su ljetos mu dali QO da ga ne bi izgubili za DZ ali su nakon toga postigli dogovor za novi ugovor 125/5 jer nije bilo zainteresovanih da mu nude ugovor. U toj situaciji moze da se da manje od maxa.

U situaciji Milesa Birdgesa dobio je 60/4 ponudu ovo ljeto ali odbio i za sada mu se itekako isplacuje. Ako nastavi zabosce mnogo dobar ugovor, bice ekipa da ga plate 125-130/4

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dracarys said:

Apsolutno ista stvar moze biti i sa Majls Bridzisom, ne vidim kako se razlikuje slucaj. Sumnjam da ce neka ekipa da se zaleti i da mu da maksimalni ugovor i onda mogu malo da koriguju.

Evo kako se razlikuje. Sa Collinsom nisu mogli da se dogovore, ovi mu dali RFA status ali niko ga nije htio i dobili povoljniji ugovor.

Moze biti da niko ne zeli Bridgesa ali da bi se desilo to sto ti pricas treba da se desi nekoliko stvari. Da se ne dogovore o produzenju ugovora, da budu prinudjeni da mu daju QO da ga ne bi izgubili za DZ i da postane RFA gdje imaju drugi timovi pravo da mu nude ugovor na 4 godine i za kraj da bas nijedan tim ga ne zeli pa da ga dobiju po cijeni koju oni zele.

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Evo kako se razlikuje. Collinsa niko nije htio, ovi mu dali RFA status i onda drugi timovi mogu da mu ponude na 4 godine ugovor recimo 130/4 i onda Atlanta bira jel hoce ili nece da izjednaci.

Moze biti da niko ne zeli Bridgesa ali da bi se desilo to sto ti pricas treba da se desi nekoliko stvari tj tacnije 3. Da se ne dogovore o produzenju ugovora, da budu prinudjeni da mu daju QO da ga ne bi izgubili za DZ i da postane RFA gdje imaju drugi timovi pravo da mu nude ugovor na 4 godine i za kraj da bas nijedan tim ga ne zeli pa da ga dobiju po cijeni koju oni zele.

Bridzis vec ima RFA status koliko ja vidim, tako da nigde nisam pogresio.

 

Znaci da ce se odlucivati da li neko moze da ponudi veliki ugovor na 4 godine, ako ponudi, Sarlot bira da li ce izjednaciti, ako ne bidne ponude, a ja kazem da nece, Bridzis ima mogucnost da se dogovara sa Sarlotom o ugovoru na pet godina.

 

Ne znam ni sta je Majls vredniji od Kolinsa, ovaj drugi ima bar dokazane plej of nastupe.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, freethrow said:

 

Zajeban momak, ceo život se potuca po lošim ligama, fizički jak kao bik, odbrana na 100%, a u napadu može da čeka spot up a može opušteno i na Ben Simmons/dunker spot iako ima jedva metar devedeset. Stef ga naučio naramenica tricu u pauzama između obroka. Mudri i premudri Lejkobmajers koji su se odrekli Bredlija, ljubi ih fritro pametne. Plus uvek ima tu facu tipuknemšamarčinuteoslobodimvojske, što je valjda kul za plejof...

Bila je neka priča one godine kad je Zo došao u CZ da je bilo interesovanja za njega. Kako bih voleo da se desilo, pogotovo što bih možda nekad u gledalištu pionira video i njegovog ćaleta kojeg sam obožavao.

Ispalo je bolje po njega, baš dobra sezona i odličan ubod Majersa

Edited by Milos 3.14
Typo
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dracarys said:

Pa pazi, ja racunam da Majls nema teorije da dobije maksimalni ugovor, tako da ce biti RFA.

 

Al opet ne kontas poentu price. Pitanje je drugi tim da li ga zeli ili ne. Ako ga zeli, taj drugi tim mu moze ponuditi ugovor na 4 godine, samo na 4 godine i gdje tim koji ga je birao ma draftu ima opciju, izjednacavam ili ne.

Recimo ne dogovore produzenje, Sarlot nije lud da ga izgubi za dz sto znaci da mu daje QO na odredjen iznos, 7-8 miliona za 1 godinu. Ulaze u pricu Kingsi recimo i oni mu mogu ponuditi ugovor do 4 godine, recimo 120 miliona. Igrac potpisuje offer sheet i Sarlot tu moze samo da bira u roku od 2 dana da i ce da izjednaci ponudu gdje zadrzava igraca ili gubi igraca.

 

Znaci to je neka sigurnost timu koji je draftovao igraca da ce biti u boljem polozaju da  zadrzi istog i daju mu 2 prilike, prvo da se dogovore sami o produzenju ili da mu daju QO pa da izjednacavaju ponudu. Ukoliko ostane RFA tu sezonu, on je FA sledece sezone i ode za DZ

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Al opet ne kontas poentu price. Pitanje je drugi tim da li ga zeli ili ne. Ako ga zeli, taj drugi tim mu moze ponuditi ugovor na 4 godine, samo na 4 godine i gdje tim koji ga je birao ma draftu ima opciju, izjednacavam ili ne.

Recimo ne dogovore produzenje, Sarlot nije lud da ga izgubi za dz sto znaci da mu daje QO na odredjen iznos, 7-8 miliona za 1 godinu. Ulaze u pricu Kingsi recimo i oni mu mogu ponuditi ugovor do 4 godine, recimo 120 miliona. Igrac potpisuje offer sheet i Sarlot tu moze samo da bira u roku od 2 dana da i ce da izjednaci ponudu gdje zadrzava igraca ili gubi igraca.

 

Znaci to je neka sigurnost timu koji je draftovao igraca da ce biti u boljem polozaju da  zadrzi istog i daju mu 2 prilike, prvo da se dogovore sami o produzenju ili da mu daju QO pa da izjednacavaju ponudu. Ukoliko ostane RFA tu sezonu, on je FA sledece sezone i ode za DZ

Znam, ali sam isao iz perspektive da ce Bridzis hteti da testira trziste ako mu Sarlot ne da maksimalni ugovor (znaci nema dogovora, isto kao sto je i Kolins hteo i moljakao za maksimalni), mozda mu neko i ponudi 120/4 i onda Sarlot bira da li ce izjednaciti ili ne. Ako ne bude bilo ponuda, sto mislim i da ce se desiti, onda se moze razgovarati o Kolinsovom ugovoru.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...