Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Curry je dozvolio da padne pod uticaj Mas medija. Jurio je previše bahato taj trivijalni rekord. Svakako bi prestigao Alena kad tad. Ta lista i nije nešto previše bitna. Kidd se tu popeo dosta visoko, nesumnjivo veliki igrač, ali skroman strijelac i šuter za tri poena. Razumljivo je da Curry ima slabosti kao i svi ljudi, ali nije trebao da privatizuje ekipu radi te nepotrebne jurnjave. Kakva bi bila razlika da je za 10 dana oborio rekord? To ga može lako koštati MVP nagrade. Dovoljna su 2-3 raspada u nizu da ti padne rejting.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, freethrow said:

 Inače, nije mi najjasnije otkud ovoliko Kovida u NBA danas? Da li su zaista vakcinisani, koliko puta, čime, da li su promiskuitetni?

 

koliko sam uspeo da razumem, ovaj omikron variant ne šljivi preterano vakcinu a ujedno je i blaži sa simptomima

naš fantazi pregalac al horford je imao koronu pred početak sezone i eto ga opet u protokolima

 

verujem i ja da je kombo promiskuiteta i činjenice da se ne testiraju tako rigorozno kao prošle sezone feat omicron

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

Bar mjesec dana pauze za AD, dobro smo i prosli. Mislio sam da je gotova sezona. 

Mislim da ce sad eksperimentisati sa Lebronom na C mnogo vise, da rasciste put za Russa do obruca

Moram da kažem jesam li ti rekao. Jednostavno buble sezona je izuzetak što se zdravlja tiče kako AD tako i Lebrona. Pitanje je šta će biti do PO i u kakvoj formi, sa koje pozicije će njih dvojica sve to da sačekaju.

Vreme je da genijalni Pelinka radi remont

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dejvis je maltene zavrsio sto se nekih ozbiljnih takmicarskih ambicija tice (u ekipi koja pretenduje za najvece domete)

lik vise ne moze da ostane zdrav pa to ti je, na svako utakmici drzanje za sve ekstremitete, grimase, odlasci u svlacionicu, lomljenja, deluje da je to to. 

povrede su i ostavila traga na igri, vidljivo je opao i nije vise nikako ni elitni igrac. 

toliko prica na pocetku sezone kako je radio letos na telu, kako je ulozio mnogo da ojaca i da zeli da se iskupi za proslu sezonu, ali dzaba, nema tu vise leba.

mora nesto da se menja definitivno, da se proba po svaku cenu da se dovede simmons za russa (sanjao sam ga nocas u lakersima kako igra tekmu) , da se pojuri grant/ko god bude dostupan od jacih igraca na trzistu, jer ovaj tim nece moci da izgura ni da samo protokolarno zavrsi sezonu...

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

 

mora nesto da se menja definitivno, da se proba po svaku cenu da se dovede simmons za russa (sanjao sam ga nocas u lakersima kako igra tekmu) , da se pojuri grant/ko god bude dostupan od jacih igraca na trzistu, jer ovaj tim nece moci da izgura ni da samo protokolarno zavrsi sezonu...

 

randle + fournier+ mitch lob = davis? 

dodaćemo i kembu ako treba. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, delgado said:

toliko prica na pocetku sezone kako je radio letos na telu, kako je ulozio mnogo da ojaca i da zeli da se iskupi za proslu sezonu, ali dzaba, nema tu vise leba.

mora nesto da se menja definitivno, da se proba po svaku cenu da se dovede simmons za russa (sanjao sam ga nocas u lakersima kako igra tekmu) , da se pojuri grant/ko god bude dostupan od jacih igraca na trzistu, jer ovaj tim nece moci da izgura ni da samo protokolarno zavrsi sezonu...

 

 

Slazem se, mora se mijenjati. Treba trejdovati Lebrona i da se dobije bar nesto za njega. 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Miki28 said:

Slazem se, mora se mijenjati. Treba trejdovati Lebrona i da se dobije bar nesto za njega. 

 

51 minutes ago, uini said:

 

randle + fournier+ mitch lob = vožd.? 

dodaćemo i kembu ako treba. 

 

Edited by uini
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Trejdovati AD-a za Bena, Seta Karija, Dramonda i Tajbula. Smrdejvis nece ziv docekati plej of.

13 hours ago, Radalek said:

Jesi li siguran? Ako sutra dobiju Netse koji ce igrati bez pola tima, bice trenutno peti na zapadu. A ima jos mnogo da se igra a Murrayev povratak je sve blizi.

Videcemo za Marejev povratak kada ce to biti, pominjem da mene ne bi iznenadilo i da propusti ovu sezonu, jer vidis koliko odlazu povratak Kleja i ostalih igraca nakon teskih povreda. Kada bi bio prekid lige na nekoliko nedelja, Nagetsima bi to posebno dalo nadu da se Dzamal vraca na vreme.

Link to comment
Share on other sites

Kuminga podseća na mladog Kawhija, minus ćudljivost da se fino izrazim. Momak je ogroman potencijal i kapiram da će biti zanimljivo videti da li će mu Kerr obezbediti barem 15tak minuta po meču kada se vrate Mudri Čovek i Klej. Mudi je isto talentovan, ali je dosta nebrušen i ima mnogo da radi, a Kuminga deluje kao da brzo upija i da bi mogao bukvalno do plejofa da se osposobi za ozbiljne minute. Prijatno sam iznenađen. Valjda ga Drejmond i Igi Pop školuju svakodnevno.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...