Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Ali brat Kari opalio 20 trojki :Hail:  :lol_2:

 

0-6 u četvrtoj i produžetku...

 

 

Vidim da je i Paskal odigrao prvu dobru tekmu za Jutu, mislim da će toga biti još, ako ga posluži zdravlje. Fino izgleda klupa Jute sa na Klarksonom, Hasanom, Inglesom, Paskvalom...

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Jos im fali i Rudi Gej, dobar posao Jute tokom leta, sada imaju odgovor i na small ball petorke protivnika. 

 

2 hours ago, oubrevo. said:

jah se zapalio u trećoj četvrtini, do tada nije uradio ništa. opasno igra ove sezone, puca od samopouzdanja, šut za tri mu ulazi

On, Lamelo i Edwards su mi 3 najzanimljivija mlada igraca u ligi za gledanje, svaki mec je spektakl.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Wesley Sneijder said:

On, Lamelo i Edwards su mi 3 najzanimljivija mlada igraca u ligi za gledanje, svaki mec je spektakl.

 

edwardsa sam gledao par puta u početku, kada je bio trulex. minesotu slabo generalno kačim, kako zbog tajminga tekmi, tako i zbog činjenice da na zapadu ujutru obično ima neka veselija tekma

 

u stilu zvezdinog topika kacam prič'o pred draft da me podseća na tenkića tipa hardena ali bez asistencija, ljudi su mi govorili da je lik averidžara.

Edited by oubrevo.
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Meni se i dalje ne dopada Edwards. Izgleda bolje nego sto sam ocekivao, definitivno, ali ono, ne vidim previse inteligencije niti atletske finese kao kod Wadea recimo. Konj za kojim se ne bih okretao da sam GM.

Meni se na primer najvise svidja od svih bekova koji su dosli u ligu u poslednjih 7-8 godina. Ponekad ima neke problematicne odluke, ali to se moze pripisati mladosti, jer ima i neke high IQ poteze. Mozda nema finese kao Wade, ali mi izgleda fizicki mocnije i od njega, nesto kao mladi Lebron u manjem pakovanju. Igra u odbrani mu je dosta bolja ove sezone, a uloga glavnog skorera mu prirodno lezi.

 

14 minutes ago, oubrevo. said:

u stilu zvezdinog topika kacam prič'o pred draft da me podseća na tenkića tipa hardena ali bez asistencija, ljudi su mi govorili da je lik averidžara.

U tom stilu sam i ja predvideo da ce TWolves ove godine u PO. 🙂

Atletski je neverovatno mocan, a ne plasi se apsolutno nikoga. Pocetak rookie sezone mu je bio katastrofalan, sve negde do ASG, od tada, decko przi. U principu, Edwards je sve ono sto su hajpovali da ce Wigins biti u ligi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Užasno mali uzorak, ali meni ipak interesantno:

 

Trae Young FTA 4.4 sa 8.7 u 2021

Harden FTA 3.0 sa 7.3 u 2021 (max 11!)

Doncic FTA 4.3 sa 7.1 u 2021

Beal FTA 3.8 sa 7.7 u 2021

Giannis 9.8 sa 9.5 u 2021

Lilard FTA 4.5 sa 7.2 u 2021

Steph FTA 6.8 sa 6.3 u 2021 

Booker FTA 3.5 sa 5.9 u 2021

Embiid FTA 9.0 sa 8.8 u 2021

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jokić je sa 5.5 na 4.0, ali nije mnogo igrao ni na ovako malom uzorku tako da je njegov podatak još beznačajniji... Neka preliminarna analiza bi mogla da se pravi po meni nakon recimo 20 utakmica, ali biće interesantno svakako. Jeste prostor u pitanju, ali meni je zanimljivo posebno za Hardena (ubiće me Gazda Uini sada) jer je on dobar deo igre u jednom trenutku modelirao i zasnivao na probijanju igrača driblingom sa ciljem da se napravi prednost, ali nakon toga je kretnja bila gotovo isključivo orijentisana na to da se lopta spusti i onda podiže tako da se kače ruke protivnika, bez mnogo suštinske želje da se izbaci smisleni šut na obruč. Mislim da je i Dončić imao dosta toga u igri, ne znam za Beala na primer?

Edited by freethrow
Link to comment
Share on other sites

ljubomoran si jer steph ne može da pusti onakvu vehabija-bradu

...

on a more serious note, harden obično slabije ulazi u sezonu, makar poslednjih par godina.

sigurno je da mora da menja način na koji postiže sigurne poene ali sam ubeđen da to za njega neće biti nikakav problem, kao ni za luku uostalom.

 

toliko su skillful a ogromni da ne vidim načina da to ne bude na kraju slično kao i uvek

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Zato i cenim Stefa - zato što imam istu pi&kastu bradu kao on...

 

Vrlo verovatno, oni ulaze i u prihvatljiv košarkaški oblik tela malo kasnije u sezoni. Najzanimljiviji će verovatno biti Trejo Dlakavi Lilihip - njegova trica nije efikasna, zavisi mnogo od plovaka i fizički je ubedljivo najslabiji od svih pobrojanih i deluje mi na momente kao da je užasno fragilan i zavisan od specifičnih pravila, iako izuzetno talentovan. 

  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

protiv cavsa prosle subote je bilo sudjenih faulova za treju "po starom", mada je izbacio glumatanje iz spanskih serija 

 

ma bice svi oni okej 

1 minute ago, SteveFrancis#3 said:

Dlakavi lilihip lol

upravo padam sa kancelarijske stolice

 

posadio je reversed pero valjda to iihaj odavno 

 

Spoiler

824321b7c7401e8f1faace2adc19d512f45ba643

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...