Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

34 minutes ago, Chaos Is Me said:

Sixersi celih 1 poen sa klupe u pobedi nad Bostonom.

 

zanimljivo je da je klupa knicksa, takođe protiv celticsa (u porazu), dala cela 3 poena. takođe prva tekma od covid-pogroma

 

Spoiler

If I told you the Knick starters outscored the Celtics’ 104-67, your hunch would be the Knicks won in a laugher. You’d be wrong. The Knicks lost 114-107, thanks to their reserves being served to the tune of 47-3. New York’s bench was depleted, consisting entirely of Taj, Mitchell Robinson and a Brando-in-Superman brief cameo by Wayne Selden. But no one was asking the shorthanded bench to win the game, or even to play even. They just couldn’t lose 47-3. Even 39-3 would’ve worked. But not 47-3.

 

Link to comment
Share on other sites

Spursi malo, malo pa skinu jedan ozbiljan skalp . Sakupili su već dosta pobjeda protiv nominalno jačih ekipa. Imaju i poraze koji možda i nisu bili očekivani ali su svakako interesantna družina kojoj se može naslutiti veliki potencijal u skorijoj buducnosti a i meni osobno je lijepa na oko njihova igra. Podsjećaju me malo na Phoenix u sezoni Bubblea.

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, bodo said:

Spursi malo, malo pa skinu jedan ozbiljan skalp . Sakupili su već dosta pobjeda protiv nominalno jačih ekipa.

 

fun fact, spursi imaju 12 pobeda a najbesramniji tankeri u istariji besramnog tankerisanja, thundersi - jedva 10.

pobedili su 2x lakerse, po jednom clipperse, memphis i spurse

 

spursi su dobili milvoki, boston, dubse, denver, hajde i portland bez lillarda.

 

nije neka golema razlika  : i

Link to comment
Share on other sites

Ja ne vidim neki potencijal u Sparsima, stavise, mislim i da im je ovo maksimum. Marej ulazi u 26-u, a Vajt u 28-u godinu. Deluju kao Indijana zapada, samo sto su Pejsersi napokon ukapirali da to nikuda ne vodi. Marej ne vredi vise od jednog Brogdona ili Sabonisa.

 

Odlaskom Demara su morali odmah da potrejduju sve vredno sto imaju i da krecu u tankovanje, ovako ce da trpe Grega i izbegavati ono sto im je neizbezno.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dracarys said:

Marej ne vredi vise od jednog Brogdona ili Sabonisa.

 

 

slažem se generalno sa postom ali ovde moram da kažem kako je murray izvanredno napredovao ove sezone - a napreduje vidljivo u svakoj u kojoj je zdrav.

takođe, brogdon jeste jednom nogom u penziji ali je jako dobar igrač (murray svakako vredi više od njega i po potencijalu i po godinama), dok je sabonis zapravo 25ogodišnjak, dvostruki allstar, koji eto, nema dobar šut za tri i igra lošu odbranu ali je izvrstan u svim ostalim segmentima igre. siguran sam da bi u pravoj po njega ekipi igrao još bolje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, uini said:

 

slažem se generalno sa postom ali ovde moram da kažem kako je murray izvanredno napredovao ove sezone - a napreduje vidljivo u svakoj u kojoj je zdrav.

takođe, brogdon jeste jednom nogom u penziji ali je jako dobar igrač (murray svakako vredi više od njega i po potencijalu i po godinama), dok je sabonis zapravo 25ogodišnjak, dvostruki allstar, koji eto, nema dobar šut za tri i igra lošu odbranu ali je izvrstan u svim ostalim segmentima igre. siguran sam da bi u pravoj po njega ekipi igrao još bolje.

Da budem iskren, poslednjih godina sam veoma malo pratio Sparse, jer su mi bili nezanimljivi, mozda i gresim povodom ovoga.

 

U ovome se ne mozemo bas sloziti, ali i sto bi morali. Marej nije nista uradio da bih ga smatrao boljim, plus statsi napredne statistike blago receno ocajni, stoji da je glavni deo njegove igre odbrana, ali samo to. Sto se tice toga koliko je star Malkolm, pa njegova igra ima duze da traje u odnosu na godine, jer decko nije fizikalac.

 

Sabonis ima priznanja iza sebe, ako cemo da cenimo igrace prema ucincima i priznanjima, onda cu reci da je Sabonis bolji.

52 minutes ago, Ne sam Safete said:

 

Morent iz nekog razloga pocinje sve vise da me nervira, nevezano za fantazi. Kurci se tu nesto, a ekipa igra bolje bez njega.

Link to comment
Share on other sites

Spursi su samo na 0,5 GB od tog zadnjeg mjesta što vodi u play-in i trenutno ne izgledaju ništa lošije ako i to uopće od Blazersa. Tu su i Kingsi za koje sam iskreno mislio da mogu napraviti konačno taj iskorak i uči u taj play-in. Među njima će se voditi ta borba za tu zadnju poziciju mada meni ni Dallas ne izgleda nešto uvjerljivo ali ajde ipak je u prednosti u odnosu na ove prethodno pobrojane ekipe.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...